Акушер-гинеколози Варна - 6

  • 117 698
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 5 999
Момичета,
д-р Танев
днес ли имаше приемен ден? В кои часове беше? 
bouquet

# 16
  • Мнения: 313
Записвам се за темичката Simple Smile

# 17
  • Мнения: 0
Момичета,
д-р Танев
днес ли имаше приемен ден? В кои часове беше?  
bouquet

Др.Танев приема всеки четвъртък в Аг от 14 часа  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 69
този д-р Скочев от Окръжна днес на площадката много го хвалиха мамите.

# 19
  • UK
  • Мнения: 5 999
Момичета,
д-р Танев
днес ли имаше приемен ден? В кои часове беше?  
bouquet

Др.Танев приема всеки четвъртък в Аг от 14 часа  Simple Smile

Благодаря   bouquet

# 20
  • Мнения: 9
д-р Стефан Скочев преглежда в МЦ "Св. Анна" в двора на Окръжна, работи по ЗК и за сега съм много доволна от него Laughing

# 21
  • Варна
  • Мнения: 72
Момичета, искам да споделя моя опит с д-р Валентин Марков - шеф на гинекологията във ВМА Варна(военна болницата), вчера го посетих, но няма да повторя за нищо на света! Момичета, съветвам ви да не стъпвате там! Необходима ми беше консултация относно лапароскопия на киста на яйчника. По принцип ми е препоръчана клиниката на проф.Горчев в Плевен, но това което ме спира, е че няма на кого да оставя дъщеричката ни, която е на 8 месеца. Затова търся някой, който да ме оперира във Варна. Та споменатия д-р Валентин Марков, беше много груб, нелюбезен, с едни дълги и грозни нокти, бях отвратена и изумена!!!! Ходила съм при десетки гинеколози, но този е под всякаква критика! Препоръча ми го леля ми и аз затова се подведох. Sad
Записала съм си час при доц.Корновски в Майчин дом за др.седмица та да видим!
А искам да споделя и опита с моето секцио, оперира ме д-р Светлозар Байчев в АГ Варна, той по принцип работи в Добрич, но идва и във Варна, но сега е в отпуск.Чакам го и него с нетърпение, много е внимателен, благ, човечен и изключителен професионалист. След секциото се възстанових буквално за дни, съпругът ми беше изумен колко добре се чувствам, не спираше да повторя- ама на теб нищо ти няма. Не можех, да му обясня, че не ме боли. А бях се настроила, че ще пия обезболяващи поне месец. Та покрай тази пуста киста, след секциото са ме гмедали вече пет-шест незабравими един от др доктори и всичките казват- перфектно секцио.
Имам доста богат опит с не малка част от гинеколозите във Варна, но не разполагам с много време, за да ви пиша.

# 22
  • UK
  • Мнения: 5 999
Момичета,
днес бях при доктор Танев в АГ. Каза ми, че септември до 23 ще бъде в отпуска, това за инфо само  bouquet

# 23
  • Мнения: 494
Момичета, искам да споделя моя опит с д-р Валентин Марков - шеф на гинекологията във ВМА Варна(военна болницата), вчера го посетих, но няма да повторя за нищо на света! Момичета, съветвам ви да не стъпвате там! Необходима ми беше консултация относно лапароскопия на киста на яйчника. По принцип ми е препоръчана клиниката на проф.Горчев в Плевен, но това което ме спира, е че няма на кого да оставя дъщеричката ни, която е на 8 месеца. Затова търся някой, който да ме оперира във Варна. Та споменатия д-р Валентин Марков, беше много груб, нелюбезен, с едни дълги и грозни нокти, бях отвратена и изумена!!!! Ходила съм при десетки гинеколози, но този е под всякаква критика! Препоръча ми го леля ми и аз затова се подведох. Sad
Записала съм си час при доц.Корновски в Майчин дом за др.седмица та да видим!
А искам да споделя и опита с моето секцио, оперира ме д-р Светлозар Байчев в АГ Варна, той по принцип работи в Добрич, но идва и във Варна, но сега е в отпуск.Чакам го и него с нетърпение, много е внимателен, благ, човечен и изключителен професионалист. След секциото се възстанових буквално за дни, съпругът ми беше изумен колко добре се чувствам, не спираше да повторя- ама на теб нищо ти няма. Не можех, да му обясня, че не ме боли. А бях се настроила, че ще пия обезболяващи поне месец. Та покрай тази пуста киста, след секциото са ме гмедали вече пет-шест незабравими един от др доктори и всичките казват- перфектно секцио.
Имам доста богат опит с не малка част от гинеколозите във Варна, но не разполагам с много време, за да ви пиша.


обезателно ти препоръчвам д-р Александров от ин-витро центъра в Аг варна - ако не друго, поне можеш да се консултираш с него, може и парички да не ти вземе

успех

# 24
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 463
Записвам се за темата

# 25
# 26
  • UK
  • Мнения: 5 999
Момичета, искам да споделя моя опит с д-р Валентин Марков - шеф на гинекологията във ВМА Варна(военна болницата), вчера го посетих, но няма да повторя за нищо на света! Момичета, съветвам ви да не стъпвате там! Необходима ми беше консултация относно лапароскопия на киста на яйчника. По принцип ми е препоръчана клиниката на проф.Горчев в Плевен, но това което ме спира, е че няма на кого да оставя дъщеричката ни, която е на 8 месеца. Затова търся някой, който да ме оперира във Варна. Та споменатия д-р Валентин Марков, беше много груб, нелюбезен, с едни дълги и грозни нокти, бях отвратена и изумена!!!! Ходила съм при десетки гинеколози, но този е под всякаква критика! Препоръча ми го леля ми и аз затова се подведох. Sad
Записала съм си час при доц.Корновски в Майчин дом за др.седмица та да видим!
А искам да споделя и опита с моето секцио, оперира ме д-р Светлозар Байчев в АГ Варна, той по принцип работи в Добрич, но идва и във Варна, но сега е в отпуск.Чакам го и него с нетърпение, много е внимателен, благ, човечен и изключителен професионалист. След секциото се възстанових буквално за дни, съпругът ми беше изумен колко добре се чувствам, не спираше да повторя- ама на теб нищо ти няма. Не можех, да му обясня, че не ме боли. А бях се настроила, че ще пия обезболяващи поне месец. Та покрай тази пуста киста, след секциото са ме гмедали вече пет-шест незабравими един от др доктори и всичките казват- перфектно секцио.
Имам доста богат опит с не малка част от гинеколозите във Варна, но не разполагам с много време, за да ви пиша.


обезателно ти препоръчвам д-р Александров от ин-витро центъра в Аг варна - ако не друго, поне можеш да се консултираш с него, може и парички да не ти вземе

успех

И според мен, д-р Александров от АГ /приема на 7-мия етаж/  е по-добрият избор Peace Успех  Hug

# 27
  • Мнения: 1
Кой спомена , че Якуб се е върнал? Ако имате инфо , пишете , моля! Много ще се радвам да е истина!  Party Миналата седмица ходих до Окръжна болница и името му все още е в списъка с докторите , които израждат. Или списъкът стар...

Последна редакция: пт, 30 авг 2013, 15:41 от brambazak

# 28
  • Мнения: 24
 По горе четох нещо за д-р Георги Георгиев имайте на предвид че в АГ са двама другия за нищо не става аз раждах при Г. Георгиев но бях се разбрала да раждам при Танев (беше два дена отпуска). страшно съм доволна от док. родих нормално 4150 се роди сина ми.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 210
На мен доколкото ми е известно в АГ работят Георги Георгиев и Кирил Георгиев, а другият Георги Георгиев работи в Окръжна болница.

Общи условия

Активация на акаунт