Халит Ергенч във "Великолепният век" и новите проекти на екипа-тема 79

  • 74 571
  • 717
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 732










Продукция: Tims Production-Timur Savcı
Режисьор: Nihat Durak
Сценарист: Meral Okay

Yılmaz Şahin

Жанр: Исторически/Драма

Излъчва се всяка сряда по Star TV от 20:00 часа

Любовна история, която предопределя съдбата на една цяла империя. Направен по действителен случай, "Великолепният век" ще повдигне завесата на изпълнения с тайни и интриги живот в султанския харем по времето на най-величествения период на Османската империя. Дошла като робиня от най-крайните земи на империята, Роксолана успява да спечели сърцето на султана. Благодарение на блестящия си ум, необикновената сила на волята и привлекателната си външност от безправна робиня тя става жена на султан Сюлейман Великолепни — най-могъщият султан в Османската империя.


 


   


                       














   


Добре дошли
в новата 79 тема  на "Великолепният век"
Приятни  мигове с любимия сериал


Последна редакция: нд, 01 сеп 2013, 20:44 от Lilims

# 1
  • Мнения: 9 732
Привет в новата тема  bouquet  bouquet  bouquet

Изминаха неусетно три сезона!!!
Голяма част от основните герои ни напуснаха...във всеки от нас останаха незабравими емоции пресъздадени от любими актьори...те ни липсват! Много !!!
И това наложи промяната на името на темата- няма да се разделим с тях,ще следим новите им творчески проекти,ще се вълнуваме и от новините около тях Peace


Нова тема - нов късмет- дано да пуснат скоро дълго очакваните трейлъри  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 3 485
Ето за новата тема -нови колажи от мен:

Първият колаж е по действителна картина на Паоло Веронесе отразяваща вечеря със султана Peace









# 3
  • Мнения: 290
Записче в новата тема.  Peace
Тио  Hug Hug Heart Eyes просто останах без думи...

# 4
# 5
  • Мнения: 290
Някой може ли да ми даде информация за този филм...  Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 16
 smile3535 Да се пльокна в новата тема!
 Много добре със смяна на заглавието!
 Трендс пускай новите колажи,че като видях Джанчо направо се вкиснах(ооооо първият е перфектен, А ТОЗИ С КОНЕТЕ ЗНАЕШ НАПРАВО МЕ.....)! Отвратителен ми беше и още по-отвратителен ми стана!

# 7
  • Мнения: 13 399

Lilims, за новата тема  Hug Hug Hug

Съгласна съм с новото заглавие, затова пускам и този великолепен колаж на гpъцките фенки.  bouquet


# 8
  • Мнения: 3 485
На Лили с благодарност за новата тема
Сюлейман е бил известен с големите си чалми та и тук ... Wink



Пепи ще,ще... Hug Wink
Линааа  bouquet Мисля ,че филма беше пародия на ВВ
Джу наистина много хубав колаж на Андреа  bouquet

# 9
  • Мнения: 13 399

Tio, използвам pедовно  CHANEL, но ще си потъpся и един BLUE CHANEL... за мъжа ми!  EmbarassedPeace Peace
Можеш ли да ми помогнеш? newsm78 newsm78 Wink

# 10
  • Мнения: 9 732
Тио rotfImao ще преглътна голямата чалма ,защото е синя като очите му Joy

Жу  bouquet наистина е великолепен bowuu Two Hearts

# 11
  • Мнения: 9 732

Първият колаж е по действителна картина на Паоло Веронесе отразяваща вечеря със султана Peace





Всички колажи са са супер защото влагаш страхотни идеи, но тази вечер картината обра точките  smile3501 newsm51

# 12
  • Мнения: 445
Лилимс, много благодаря за новата тема   bouquet

Тио, колажите ти са все по майсторски, този с вечерята е уникален  Peace

Аз пък за поздрав в новата тема ви слагам една песен на Мехмет Гюнсюр (нашия принц Мустафа)  в игралния филм "Любовта обича съвпаденията"  Wink, който гледах наскоро. Горещо го препоръчвам, страхотен филм  Peace, a Мехмет е невероятен в ролята...  Flutter



Слагам в спойлер снимки на филма, за който прояви интерес;

Скрит текст:


# 13
  • Мнения: 560
И аз тук.

Чудя се до кога ще ни лазят по нервите, и ще се въздържат от пускането на трейлъра?!Какво го мислят още?!

# 14
  • Мнения: 654
Лилимс, много благодаря за новата тема   bouquet

Тио, колажите ти са все по майсторски, този с вечерята е уникален  Peace

Аз пък за поздрав в новата тема ви слагам една песен на Мехмет Гюнсюр (нашия принц Мустафа)  в игралния филм "Любовта обича съвпаденията"  Wink, който гледах наскоро. Горещо го препоръчвам, страхотен филм  Peace, a Мехмет е невероятен в ролята...  Flutter



Слагам в спойлер снимки на филма, за който прояви интерес;

Скрит текст:



Helen! Отдавна ми е любим! Много чувствено направен!

Общи условия

Активация на акаунт