Вече боядисана

  • 1 417
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
Какво правите като не се харесате след като сте се боядисали,аз днес се боядисах и останам меко казано разочарована от цвета,направо ми се реве Cryуж трябваше да е червена а излезна леко рижа smile3518

# 1
  • Мнения: 4 629
Боядисвам се отново.

Но в твоя случай по-добре отиди на фризьор, за да ти тушират рижото и да ти направят хубав червен цвят какъвто искаш

# 2
  • Мнения: 3 611
Ужас.
Ми не знам какво да те посъветвам, щото не съм съвсем наясно с тези процедури.
Боядисвала съм се черна със син отенък- изми се на първия месец.  Shocked
Боядисвала съм се руса- като пораснаха кафевите ми корени, а отдолу се поизми, станах направо за смях.
Боядисвала съм се и червена- като че ли беше най- добре.

Когато бях уж руса (отгоре кафяво, посредата русо, най- отдолу изтощено), се боядисах червена. Когато падна червеното - все едно никога не се бях боядисвала. Просто се изми.

Кофти е, ако не се харесваш с новия цвят, защо след няколко дни не я боядиcаш отново, едва ли ще се изтощи кой знае колко повече ...  newsm78
 

# 3
  • Мнения: 1 639
Само няколко пъти съм експериментирала , но няма ли да свикнеш? Така като се гледаш няколко дни.....
В краен случаи туширащ цвят , но ако ще се харесаш и ще ти ходи.....
Консултация с добър фризьор е най-добре  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Боядисвам се отново.

Но в твоя случай по-добре отиди на фризьор, за да ти тушират рижото и да ти направят хубав червен цвят какъвто искаш
Peace

# 5
  • Мнения: 9 063
В такива случай не се стърпявам и се боядисвам наново...при мене е изрусяване де Rolling Eyes Веднъж ми пробутаха скъпа боя със екзотичен цвят, уж нещо различно да си направя...божее, косата ми стана сиво-лилава, исках да си обръсна тиквата Sick Една проятелка ми купи на пожар една супра и набързо коригирах нещата, верно че после косата ми беше малко суха, но пък цветът се получи идеален Laughing
В твоя случай, по-добре иди на фризьор, с червените тонове е малко по-сложно...Успех !

# 6
  • Мнения: 612
Боядисай се пак веднага,червеното не изтощава толкова. Поне това разбрах от експеримента ми със "светлите " тонове. Иначе оставаш неудовлетворена и страда самочувствието, предпочитам да поизгоря и поизтощя косата /отколкото да нося в, моя слечай, рижави кичури няколко месеца щото щяла да ми изгори косата  Twisted Evil/. А да изглеждам Crazy да не е по-добре.

# 7
  • Мнения: 1 153
благодаря ви момичета за съветите,но май реших да изчакам до март за а се боядисам нанаово с по тъмни тонове,а фризьора мога и да го посетя за да ми каже има ли друг начин да се пооправят малко нешата,но без да си изтощавам косата Rolling Eyesех,какава я мислях ,а тя ква стана ooooh!

# 8
  • Мнения: 612
В такъв случай може да пробваш с матиращите балсами тонери, аз ползвах на престиж за жълтите ми кичури тъмно сивото и се оправяше  Peace. Успех, ще си оправиш косата  Flutter.

# 9
  • Мнения: 3 211
Знам, че имало някакви прахчета за обезцветяване, отиди в някой добре зареден магазин и попитай.
А иначе за временно решение е най-добре тониращ балсам, Престиж имат супер цвят-огнен.

# 10
  • Мнения: 1 153
А колко струва този балсам и какаво количество е?

# 11
  • Мнения: 2 047
А колко струва този балсам и какаво количество е?
не е много - към 2-3 лв.

  Не се отчайвай от цвета - обикновено не хваща от първия път точно както си представяме. Пробвай след време пак или иди на фризьор.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз вече два пъти ставам рижа след разни опити да стана еди-каква си....оправям се, като отивам на фризьор още след 2 дни и пак се боядисвам.

# 13
  • Мнения: 5 103
Ходи на фризьор.

# 14
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Боядисвам се отново.

Но в твоя случай по-добре отиди на фризьор, за да ти тушират рижото и да ти направят хубав червен цвят какъвто искаш
Peace

Така мисля и аз. Wink

Общи условия

Активация на акаунт