Пердета - 9

  • 150 546
  • 829
  •   1
Отговори
# 210
  • MUC
  • Мнения: 297
На дължина малко над 3 м аз бих сложила държач и в средата, особено щом пердето не е от най-леките.

# 211
  • Мнения: 1 787
Благодаря!

Вероятно и ние ще сложим. Засега имам налични само 4 държача, но като ги монтираме на стената, вече ще можем да преценим реално какво е положението и ако не е ок, утре ще мина да купя още един. Simple Smile

# 212
  • Мнения: 4 275
Колко см се оставят между корнизите, за да е удобно слагането на пердето после, но и да не се получава много голяма дупка?  Rolling Eyes Корнизът ще е от стена до стена

# 213
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Привет,
Търся перде за детската стая.Не ми се ще да е бебешко,дори детско.Нещо по-изчистено.
Харесах си едно в Камко,ама 106лв/м ми е малко-много скъпичко.
Идеи за хубави пердета?
ето го едното:

и другото,което е мааалко по-евтино!

# 214
  • Мнения: 4 275
Виж в Какаду до Сточна гара.

Искам да попитам за цената за ушиване на пердета. Нормална цена ли е 46 лева за две пердета 3.30м. всяко?

# 215
  • Мнения: 5 016
Дами, знаете ли някъде да се изработват римски щори с плат на клиента?

Имам шевна машина, обаче съм с две леви ръце и със сигурност няма да се справя сама.

# 216
  • Мнения: 4 275
Не мога да помогна, но може би ще е скъпотия. За 4 комплекта пердета (две тънки,две плътни), ми взеха 150 лева за ушиване, като платът стуваше 300 лева  ooooh!

# 217
  • Мнения: 39 309

ето идея от Вивре за 23 лв.

# 218
  • Мнения: 5 016
Не мога да помогна, но може би ще е скъпотия. За 4 комплекта пердета (две тънки,две плътни), ми взеха 150 лева за ушиване, като платът стуваше 300 лева  ooooh!
Да, нямам очаквания, че ще е евтино.  Peace

Дом Хармония, при които правих пердета за вкъщи и от които съм безкрайно доволна, потвърдиха, че могат да изработят, ако платът е подходящ, и казаха да го занеса до магазина им на Цар Борис, за да може шивачката им да прецени. Някои материи много се усуквали при изработката на римски щори и не се наемали да изработят от тях. Казаха също, че цената на механизъм е 50 лв италиански и цената на ушиването ще е двойна на стандартната при незакупен от тях плат. Аз ще имам 5 щори, т.е. минимум 250 лв без ушиването. Хубавото е, че платът беше ужасно евтин, а е сурова коприна с блекаут вложка, та се надявам да стане добре.

# 219
  • Мнения: 2 641
Момичета къде във Варна има хубави завеси, пердета, римски щори?

# 220
  • Мнения: 4 275
Като търсих пердета, попаднах на следния сайт: https://perdeta.net. Много ми допадна всичко: разнообразие, цени, готови пердета, размери. И... останах много разочарована, че е във Варна. Може да видиш дали имат реален магазин

# 221
  • Мнения: 5 234
С какво е най-добре да се прибират пердетата встрани - с лента с лепка /велкро/ или с лента, забита за стената?
Имало и някаки магнити - ползвате ли такива?

# 222
  • Мнения: 1 483
Да, аз имам магнити, защото ми трябва да защипвам пердето нагоре. Ами  удобни са ми, има достатъчно избор, така че да ти пасват на пердетата, не дупчиш стени... Поразгледай, може да ти харесат.
Има също и тежки пискюли за прибиране, те са много красиви според мен, но зависи дали ти се вписват в стила. И могат да бъдат скъпички, докато магнитите са по 3-4 лв.

# 223
  • Мнения: 1 827
Здравейте дами,

Трябват ми пердета (поне за хола засега), но отидох в един магазин и ми направиха скромното изчисление от 970лв Crazy, което направо може да ме откаже.  В момента имаме щори, които не мога да ги гледам повече Mr. Green Моля ви дайте идеи къде да намеря магазин, в който цените да са прилични, не обичам да давам много пари за материални неща Wink За София става въпрос.

Благодаря bouquet

# 224
  • Мнения: 4 275
Какви пердета си хареса? Цена на линеен метър? Цена за ушиване? Аз за два комплекта плътни завеси и два комплекта тънки завеси платих 466 лева с ушиването. Но ако си си харесала перде 60-70 лв./л.м........ Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт