Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора
здравейте мили мами,искам съвет от вас Smile и по-специално от мамите,раждали със секцио.искам да попитам колко време след секциото е необходимо да мине преди да се прави секс и има ли някаква опасност,от какво трябва да се пазим?благодаря ви предвартиелно
Цитирай

Варна,Младост

Чакаш да ти изтекат лохите и си купуваш презерватив или противозачатъчни.Аз лично съм с презерватив.Първите няколко пъти ме боля, сякаш ми беше за пръв път, но всичко се оправи с времето.Чувала съм, че други нямат подобен проблем.Успех и внимателно.  Smile bouquet
Цитирай

Чакаш да ти изтекат лохите и си купуваш презерватив или противозачатъчни.Аз лично съм с презерватив.Първите няколко пъти ме боля, сякаш ми беше за пръв път, но всичко се оправи с времето.Чувала съм, че други нямат подобен проблем.Успех и внимателно.  Smile bouquet
newsm10
Цитирай

Има много детски смях.

Чакаш да ти изтекат лохите и си купуваш презерватив или противозачатъчни.Аз лично съм с презерватив.

Мдаааааа, точно. При мен всичко си беше точно като преди, без никаква болка Hug
И с малкото уточнение, че като ми спряха лохиите, отидох и на преглед при моята гинеколожка. Тя също ми каза да действам смело. Peace
Цитирай

Варна

Сексът след раждането...
За секса след раждането
За "първи път отново" съм жена
секс след секцио
Въпроси за след секциото
Секс след раждането ....
Секс след раждане-кога?
Цитирай

Няколко дена след като ми спряха лохиите.Изобщо не ме е боляло.
Цитирай

Няма място за притеснение Smile
Единственото, което евентуално трябва да съблюдавате е да не опъвате областта около разреза Smile
При секциото раната не е на място, което да пречи на любовта нали така Wink
Цитирай

Бургас

Мен не ме заболя,но имах усещането че съм много тясна.А иначе се случи на 49я ден,но можеше и по-рано,обаче татито го беше шубе.
Цитирай

София

Хм и мене ме интересува?
Цитирай

На погрешната планета

След 40тия ден,ако се чувстваш добе и и имаш желание,действайте!Най-важна е твоята нагласа!
Цитирай

... някъде преди лудницата ... до църквата!

Ами ние май много смело го дадохме - на 23тия ден
И при мен все едно беше за първи път - болеше, а и беше доста сухо. А, за операцията - като чели ме болеше по-малко след това.
Цитирай

софия

от какво трябва да се пазим?
от бременност Very Happy
Цитирай
az bqh sas sekcio sled 40 den ginekolojkata mi kaza 4e moje da se pravi seks.ne ti trqbvat nikakvi prezervatibi i tem podobni ne6ta as rodih predi 4mes. i ne sam zabremenqla .Trqbva da te pazi. Smile
Цитирай

Бургас

Аз съм твърдо за някакъв метод за предпазване,че с тази операция не ми се мисли какво може да се случи.Засега сме с презервативи,но май и занапред ще е така.
Цитирай

Fight club

Ние за първи път правихме секс 40 дни след секциото. Естествено боля ме, но мен винаги ме боли...  Laughing А и няколко месеца не бяхме имали контакти, а аз съм стегната, затова имах проблем.
По-скоро може да те заболи операцията, ако не си внимателна, отколкото да изпиташ болка при проникване...  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора