Готини сме ний мадами, ще бъдем Февруарски мами ! - Тема 5

  • 34 876
  • 759
  •   1
Отговори
# 510
  • NE
  • Мнения: 10 999
Кажете коя количка ви плени  Peace

# 511
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Мераклийките за тази количка вече са три  Laughing vesito90 сега и аз ще трябва да ходя до Стара Загора.Особенно пък като видях, че и кошарата която съм харесала е по-евтина там.Да вземем да идем всички заедно, може да ни направят отстъпка за количества.  Joy

# 512
  • Мнения: 17
http://baby.galix.bg/1537/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BA%D … py-galiani-3-in-1 ето тази количка харесахме с мъжа ми само че синьо и бяло Simple Smile
Но ще проверя и тази на vesito90 за да ви кажа дали е удобна.
stasy_sun просто се влюбихме в синьо и бяло количката, вярно, че цената е над тази, която бях склонна да дам, но ако е удобна и си заслужава съм готова да си затворя очите. Hug
А Весито направо имам да я черпя за този сайт, точно това, което ми трябваше  bouquet

# 513
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета,
Виждам, че колички и кошарки коментирате - аз от доста време се инфомирам и в момента сме се спряли на два варианта за количка, като изискванията ни са да има една дръжка за бутане, а не две, колелата да са по-големи, маневрени и да са единични, а не двойни, да има стабилна конструкция и да не струва цяло състояние  Mr. Green Определено купуването на детска количка е почти като купуването на лек автомобил, не знам как ги определят тези цени.

За кошарките също си създадох мнение - ако ще купуваме дървено, искам да е с вдигаща се решетка, с поне 2 нива на матрака и да не е цялото в решетки, а от двете страни (главата и крачетата) стената да е от масивно дърво (май тъпо обяснявам). Ето една сладка стаичка


Мислим да се ослушваме и да купуваме декември месец.

# 514
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Злати, имай в предвид, че ще се цапа ужасно и ще береш ядове. Моята е небесно синя и ме докарваше до бяс, постоянно мръсна, няма как да я пера след всяко пюре или сок. Иначе са красиви светлите цветове.

# 515
  • Мнения: 11
Здравейте ,момичета , как сте ? Аз не съм писала ,но си ви чета редовно Simple Smile Сега обаче имам въпросче-  ако някъде е коментирано съм го пропуснала:)
В момента съм в 18-та седмица и от около две седмици усещам бебчо , преди малко видях къфеникаво зацапване и в момента усещам слаба болка - пих но-шпа и магнерич и веднага легнах да  почива,но бебо не почива - доста е активен . Та въпроса е случвало ли се е на някой и какво да правя - да изчакам спокойно до утре когато ще ида на преглед или да тичам още сега към някоя аг болница ?

# 516
  • Мнения: 3
Сайта наистина е готин Simple Smile 10х vesito90
Аз за количка съм се спряла на Hauck Malibu All in one,харесва ми,че си има всичко и е лека и маневрена.Ако някой има някакви наблюдения за този модел ще се радвам да сподели Simple Smile Иначе и като цена може да се каже,че е ок,на фона на други комбинирани. Все пак мисля,че имаме още доста време до колички и кошари и няма смисъл да се прибързва Simple Smile
Аз и да попитам нещо друго...някой имал ли е болка по-горе в корема,някъде над пъпа? Мен от снощи нещо много ме боли,само в една точка и прилича на вдървяване на мускул или нещо подобно...дали е нормално? Много тъпо го обясних,за което се извинявам Simple Smile
Супер ден на всичкии! Simple Smile

# 517
  • Мнения: 18
zlati_baikova определено Zippy 3 в 1 Galiani е уникална количка, аз също почти се влюбих / почти, защото тази цена е над определения от нас бюджет за количка/. Определено светлите цветове по-трудно се поддържат, но количката е супер, а и в твоя случай светлия цвят е на покривалото Simple Smile Очаквам скоро да споделиш какво сте избрали, а може и да се похвалиш, че сте купили /не зная дали си суеверна/ Simple Smile

