TianDe-лечебна козметика 2-ра тема

  • 211 111
  • 886
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Здравейте момичета! Тази жена,която е клиентка е луда, ако си мисли че соли с водорасли ще имат хубав аромат. Едно моя позната каза че са божествени тези с водорасли.

Сега имам друг проблем- на лицето лятото кожата ми е мазна, стане ли есен-бам-почва да става суха и да се лющи! кажте какво да я правя. Особено носа, около устните, брадичката чак става на люспи.

искам изпитан крем за суха кожа.....Също така искам крем против бръчки-аз съм на 30 и имам вече няколко наченки. Също така казах за майка ми, която е на 55 искам нещо за бръчки.
имате ли идея кой е по-добр с охлювения екстракт или друг?
Ама наистина?

Ван70 ми предложи да ползвам намаление 35 процента, но това сигурно значи да стана дистрибутор! била съм дистрибутори и знам какви усилия трябват да се измами човек. Нямам желание да лъжа и да принуждавам хората. Laughing

Последна редакция: пн, 02 сеп 2013, 12:42 от Анонимен

# 16
  • Мнения: 256
Крема с плацента против бръчки е за 35+ ,аз съм съссуха кожа и съм доволна.
Не съм съгласна че да си дистрибутор означава да лъжеш хората,може да  си дистрибутор само за лично ползване,може идасподеляшс близки ефекта от продуктите,регистрацията е безплатна и няма лимит за поръчки

# 17
  • София
  • Мнения: 343
Момичета,ще ми кажете ли къде мога да се регистрирам за лично ползване на тази козметика?

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Някой има ли показани резултати за лечение на дискова херния (прибиране на хрущялната тукан) с масажен гел "Ортофит"?
Предложете ми чай за успокояване на болки?

# 19
  • Мнения: 7
Здравейте момичета! Тази жена,която е клиентка е луда, ако си мисли че соли с водорасли ще имат хубав аромат. Едно моя позната каза че са божествени тези с водорасли.

Сега имам друг проблем- на лицето лятото кожата ми е мазна, стане ли есен-бам-почва да става суха и да се лющи! кажте какво да я правя. Особено носа, около устните, брадичката чак става на люспи.

искам изпитан крем за суха кожа.....Също така искам крем против бръчки-аз съм на 30 и имам вече няколко наченки. Също така казах за майка ми, която е на 55 искам нещо за бръчки.
имате ли идея кой е по-добр с охлювения екстракт или друг?
Ама наистина?

Ван70 ми предложи да ползвам намаление 35 процента, но това сигурно значи да стана дистрибутор! била съм дистрибутори и знам какви усилия трябват да се измами човек. Нямам желание да лъжа и да принуждавам хората. Laughing
В Тианде, никой никого не мами и не задължава, много е различно от другите МЛМ компании
-безплатна регистрация
-без значение за каква сума ще купувате ползвате отстъпка от 35%
-няма месечни задължения за опр.сума
-купувате за себе си, когато искате и за колкото искате
-градите потр. мрежа , ако го приемете като работа-т.е. давате шанс на други ваши близки и познати да ползват отстъпка
та с две думи-КУПУВАШ, харесват ти, купуваш отново, НЕ ТИ ХАРЕСВа, не си купуваш или купуваш това което ти харесва и от което имаш нужда, а в Тианде продукти от главата до краката-всекидневни неща..къпем се, мием си зъбите, боли ни глава, имаме нужда от крем за ръце, лице и т.н. няма нужда да продължавами ВСЕКИ САМ ПРАВИ СВОЯ ИЗБОР!

Последна редакция: ср, 04 сеп 2013, 12:43 от van70

# 20
  • Мнения: X
Добре щом казваиш, защото с орифлеймските игри преди 5 години ме набутаха и цялото семейство заставих да купува, да събирам точки, имало изненади безплатни неща, когато събрах над 60 лв била съм изпуснала срока. Просто ад.
И ги зарязах! Жената която ми бе шефка беше адски неточна и не ми каза до кога е срока!
Радвам се че тианде не е като тях! НО е определено малко скъпичко за мен-не мога да си позволя лак примерно за 8 лв или за 16 лв. Като мога да си го купя за 2-4 лв. Особено тази козметика не виждам какво толкова специално съдържа. Ако някой знае да каже-грим, сенки, червила.....какво има в тях?  Grinning

# 21
  • Мнения: 657
Тази фирма набляга повече на бялата козметика,не на декоративна,момичетата по руските форуми споделят че сенките са слабо пигментирани и без основа за 2-3 часа изчезва,гланцове също на други фирми със същите качества,но по евтини може да намерите.От спиралата обаче съм доволна много,моите мигли ги прави разкошни и стига за много дълго време една спирала.

# 22
  • Мнения: 7
Тази фирма набляга повече на бялата козметика,не на декоративна,момичетата по руските форуми споделят че сенките са слабо пигментирани и без основа за 2-3 часа изчезва,гланцове също на други фирми със същите качества,но по евтини може да намерите.От спиралата обаче съм доволна много,моите мигли ги прави разкошни и стига за много дълго време една спирала.
И диекоративната козметика е уникална-сенките трите цвята в едно която е, нанесени в сух вид са по слабо блестящи ако нанесете с намокрен пръст са по силно блестящи, не се събират, остават си така както ги сложите.
С какво се различава, във всички пудри например и сенки има оризови брашна, естествени оцветители..в червилата етерични масла, витамини и ест. оцветители, серума за ръстеж на мигли, до 1 мес има р-т по дълги и сгъстени мигли...Аз съм  в Тианде от самото начало, купила съм си и по скъпия гланц и по евтиния, все още ги ползвам т.е. икономични, устните не лепнат, придават дори обем ..в лаковете няма ацетон, трайни са не пожълтяват тноктите..ТОВА Е ОТ МЕН за сега-та с две дучмиРАЗЛИЧАВА СЕ...

# 23
  • Мнения: 657
Не съм ползвала,само съм чела по форумите,затова не споря.Ще пробвам сама и гланцове и сенки,от серума и спиралата съм много доволна,наистина от серума има голям ефект,а между другото от известно време не го ползвам а ползвам рициново масло с вит.Е,просто за да ми починат малко миглите да не привикнат към серума и въпреки това миглите никога не са ми били толкова дълги.

# 24
  • Мнения: 0
спиралата за която говорите сега я пускат на промоция ако закупиш спиралата получажаш серъма за разтеж безплатно.От серума имам добри отзиви миглите се сгъстяжат т.е израстват нови

# 25
  • Козлодуй
  • Мнения: 724
Другото много хубаво качество на спиралите и очната линия е,че не се размазват,а едновременно с това се почистват много лесно само с вода,без да оставят грозни черни кръгове около очите и петна по кърпите за лице Grinning

Бях на една презентация преди 2-3 дни и бях изумена от моменталният ефект на този околоочен комплекс.Поставен
 само на едното око първоначално,разликата след 10-15 минути беше очевадна.Кожата се заглади и изпъна,изчезнаха торбички,бръчки,сенки,просто като магия,и то на 45-50 годишни жени.Сега го чакам за лично ползване Grinning

# 26
  • Мнения: 548
van70, без да се обиждате, но като видя написано "ръстеж" и "фуликули" и някак не мога да възприема текста сериозно. И когато преобладават умерени мнения (включително умерено разочаровани), а един човек промотира абсолютно всички до един продукти като чудотворни и уникални и скача на въпреки на всеки, който не ги е харесал, това по-скоро би ме спряло да ги купя от него. Съвсем добронамерен съвет.

Последна редакция: пн, 09 сеп 2013, 13:36 от *Coraline*

# 27
  • Мнения: 657
  
van70, без да се обиждате, но като видя написано "ръстеж" и "фуликули" и някак не мога да възприема текста сериозно. И когато преобладават умерени мнения (включително умерено разочаровани), а един човек промотира абсолютно всички до един продукти като чудотворни и уникални и скача на въпреки на всеки, който не ги е харесал, това по-скоро би ме спряло да ги купя от него. Съвсем добронамерен съвет.


 friendship бях написала подобно на същата потребителка в предишната тема,но уви нещата продължиха по същия начин. А аз определено с повече резерва вече подхождам и не купувам често. На някои неща ще им дам шанс,ще ги пробвам защото съм упорито магаре,пък ще видим.Но това няма да е заради постовете на Ван.

# 28
  • Мнения: 7
Момичета, аз нищо  не продавам и не пиша тук за да продам нещо.В Тианде съм от самото начало и всичко, което споделям е мое лично впечатление, както на моите близки, познати и колеги от Тианде.За 1,5г бих казала, че няма продукт, който да не съм ползвала/и /семейството ми/
Всяка седмица и до днес съм на почти всички презентации в Пловдив и освен моите чувам и р-ти на колеги от продуктите. Първите три месеца-март, април и май 2012г само чувахме за резултатите от представителите ни от Русия, а сега ги виждаме лично. Нито споря, нито налагам мнение, нито  продавам-просто споделям лични р-ти, както и на колеги. Всеки сам  да пробва и си прецени.
Имам р-т и от превръзките, личен....но май е безсмислено да споделям, а реших, че за това е темата-да споделяме р-и и  така да си помагаме. Простете!!!...

# 29
  • Мнения: 657
Нямам нищо против споделяне,но не може човек да бъде доволен от абсолютно всичко в една марка козметика.Различна кожа,коса, ефект който желаете и т.н. А дори  и в най-качествена и елитна козметика може да има съставки които не ти подхождат. Но да си пробвал почти всичко и за всичко суперлативи,ами не вярвам. Ама аз не съм сама в този форум за други може би сте полезна така че пишете заради тях, не заради нас.

Общи условия

Активация на акаунт