Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

в града на младостта

Здравейте отново!Утре навършваме 40 дни.Искам да знам от кога бебето започва да гука ,кога мога да му закача играчки на кошарката? smile3534
Цитирай

София

Играчки вече можеш да му закачиш. Някъде на 2 месеца ще започне да гука (поне с Андрей така беше).  Very Happy
Цитирай

София/Осло

Ние закачихме точно на 40-тия ден играчката над креватчето. Макси започна да гука някъде към края на първия месец.
Приятно изкараване утре.
Цитирай
Мисля, че вече е нормално да започне да гука, но типично на неговия си бебешорски език. за отчетливи срички като ма-ма, та-ти и т.н., знам, че чак към 6-7 мес
Цитирай

Играчки вече можеш да му закачиш. Някъде на 2 месеца ще започне да гука  Very Happy

Peace
Цитирай

Пловдив

Играчката я закачих веднага щом я купих - към десетия ден. Към втория месец започват да гукат, но и това е относително.
Цитирай

С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!

Аз закачих играчка преди да стане на 1 месец, а започна да гука някъде на около 2 месеца.
Цитирай

Paradise

Ами закачай, а за гукането ще изчакаш още мъъничко Wink, но скоро и това ще стане
Цитирай

В центъра на Стара Загора

Играчката я закачих когато беше на 10 дена,а започна да гука малко след 40-тия ден Love
Цитирай

София

Играчката беше закачена още преди да се роди, а гукането и при нас беше някъде към 2 месец
Цитирай

София

Играчката я закачих веднага щом я купих - към десетия ден. Към втория месец започват да гукат, но и това е относително.
и аз така направих,а за гукането вече ще започне!
Цитирай

Варна

И аз сложих играчка някъде към 40 ден, и по това време започна да гука.
Цитирай

на кой му пука, майна

Играчки вече можеш да му закачиш. Някъде на 2 месеца ще започне да гука  Very Happy

Peace

Peace
Цитирай

съвсем му е време за играчка на детето
гукането - тези дни Smile
Цитирай

София

Ники започна да гука след 2-рия месец, играчките висяха ,но когато стана на 3 мес,започна да ги забелязва
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора