кога можем да ползваме столчето за автомобил

  • 2 007
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 147
Здравейте мами,
споделете моля от кой месец започнахте да слагате вашите мъници в столчето за автомобил

# 1
  • Мнения: 160
Ние имахме "кошница", която ползвахме още от първия месец. Като стана на 6 месеца му я сменихме със столче, защото вече му беше малка, а и знам че столчетата се ползват след 6-тия месец, когато децата могат да сядат нормално.

Последна редакция: нд, 05 фев 2006, 19:24 от zlpk

# 2
  • Мнения: 3 379
Ами още като го изписахме от болницата го сложихме в кошче за автомобил и оттогава досега все така се вози, вече е в столче за по-големи деца разбира се. Първите 2-3 месеца подлагах възглавница, за да не е съвсем седнал, после я махнах.

# 3
  • Мнения: 8 505
От първия път,когато ни се наложи да пътуваме.На месец и малко беше.

# 4
  • Мнения: 3 777
От както се е родил.
Когато ни изписаха го возихме до вкъщи в столче-кошница.
И досега всеки път се води в столче.

# 5
  • Мнения: 790
Кошницата може да се ползва още от раждането.

# 6
  • Мнения: 90
kato se prebirahme ot rodilnia dom

# 7
  • Мнения: 2 407
Кошчето за кола може да се ползва от 2 месец, по ранно мисля ,че не е добре!

# 8
  • Мнения: 1 613
Още от изписването!
Това е най-безопасния начин да пътува бебе в кола!!!

# 9
  • Мнения: 46 434
Кошчето за кола може да се ползва от 2 месец, по ранно мисля ,че не е добре!

А по-рано как возиш детето си в кола  newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 2 686
Eforina, темата е обсъждана доста. Прочети в БИБЛИОТЕКАТА, там можеш да намериш полезна информация, както и обсъжданите теми по въпроса за столчетата за кола.

# 11
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
От раждането,така си го взехме от болницата,та така и до ден днешен,каката ни вече е в размер 4+

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 926
Откакто се е родила Наталия я слагаме и возим в кошчето. Даже и е любимо място за спане newsm78

# 13
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
И ние сме с кошница от раждането. А самата кошница я ползвах и за хранене и приспиване в къщи.

# 14
В някои страни не можеш да вземеш бебето от болницата докато не ти проверят столчето за кола. Имам предвид да проверят дали коланите не са хлабави. А те столчетата си вървят според килограмите на детето.

Общи условия

Активация на акаунт