Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 фев. 2006, 15:04 ч.

до мамите на момиченца

• 554
  • 11
  •   1
Отговори
Вчера като я събличах да я къпя и се изплаших много -имаше оцапано нещо като розовеещо течение .Днес я заведох на лекар и ми каза че е нормално вагинално течение #Crazy.Въпросът ми е не е ли малка -2.6 за такова течение  Thinkingи дали е нормално newsm78?Случвало ли ви се е?

# 1
Хм,моята дъщеря е нямало такова течение newsm78.Той обясни ли ти подробно точно какво е? ThinkingСпоред мен да се консултираш и с друг специалист.Не те шашкам,ама за по-сигурно.Продължава ли да го има още?

# 2
отговорът беше нормално вагинално течение .И при нас е за първи път днес като погледнах пак има нещо но е жълто .

# 3
Той не е имал предвид мензис, така че възрастта и няма значение. Това показва, че тя има проблем, но алопатията е безсилна да го реши. Съветвам те да се обърнеш към класически хомеопат.

# 4
Здравей  Simple Smile
Съветът ми е да я заведеш на детски гинеколог .

Дано не е нещо сериозно   Confused

# 5
Нормално е. Появява се при хормонални промени в организма. Погледни и гърдичките как са да не се получат топченца. Всичко е наред има бебенца, които имат тъмнокафяво течение.

# 6
Нормално е. Появява се при хормонални промени в организма. Погледни и гърдичките как са да не се получат топченца. Всичко е наред има бебенца, които имат тъмнокафяво течение.
Да но тя не е бебе .

# 7
Обезателно отивайте на лекар. Виж я дали не е наранена отдолу. Може да е паднала и да се е разкъсала или ако е имала запек да е от дупето. Дано да е това. Ако е раскъсване то може и да е старо и отвреме навреме пак да се разранява.
Ходи на лекар докато получиш адекватен отговор, а не само от стастистиката да си вадят изводи и да не поглеждат детето.

# 8
Да но тя не е бебе .

Да, видях че е на 2 годинки. Пак има хормонални промени. Това, което си чувала за бебетата като ръждиво течение при някой продължава доста дълго. Според мен няма детски генеколог /водихме едни дечица на генеколог от дома за сираци и вече съм се излагала питайки за такъв/ може в нашия град да няма /говоря за Русе/ но така или иначе ми се струва, че няма специализация "Детска генекология"  newsm78
Знаеш ли когато никой неможе да ми даде от лекарите свестен отговор или съвет винаги ми е помагала една педиатърка тук при нас. Работи в дома за деца и според мен /и не само мен съдейки по богатата и практика/ е много кадърна и компетентна. Ако искаш пиши на лични и ще ти дам телефон да и се обадиш и да поговорите, струва ми се че и по телефона ще може да те насочи поне какъв лекар да търсиш и дали това е нормално.

# 9
Забравих да ти напиша, че на племеницата ми като беше на 2 годинки и се образува бучица на гърдичката. Обясниха ни, че се дължи на хормонални промени и с времето ще изчезне.

# 10
  • Варна
Има специалисти по детско- юношеска гинекология!

# 11
Според мен няма детски генеколог /водихме едни дечица на генеколог от дома за сираци и вече съм се излагала питайки за такъв/ може в нашия град да няма /говоря за Русе/ но така или иначе ми се струва, че няма специализация "Детска генекология"  newsm78

Разбира се ,че има детски гинеколог  Wink
Виж тази тема

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт