Отговори
# 60
  • Мнения: 1 612
Браво Лекси!

# 61
  • София
  • Мнения: 4 272
Браво Лекси! Успех и на цветната снимка!

# 62
  • Мнения: 3 010
Много хубаво Лекси, успех и от мен, и после да разказваш. А би ли ми казала, колко ще ти струва. Леа а твоята колко излезе?

# 63
  • София
  • Мнения: 7 242
Благодаря ви, момичета. Не съм питала за цената, но в ценоразписа пише, че хидротубацията е 70 лв.

# 64
  • Мнения: 471
И аз набързо да се разпиша в седмичната тема преди да съм си тръгнала от работа  Simple Smile
Лекси, много се радвам за добрите резултати и не надявам след цветната снимка резултата също да е толкова хубав.
Момиче, много съжалявам, че и този път не се получи, но пък числото 3 е на щастие  Blush  така че смело гледай напред Hug
За другите теми, които сте обсъждали хич не съм компетентна, затова няма да коментирам  Grinning, но се надявам някой да коментира следното:

- в сайта на Зачатие намерих списък с необходимите изследвания преди инвитро и пише: Базални серумни хормонални нива (FSH, LH, Estradiol, Prolactin, Progesteron)
- в клиниката обаче ми написаха на едно листче - FSH, LH, TSH, PRL(пролактин, предполагам)
Т.е. има разминаване и сега се чудя в четвъртък какво да кажа на гинеколожката да ми напише на направлението - за сега съм решила да направя обединение на двата списъка  Laughing какво ще кажете?

Иначе взех направления за другите изследвания + първото ми изследване е готово - кръвна захар - 3,8  Wink Дано и другите да са така хубави.
Лека вечер от мен   bouquet

# 65
  • Мнения: 2 120
Добър вечер, момичета. ще стискам палци на всички, които са пред инсеминация. Успех.
Лекси браво за хубавите резултати, дано и от тук на татък нещата са О.К.
Денди и аз се питам често, дали се е спукал фоликула и като си върна 6 месеца назад, имам точно два пъти спукан в нормалния ден за ову. В останалите 4 месеца са се пукали след повишаване на температурата и то доста болезнено. Винаги ме е заблуждавало това, че температурата се вдига и това, че може да е остатъчен фоликул. В реда на тези мисли сега разбирам, че си изпускам времето, когато излиза яйцеклетката .
Моето мнение по въпроса е да се прави секс, като те заболи, а не като видим качена температура и край.
На графиката ми от предния месец фоликулът се спука на 27.01, а аз бях прекратила секса преди два дни, защото ми се качи температурата.
Някой ако знае повече, защо има покачване след като не е спукан фоликула , моля да сподели.
И...да ви питам още нещо--защо, когато пия прогестерон/`Утрогестан`/ цикълът ми се скъсява?   

# 66
  • София
  • Мнения: 213
ПРИВЕТ И ОТ МЕН  Peace
след вчерашното инсе  и днешния преглед с установено от доктора че фоликула се е пукнал съм малко по-спокойна.сега остава чакането и ГОЛЯМАТА  молитва този път да се получи Praynig Praynig Praynig
на всички желая късмет и скоро да се похвалим newsm17 newsm10 newsm10 newsm51

# 67
  • Мнения: 856
Лекси, браво за хубавите резултати и ще стискам палци за цветната снимка  Peace
Vesimira  Praynig
Слончетка, на мен идеята ти да обединиш двата списъка ми се струва добра.

Аз пък утре ще повтарям инсето, тъй като фоликула ми не се е спукал. Дано тази вечер да овулирам  Crazy

Последна редакция: вт, 07 фев 2006, 21:36 от Mur

# 68
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Успех момичета.На нен пък най накрая ми дойде и днес отивам да ми изследват естрадиола и в зависимост от неговите стойности да ми назначат броя на инжекциите за стимулация.Стискайте палци, ще ви пиша пак.  love001

# 69
  • Мнения: 7 716
Лекси, колто ти е ФСХ и реф. стойности какви са?

За протокола: цветна снимка и хидротубация /което ще прави Лекси/ са две  различни процедури.
Общото е, че и двете са тест за проходимост на тръбите.

# 70
  • София
  • Мнения: 7 242
Vesimira, стискам палци. Благодаря ви момичета - успех на всички. Страшно ми помагате.
Лали, ФСХ е 8 и нещо, като реф. ст-дти са май от 3,?? до 12, ??. Леле колко съм точна Grinning
Днес имам да правя един супер гаден превод, така че няма да мога да влизам. Ще ми липсвате  bouquet

# 71
  • Мнения: 1 320
Браво на Лекси за добрите резултати.

Аз ще продължавам с инсеминации. Ще дебнем фоликул в ляво, дано тоя месец е там, че три поредни все беше в дясно, време е десния яйчник да реши да си почива.

# 72
# 73
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте Grinning
vesimira дано този път е успешно инсето!
Лекси и Пета, стискам палци за изследванията на хормоните!
Момиче, харесва ми борбения ти дух! Дано числото 3 наистина да е щастливо за теб!
Аз съм решила, ако това инсе е неуспешно, през февруари да почивам. И без това тогава сигурно фоликулът ще е вляво. Много емоции влагам във всичко и дано по-спокойно приема евентуалния отрицателен тест.
Приятен ден на всички!  bouquet И усмихнат Grinning

# 74
  • Мнения: 1 320
Леа, вече съм много уморена от всичкото това чакане и всичките тия надежди. Знам ли, сигурно това е начинът природата да ме накара да бъда търпелива, щото това качество на мен ми е непонятно Simple Smile
Ако и третият път не стане-вече не знам, просто нямам идея какво ще следва по-натам. Вероятно ще мисля за инвитро. Как така все всичко е на ръба, на границата на добрите резултати и не се получава?!

Общи условия

Активация на акаунт