Красотата на мъжете ни

  • 2 953
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 685
ВасиЛиса, не си сама.Но искам да ти кажа, че тук едва ли ще намериш успокоение или друга сродна душа.На всяка една форумка, мъжа и се пудри преди да излезе.
Нещото което ме дразни в моя мъж също е немиенето на зъбите.Не че не го прави,но не и в степента която трябва.Краката също му миришат понякога (нормално е, на всеки човек му се случва), но си ги мие когато трябва.Бръсненето не го прави редовно и понякога много ме боцка(добре, че има 5 косъма само)Епилира си интимните части непостоянно(но това не е кой знае какво,все пак гледа да е 1 път в месеца).Абе що годе добре, но тези зъбииииии...много е гнусно.
Аз пък за краката и всичко друго си казвам, но за зъбите ми е неудобно.Излиза сутрин към8 и се прибира в 10.Как да изисквам да си ги измие?Забелязвам обаче, че преди секс, го прави.Имам предвид секса на легло,не и инцидентния.И тогава как да го целувам?Само зъбна плака ми е в главата.

# 46
  • Мнения: 5 299
Смятам,че е ужасно,някакъв гол охлюв да се докосва до мен. no
Въпрос на вкус, не ви го налагам, само споделям какво би ми се искало. Цалото му тяло е гладко, само гениталиите и краката не са.
Spored men - много по-важно е да си обезкосмява гениталиите,  но това си е мое мнение.

А иначе най-вероятно е много изтормозен. Ако толкова зле му понася работата, по-добре да помисли за нова(доколкото е възможно)

# 47
Благодаря, момичета!
След шока от постингите на Умница мислех да не пиша повече. Но ме провокираха някои неща.
Този въпрос:
"ВасиЛиса, всъщност съвет кака да се справиш със ситуацията ли искаш или се надяваш на евентуално успокоение, че има и други?"
Това, че има и други не ме успокоява, просто бих обменила мнение с такива хора. А може би има и такива с опит и справили се.
Постингът на kamy7.
Благодаря ти, из нещо подобно визирах, макар, че вече направо ми е гадно да чета темата - излиза, че живея с абсолютен смръдльо, а всъщност визирах това:
- мие си зъбите нередовно /не че изобщо не ги/
- има тенденция да му миришат краката - зависи от обувките, с които е и от чорапите, а е и наследствено. Та когато се случи бих искала първо да отиде да се измие при влизането вкъщи.
- не се бръсне редовно, също има малко косми, но пак ми е неприятно.
И накрая - как да го накарам да се стегне, при положение, че също излиза в 8 и се прибира в 8-9. При това цял ден е на крак, с мисловна и физическа работа.

Когато мисли за секс се старае - къпе, бръсне, търка зъби, но когато е инцидентно и на мен все мръсни зъби са ми в главата.

Та така - вярно, че някой едва ли ще има смелост да каже, че и при него се случва. Макар да са си съвсем човешки неща. Но ако се сетите как да го мотивирам - пишете.
Някой беше казал, че опяването и това, че го карам да го прави му идват в повече. Може, някакъв вътрешен, непризнат инат... Не го изключвам, но трудно се сдържам.

И накрая - Василиса Умница, нямам намерение да публикувам повече постинги с този ник.

# 48
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
ВасиЛиса,
сещам се за една руска поговорка: "Хотелось как лучше, получилось как всегда". Mr. Green
Успех! Peace

# 49
Защо не пробваш да се къпете  заедно преди и по време на инцидентния секс /пък така може и да му хареса и да свикне/

# 50
  • Мнения: 824
Оооооооооооооооооо ами как няма да се засегне момичето и аз бих се притеснила ако някой помисли ,че това което пише другата василиса е от мое име.Това с миенето на зъбите ми се вижда много гнусно Shockedкак така не си ги мие .Не мога да допусна че има такива хора #Crazy.

А в отговор на въпроса за миришещите крака-купи му стелки които са за тази цел.Към 20лв. струват и се продават в аптеката.Мъжа ми имаше такъв проблем лятно време,но откакто си купи стелките ве4е не миришат.Беше ползвал и гелове и кремове и пудри за тази цел но ефект нямаше.

