Пердета - 9

  • 149 991
  • 829
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 483
2,70м ти е чистата височина или след приспадане на корниза? Поразпитай дали не може да се измисли нещо с по-малък подгъв, също и разгледай различните платове - някои си седят тежко и позволяват малък подгъв. Или пък да се сложи от оловната нишка за тънки пердета,за добавена тежест newsm78

# 121
  • Мнения: 411
търся си пердета за релсов таванен корниз. дължината между тавана и пода е 255см, а ширината на плата, който съм харесала - 220. ширината на плата ли се ползва за дължината на пердето?
да напр при органзата тя е с ширина 3 метра и се изп за дължина

# 122
  • Мнения: 71
Благодаря! Ще помисля още малко и ще снимам като го направя.

# 123
  • Мнения: 752
Здравейте. Имам  нужда от съвет какви пердета да избера за двтска стая. Стените са светлосини, мебелитв ще са бяло и светлокафяво. Килимчето е шарено , детско , преобладава синьо и зелено. И на стената има нарисувано дърво - бяло със зеленикаво сини листа Simple Smile искам тънко перде  , бяло може би. Но какво да е плътното? И изчистени ли да са или с шарки?

# 124
  • Мнения: 13 171
Според мен е добре пердетата да са без шарки, най-добре бели и двете, за да са като платно, върху което ще рисувате. Дотук имате бяло, синьо, зелено, кафяво. Като сложите хилядите играчки във всякакви форми и цветове и ще стане достатъчно шарено.

# 125
  • Бургас
  • Мнения: 380
и според мен по-добре да са едноцветни. но бих сложила сини може би. най-добре ще си прецените като сложите мебелите и килима.

# 126
  • Мнения: 411
Благодаря! Ще помисля още малко и ще снимам като го направя.

супер

# 127
  • Мнения: 3 822
Някой може ли да покаже със снимки как стоят различните видове перделик на пердетата. Вчера ми предложиха някакъв набор, към който съм с резерви. Втои като някакво плисе. Шие се с 2,5 набор. Моля за снимка ако някой има пердета с перделик плисе.

# 128
  • Мнения: 6 268
Здравейте,
На връх Нова година си взех пердетата от магазина от където купих плата и ги шиха. Бях казала колко точно искам да са дълги, а те да предвидят подгъвите и т.н. Обаче са сложили пердалъка по-надолу от ръба и реално ми скъсяват пердетата с още поне 5 см ooooh!
В мен ли е грешката не знам. Бях им занесла и едни завеси от Икеа за скъсяване и предплогам от там са гледали как е зашит пердалъка... Пердетата са на 10 см над радиаторите сега и много ме дразнят.Дадох 40 лв за нови куки с щипки, за да ги сваля надолу, но нещо пак ме дразнят.
При вас на стени с радиатори пердетата дълги ли са или са къси? При мен няма нищо друго на стените от двете страни на прозорците и завесите ги пуснах до долу в комбинация с къси пердета.
Може ли според вас да се сложи вставка на тънки пердета (имам изрезките) и да ги удължа?

# 129
  • Мнения: 411
би могло зависи какви са пердетата

# 130
  • Мнения: 5 462
Искам да сложа в кухнята пердета тип памучна дантела или пък само отдолу да са с дантела. Знаете ли откъде може да се поръча такъв плат?
Нещо подобно :
или такова: http://www.rivafashionbg.com/userfiles/productlargeimages/product_4880.jpg
Намери ли вече ?Ако да били споделила откъде и какви ?

# 131
  • Мнения: 4 097
И аз търся такова перде или подобно. Дано някой се включи с инфо къде има.

# 132
  • MUC
  • Мнения: 297
Имам нужда от съвет. Искам да си сложа полупрозрачни ленени пердета, те всъщност са смесица от лен и полиестер. Проблемът ми е, че не мога да преценя какъв набор би бил подходящ, все пак това не са от най-тънките пердета... Някой има ли опит с лен, респективно имитация на лен? Иска ми се по-небрежно да стоят, по-дълги са от височината на стаята и леко ще се влачат по земята.

# 133
  • Мнения: 4 097
За нашата спалня и аз искам лен, така че ще следя за отзиви.

# 134
  • Мнения: 5 833
Пообмислете добре за какво ви са пердетата. За дизайн или за скриване от чужди погледи. Купих нещо подобно-и се оказа, че нито скрива вечер от поглед отвън, нито е достатъчно тънко денем. Например не мога да чета при пуснато перде. Не,че не мога, но просто се мъча.

Общи условия

Активация на акаунт