напукани пръсти

  • 10 784
  • 18
  •   1
Отговори
Правиме ремонт и на половинката пръстите са напукани доста.
Някой ако знае ефикасен крем или някаква друга магийка да сподели,че като  гледам и го съжалявам.
Казвах аз да слага ръкавици ама кой да чуе Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 5 577
Всеки крем за ръце ще помогне.  Peace

# 2
Работех като барманка и зимата от водата като миех чаши ми се напукаха пръстите и дори кръв ми течеше от тях.Помогна ми крем за ръце и нокти на Avon. Тогава горещо ми препоръчваха и медения вазелин.

# 3
  • Мнения: 2 327
Може и най обикновен вазелин да помогне. Трябва нещо което да подхрани кожата.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Има един крем-вазелин за напукани пети - на билкова основа е, със смрадлика, лайка и други - направо чудеса върши! В жълта кутийка е, потърсете го в аптеките.

# 5
  • Мнения: 4 406
вазелинът ще е най- ефикасен, но трябва да стои дълго по ръцете. има крем на есципиал- протект, който като го намажеш, образува тънък филм върху ръката, като ръкавица, но не се усеща . като миеш ръцете, водата се стича като по восък. едно мазане издържа 12 часа и е изключително подходящ ако се налага да си мокриш ръцете постоянно

# 6
  • Мнения: 2 047
Дефламол.

# 7
  • Мнения: 5 577

Хм, това не е ли за изгорено?  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 573
Витасин-в аптеката трябва да го има около 4 лв, с борова смола и пчелен восък ако не се лъжа(помага за рани,напукани пети ,пръсти,изгорено и т.н)

# 9
  • Мнения: 1 146
Меденият вазелин помага много. Опитай  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 3 328
Neutrogena крем за ръце - има го и в безароматен вариант, ако мъжът ти държи да няма аромат. Моят мъж много го тачи този крем, защото работата му е безпощадна към кожата на ръцете.

# 11
  • Мнения: 1 237
Много добра работа върши и Еудермол. newsm10

# 12
  • Мнения: 1 254
Много добра работа върши и Еудермол. newsm10

Мда! newsm10
По същество - да си вземе Еудермол 8 и Еудермол 0.
Известно време да не мие ръцете си с детергенти, освен ако не са прекалено замърсени, а с емулсията ЕУДЕРМОЛ 0. Тя не осапунва, но добре измива! После да маже с Еудермол 8. Не са ароматизирани и ще избегнеш този момент, ако на съпруга ти не му се нрави аромат Simple Smile

  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 564
Витасин. newsm10

# 14
  • Мнения: 234
Генерофит-това е натурален мехлем-от студа ми се напукаха ръцете до кръв,спах 2 нощи с намазани ръце и се оправих.Има го в билковите аптеки.

Общи условия

Активация на акаунт