Мързеливи красавици - 27

  • 39 549
  • 736
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ДВАДЕСЕТ И СЕДМАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Справяме се и с маникюра и педикюра в домашни условия. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита! Три пъти УРА!!!



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.


Освен, че сме красиви и мързеливи, сме и умни, състрадателни, дейни, сръчни и скромни, разбира се.
Затова си спретнахме и една "енциклопедия" (Бери   bouquet, Сикрет   bouquet), която ще нараства с времето.  Wink

1. Вредни съставки, използвани в козметиката;

2. Фирми, тестващи продуктите си в/у животни;

3. Мързелива Кулинарна Книга. Мням!  Party


На прага на есента, след отпуските, през които отпускаме и душата и джоба (то едното е следствие на другото, като се замисля  Rolling Eyes  Mr. Green), имаме нужда от презареждане (буквално и преносно), запътвайки се с нови сили към задачките - закачки.
Като за начало, споделям малък списък с Козметичните продукти, от които (уж) нямаме нужда. Малко, но от сърце.  Mr. Green Вие сте...
Дерзайте, лейзита!


Ето и предишните теми:

# 1
  • София
  • Мнения: 5 456
Добро утро Simple Smile Успешна и ползотворна седмица ви пожелавам.И честита ни нова тема.Аз днес подраних бая и сега пия кафе,естествено по традиция във вашата компания.Усеща се че вече е септемвРи,снощи ставах да си вадя по-дебела завивка.
 Боби,честито за кросчето.
За прекалената любезност в Хепи,права си че прекаляват,но пък предпочитам така,отколкото да гдедам намусени сервитьорки.Последния път например в Капри си поръчах едни броколи,коитт ми дойдоха множко бях оставила повече от половината и си ги поисках за вкъщи,тях ги сервират в едни съдчета за многократна употреба и сервитьорката просто ми даде найлоново пликче на всичкото отгоре сама да си ги прибера,е не смятам че е редно.Това в Хепи няма как да ти се случи,или пък да чакаш половин час да ти оправят сметкатв.
По темата с кремовете за лице смятам като измажа наличните да мина към Клиник.Трите стъпки ми се отразяват перфектно и този път мисля да ги съчетая с кремове на марката,дневен и нощен.Както е казала Мия,времето не можем да спрем,но пък грижите си казват думата.Трябва си поддръжка,това е положението Simple Smile

# 2
  • Мнения: 537
еее втора съм  Hug

Мерси за новата тема, Тайра  Hug

мерси и за честитките в предната тема!  Hug

Цикламената чанта (по-скоро розова според мен) си я нося с всичко почти - ментови кецове, бели силиконови чехли, дори и с едни златни стои добре, с пантофки, светлосини дънки, тъмносини също, розов, бял, черен, жълт топ. Обличам се спортно-елегантно като цяло, може би с по-голямо залитане към спортното. А със скъсани дънки най-обичам да я нося, но за жалост на работа не може.

Много ме мързи да се разкрасявам, нещо съм се разчистила. Не мога да се позная  Whistling

Успешна седмица, мързеливки   bouquet

# 3
  • sf
  • Мнения: 10 141
Добро утро и от мен  Grinning
Моите чудовища се прибраха, за нула време стана лудница вкъщи  Joy имам багаж да оправям, но ще ги оставя да поспят. С мъжо не се бяхме виждали три седмици, много се обичаме така, ама след час-два ще ми скъса нервите предполагам  Joy
Снощи си ексфолирах лицето, оправих косата и ноктите, днес минимумът- измиване на лице  Joy
Установих,че половината ми лакове са за боклука  ooooh!

Хубав ден и от мен!

# 4
  • София
  • Мнения: 5 713
Добро утро! Simple Smile
Благодаря за новата тема   bouquet  bouquet  bouquet
За днес нищо не съм планувала но пък имам куп задачаки и ще видим до къде ще я докарам с трите бонбони  Mr. Green
Желая ви хубав и слънчев ден!  Heart Eyes Hug

# 5
  • варна
  • Мнения: 1 830
Добро утро и от мен Hug
Тайра, мерси за новата тема Hug Heart Eyes

Момичета да ви се похваля, ще започвам курс за гримьор - за сега не смятам да го работя, искам да го изкарам за себе си Crazy Всичко е добре, но много пари ми искат за куфара за гримове, но смятам да ги дам Blush

# 6
  • Мнения: 94
Запис и от мен в новата тема!   bouquet
Желая много успешна седмица и усмивки! Simple Smile
Няма с какво да се похваля, освен че си взех изпита пред ДАИ, което е супер. Остана само БЧК и съм готова. Всичко останало е надолу с главата...  Rolling Eyes Случва се...

