Empties... или СВЪРШЕНО е с теб :)

  • 108 041
  • 743
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 045


*дамски крем за бръснене на Balea- не ми хареса, изхвърлям пълен

*крем за околоочен контур Ziaja- също не ми хареса особено, но изхабих с  мъка за половин година. Мазен е, не става да нанеса сенки отгоре, трудно попива и оставя мазен филм

*стимулант за коса "Икаров"- не е лош, но въпреки че използвах редовно не успях да му видя сметката до изтичане срока на годност. Изхвърлям полупълен.

*шампоан за мазна коса на Swiss'O'Par- не е лош, но е доста агресивен и косата е невъзможна за сресване след него

*дезодорант Adidas- един от любимите ми, пореден флакон изхвърлям

*душ-гел Lactovit- много удачна покупка, свеж и нежен към кожата

*розова вода Nature of Agiva-страхотна, имам вече нова туба

*и за финал любимата ми маска на Kawar- с кал от Мъртво море. Първата маска, на която вярвам, че наистина съдържа чудотворната съставка. Като я отворих, ме лъхна силна миризма на сяра, консистенцията е точно кална, двуфазова- кал и морска вода от Мъртво море, плюс екстракт от алое. Отразява се наистина чудотворно- почиства в дълбочина, след отмиване кожата е нежна и невероятно чиста. Докато стои върху лицето, щипе доста заради повишеното съдържание на соли, но се свиква. След около 5 минути престой в Т-зоната се забелязва как нанесената маска изсъхва различно, матово- просто изсмуква мазнината и нечистотията, която е най-много там. Новата опаковка е вече купена, но засега стои в шкафа, че отворя ли я, няма да се сетя да доизхабя останалите налични маски Joy

заинтригува ме с маската - от къде я взимаш?   bouquet

# 736
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Купувам си я от дрогерии "Тета", не съм в България. Иначе май става да се поръча през сайта на фирмата, но не ми се е налагало досега.
http://www.thedeadsea.com/index.html

# 737
  • София
  • Мнения: 5 193
Clarins - Pure Melt Cleansing Gel with Marula Oil - N-та опаковка.  Heart Eyes Незаменим продукт, почиства за секунди, без търкане с памуци и става както за лице така и за очи. Със сигурност ще подновя  Peace

# 738
  • София
  • Мнения: 3 098


* дезодорант Nike - за втори път си го купувам. Харесва ми, че не оставя петна и миризмата му е дълготрайна.
* душ-гел Senses от Avon - харесват ми, много пъти съм си вземала. Единствено не ми харесва тази опаковка.
* маслен лакочистител Lilly - многократна покупка, ползвам си n-та на брой и в момента.
* ДеВа антицелулитен гел - изхвърлям полупълно. Без ефект.
* Yves Rocher душ-гел с какаови зърна - много приятна кремообразна консистенция и аромат, но ми беше тежък за ежедневен и го ползвах по-рядко от останалите.
* Balea лосион за тяло с диня - хубаво мирише, добре се разнасяше. Разнообразявам ги тези продукти.
* Balea Extra Stark рол-он против изпотяване - мнооого съм доволна от този, ще купя пак и пак!
* Balea маска за лице - омекотява кожата, купувам ги от време на време, но сега се запалих по отлепящата се на същата марка и може би ще купувам тях.
* Памучни тампони за почистване на грим/лак от Кауфланд - обикновено тях си купувам, защото са по 120 в опаковка, но в момента ползвам на Lilly.
* 3 вече много изстрадали лакове за нокти, които не знам защо пазя - GR, Maybelline, Brooklin
* Паста за зъби от една от Пинкс кутиите - ползвах я за пътувания и чак сега ми привърши. Може да си купя в цял размер, продават ги в Lilly и май бяха на промоция даже в момента.

# 739
  • Мнения: 2 045
Май е време за нова тема.
А ето и моите празни опаковки, ако ви се чете!   bouquet

# 740
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Изхабили сте една дрогерия, браво на вас Laughing
От мен скромно, но се гордея да използвам нещо до край.

Душ-олио, любим вид козметичен продукт на любима марка. Прави копринено мека пяна, която оправи кожата нежна. Някъде четох, че удължава трайността на летния тен. Sakura Spring ароматът ни отвежда в далечния изток - ориз и черешов цвят. Като спрат да ми се свидят 17 кинта за 200 мл, ще си го купя пак. Grinning

# 741
  • Berlin
  • Мнения: 11 254
И от мен


http://allsortsof.blogspot.com/2014/10/blog-post.html

1. Kérastase Cristalliste Bain Cristal, Thick - шампоан за всеки тип коса. Много противоречиви мнения прочетох преди да го взема, но все пак се реших и не съжалявам. В комбинация с
 2. Kérastase Cristalliste Lait Cristal направиха косата ми по-мека и гладка. За моята коса тази комбинация работи добре.
3. The Body Shop Spa Wisdom™ Morocco Black Olive & Argan Oil Scrub - скраб за тяло с фини частици (като сол). Добре измиващ, но с доста неприятна за мен миризма. Мисля, че не се предлага вече от The Body Shop, но и не бих го закупила отново.
4. Avon Planet SPA Heavenly Hydration Body Scrub - страхотен скраб, също с фини частици. Много съм доволна от него, също измива добре, с неутрална приятна миризма. Бих купила отново.

# 742
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
  Поредна опаковка. Обожавам го!

# 743

Общи условия

Активация на акаунт