# 518
  • Мнения: 3
Здравейте ,момичета , как сте ? Аз не съм писала ,но си ви чета редовно Simple Smile Сега обаче имам въпросче-  ако някъде е коментирано съм го пропуснала:)
В момента съм в 18-та седмица и от около две седмици усещам бебчо , преди малко видях къфеникаво зацапване и в момента усещам слаба болка - пих но-шпа и магнерич и веднага легнах да  почива,но бебо не почива - доста е активен . Та въпроса е случвало ли се е на някой и какво да правя - да изчакам спокойно до утре когато ще ида на преглед или да тичам още сега към някоя аг болница ?
[/quote
Mihito според мен при всеки е индивидуално и освен лекар няма кой друг да ти каже дали е сериозно или не. При някои може да е от едно,а при други мами да изглежда подобно и да е от нещо другоАз слава Богу не съм имала нещо такова, но мисля че бих отишла на лекар.
Дано не е нищо сериозно!Стискам палции! Simple Smile

# 519
  • Мнения: 17
Krace определено си права, но имам сушилня и за мен няма да е проблем. Като се изцапа ще се изпере Simple Smile Благодаря ти много за съвета Hug
stasy_sun наистина съм съгласна с вас, че светлите цветове по често се перът, но въобще не ме притеснява този факт. Още другата седмица като ида на втората ФМ ще се отбием до магазина им в Стара Загора за да я видя.  Hug
nas аз нямам много време в смисъл такъв мъжа ми ще е в БГ още 2 месеца и държим големите покупки да ги направим заедно Simple Smile

# 520
  • NE
  • Мнения: 10 999
Mihito Непременно се обади на док. Не се паникьосвай защото така вредиш на вас с бебо. Много пъти се оказва, че не е вагинално кървене. Peace Стискам палци всичко да е наред. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 521
  • Мнения: 18
Mihito аз лично не съм имала такъв проблем, но мъжът ми е лекар и макар, че той е много спокоен и винаги е над нещата... обясних му какво ти е и той  смята, че трябва здаължително да звъннеш на твоя гинеколог, но най-важното е да не се притесняваш, а да действаш спокойно. Дано не е нещо тревожно и всичко наред   bouquet

# 522
  • Мнения: 17
mohito и аз съм на същото мнение като останалите момичета. Обади се на лекаря си и му обясни, но не се тревожи, аз съм на мнение, че лекаря трябва да знае всичко, което става с нас на момента (разбира се такива важни работи).
Хайде спокойно и ще чакаме да споделиш какво е казал докито   Hug

# 523
  • Мнения: 89
Mihito,аз също съм на мнение,че веднага трябва да се обадиш на своя АГ и без паника да му обясниш какво се е случило.Само не се паникьосвай,че то паниката ще те доведе до някое грешно решение. Wink
Злати,количката която си харесала и уникална.Направо е страхотна.Много ми харесва. Но и за мен е твърде светла и лесно ще се цапа.Макар че,аз съм много ЗА,количките за децата да бъдат в светли тонове.И много се дразня като видя черна количка. И цената не ми допада,твърде скъпа е за нашия бюджет. Wink
Аз много,много не се замислям кое време е. Ако ми хареса нещо и е точно това,което искам,ще си го купя още сега веднага. Не ме притеснява,че съм само на 5 месеца,сигурна съм,че покупката по никакъв начин няма да повлияе на бременността ми.Най-много да ме направи щастлива и само веселите хормони да бушуват в мен,което е чудесно за бебчо.  Laughing
nas85,не се притеснявай за болката над пъпа. Ако ти прилича на мускулна,значи е от уголемяването на матката. По-нататък освен тази болка,ще започнеш да се задъхваш и често трудно ще си поемаш въздух.Пак по същите пичини. Wink

# 524
  • Мнения: 234
Злати, внимавай със сушилнята, че много събират нещата. По-добре си ячсуши нормално. От опит знам, че тези материи съхнат бързо.

Общи условия

Активация на акаунт