ЦелуФки!  Hug
Скрит текст:

А, забравих да ви покажа бухалския ми маникюр:
Скрит текст:

# 7
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен  Hug (за някои е добър ден  Laughing)
Решила съм да ставам по-редовна. Всичко съм изчела досега, но само с четенето си оставах.
Чакам много важни резултати и дори тайно се надявах да излязат по-рано, както винаги досега, но уви, няма да ме огрее с моя късмет. Това ми спъва всичко останало  Crossing Arms . Ще чакам пък, нямам избор.
Като прочетох чуденките ви за кремовете се зачудих и аз нещо  Thinking Писах тук, че преди време ме гледаха на някаква машинарийка (имало в България само 2 такива), която определя всички проблеми на кожата на лицето и се оказа, че единствено устните ми в края са малко сухи . До тук добре, но дали да сменя и аз грижите, защото на този етап освен почивстащите продукти, които използвам заради грима, понякога маските, единственото, което правя е преди лягане - крем Кларина и отгоре съвсем обикновен крем за хидратация (Кларината ми изсушава и да има някакво равновесие). Но както казах кремчето ми е абсолютно обикновено с меден екстракт  Embarassed Как мислите - дали да започна нещо по-сериозно или да си карам така щом като за момента поддържа положението прилично  Laughing

# 8
  • Мнения: 55
Хоп цоп и аз в новата тема Laughing
Тайра, благодаря Hug
Разкрасително не мога да се похваля с нищо интересно, обичайните неща.
Ох едно ми е такова свито.Малката от днес тръгна на градина, миналата година ходеше на ясла, ама 2 месеца почивка...Сега вече е в 1 група, при нови госпожи, добре че децата са същите от яслата. Миличката сутринта хем й се ходеше, хем не...Сори, че ви занимавам, ама и работа нямам и само я мисля.
Иначе и аз се лакирах с ГР 59 пясъчен, любим ми е.
Малко шопинг си направих в събота - 3 панталона и 1 риза.Доволна съм.
Довечера продължавам с шофирането, дано по-скоро да свикна.
Айде, чао, нещо съм гладна.Ще ходя да забия една мазна баница, напук на диетите и спорта.
Айде,  Hug Heart Eyes

# 9
  • Мнения: X
Здравейте и от мен!

Tyra,благодарности за новата тема!  bouquet

За днес съм планирала чистене,само дето така ме мързи.. Confused после имам излизане с една позната,и като се прибера се отдавам на разкрасителни процедури. Flutter Може по-късно да се включа отново.

Ulenceto,чуден маникюр! Много готино бухалче.

Успешна седмица,дами!

# 10
  • GYM
  • Мнения: 814
Привет Hug
Бързам да се отчета от вчера, въпреки, че ме тръшка вирус и съм леко казано парцал Tired
Сухо четкане, топъл душ, обезкосТмяване Mr. Green, масаж с топли масла. После и педикюр ( най-накрая се наканих) За нес ми останаха веждИте. Въпреки, че ми беше зле, снощи ходих на концерт, душевно да се обогатя - сто цигански цигулки Heart Eyes Страхотно преживяване беше, струваше си усилието. За десерт дребната беше с 39 като се прибрах, пак е топла тази сутрин, ще си боледуваме двете заедно Sad
На вас успешен ден и седмица, ще се включвам по-късно Hug

# 11
  • Мнения: 3 050
мерси за хубавата тема  Hug
Ulenceto, готин лак!
Аз съм малко болна и много разкрасително няма да правя...

# 12
  • Мнения: 373
Хайде, добър ден  Wink
На работа съм, край с отпуската, по този повод се боядисах, изсуших и гримирах, с лак съм винаги, така че това не го броя Laughing
Катенце, и аз като теб пуснах децата на детска днес. Дъщеря ми е последна група, но сина ми е за първи път в детската. И той е ходил на ясла и то 2 години, но си е свикнал там, а сега всичко наново, начупи устата от сутринта, напълниха му се очичките  Sad Горкото мисля го цял ден, утре няма да иска и да тръгне сигурно  Confused
Мими, успех в начинането  Peace
Донсита, как така за боклука, сгъстили ли са се?
Браво за шопинга на всички, аз освен пантофи и кецове на дъщеря ми друго не съм купувала .... вчера  Mr. Green А да, хлебопекарна си купихме, вече опекох 2 хляба единия се изяде веднага, другия си го взех за работата тази седмица. Нямам търпение да пробвам повечко рецепти   chef
Сядам да работя, хубава седмица от мен  Hug

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Привет и от мен Hug
Тайра,благодаря за новата тема  bouquet
minana , Кatence, разбирам притесненията ви Hug и аз се чувствах така като тръгна дребосъчка на градина,сега пък започва 1-ви клас-пак притеснения.... ooooh! Трябва им време на децата,ще се адаптират Peace
Мими, да не забравяш да разказваш и тук за гримовите трикове Wink и като цяло,всичко което е полезно - аз се интересувам от тази тема Flutter
Велвет,бързо оздравяване ви пожелавам Hug Времето е много променливо и предразполага към настинки Confused София и тя е с хрема и кашлица Confused Вчера извадихме едното зъбче,което пречи  на поникналото отзад - аз,честно казано,се притеснявах повече от нея как ще мине при зъболекаря - малко помрънка докато слагаха упойката,но така и не разбра кога остана без зъбче Wink След 2 седмици ще ходим за съседното,че и зад него е започнало никненето на постоянното ooooh!
santra_ , ако се чувстваш добре с използваните продукти,не виждам причина да ги сменяш-освен ако включиш и някакво околоочно кремче Peace
Хубав ден ви пожелавам,хубавици  bouquet аз отивам да чета,че време до интервюто ми не остана ooooh!

# 14
  • Мнения: 10
Здравейте!Понеже е Понеделник,аз пак съм с нова стратегия на хранене,даже пиша в един фитнес форум за разни режими,взимам съвети hahahaЗа днес задачата ми е да се поизчистя малко от токсините с диня,вечерта масаж с антиц. душ гел и лосион,уж сериозна стъпка към по-добра фигура Joy

Общи условия

Активация на акаунт