# 51
  • Мнения: 750
Защото вече на лични ме питаха няколко души (и мило ми предложиха съвети за мъжката хигиена  Embarassed), та ми омръзна да обяснявам.
Аз се отказвам от спора. Нали и аз съм една добра, добра ламя.  Joy

Вярно, че винаги има и неразбрали!  Mr. Green

Добра ламя не знам дали си, обаче си умница!  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 290
трябва да си доста "завеян" ,за да не забележиш,че никовете са различни и че единия не е регнат,какво издребнявате Close пък и аватара не е чак за крадене Stop
Пък и много глупаво някои от вас почнаха да се отвращават от въпросния обсъждан и да се правят на интересни,далеч не вярвам,че мъжете ви са толкова безупречни,колкото ги описвате Party

Последна редакция: вт, 07 фев 2006, 15:51 от Tristania

# 53
  • Мнения: 35 961
нямам особени забележки към него, всичко е напълно преживимо
много повече ми се иска да откаже цигарите, защото от тях ми смърди  Sick
/няколко минути, де  Whistling; предполагам, че се случва с всяка двойка, в която единият пуши, а другият - не  Naughty/

Последна редакция: вт, 07 фев 2006, 16:11 от bubanka

# 54
  • Мнения: 1 290
Оооооооооооооооооо ами как няма да се засегне момичето и аз бих се притеснила ако някой помисли ,че това което пише другата василиса е от мое име.Това с миенето на зъбите ми се вижда много гнусно Shockedкак така не си ги мие .Не мога да допусна че има такива хора #Crazy.
Супер помощ,момичета,браво Close Много помогнахте с подобни не особено толерантни коментари. Stop
За ВасиЛиса :миличка,надявам се,че въпреки всичко няма да се откажеш да пишеш в този форум,регни се с друго никче да не съдържа нито василиси нито пък умници  bouquetИ да не ти пука от другите  Peace

Последна редакция: вт, 07 фев 2006, 16:12 от Tristania

# 55
  • Мнения: 3 423
ВасиЛиса да не е изпаднал в някаква депресия мъжа ти-щом казваш ,че преди не е бил такъв.
опитай с добро ,нали си го обичаш.ако го отблъскваш,лишаваш от секс и т.н. нещата може да станат и по зле.
успех  bouquet

# 56
  • Мнения: 824
трябва да си доста "завеян" ,за да не забележиш,че никовете са различни и че единия не е регнат,какво издребнявате Close пък и аватара не е чак за крадене Stop
Пък и много глупаво някои от вас почнаха да се отвращават от въпросния обсъждан и да се правят на интересни,далеч не вярвам,че мъжете ви са толкова безупречни,колкото ги описвате Party
Ами аз съм от завеяните защото си помислих ,че пише Василиса Умница.След това разбрах ,че не е тя като не видях аватара и.Да наистина се отвръщавам от хора които не спазват елементарна хигиена(но дори и авторката се отвръщава).А защо мислите ,че трябва да има само положителни реакции към написаното, нали всеки може да пише каквото мисли.А никой не е писал ,че мъжа му е безупречен newsm78

# 57
  • Мнения: 521
Тук не можеш да намериш съмишленици. Никоя няма да си признае, че и нейния мъж е такъв и какви мерки се взимат за евентуалната промяна на положението. Нормално. Дори самата ти си писала като гост. Колкото повече чета тук толкова повече се "уверявам" колко перфектни, изрядни, умни, мили, идеални, любвеобилни, сръчни, красиви и свръхинтелигентни са на всички мъжете. Това е прекрасно. newsm78

Последна редакция: вт, 07 фев 2006, 18:43 от pipilota

# 58
  • Мнения: 1 290
Ок ок ,не се заяждам,сега да не вземете да ме нападате по женски стил Mr. Green Пък и аз съм завеяна понякога StopЕдна от малкото тук съм,които не се смятат за перфектни:D

Последна редакция: вт, 07 фев 2006, 17:11 от Tristania

# 59
  • Мнения: 1 290
Тук не можеш да намериш съмишленици. Никоя няма да си признае, че и нейния мъж е такъв и какви мерки се взимат за евентуалната промяна на положението. Нормално. Дори самата ти си писала като гост. Колкото повече чета тук толкова повече се "уверявам" колко префектни, изрядни, умни, мили, идеални, любвеобилни, сръчни, красиви и свръхинтелигентни са на всички мъжете. Това е прекрасно. newsm78

 newsm24 newsm20  Hands Thumbsup Hands Clap

Общи условия

Активация на акаунт