«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
150-164 от 736 отговора

ћнени€: 1 448

Play Thumb

Beyaz Gelincik Mustafa-Meryemce
÷итирай

Play Thumb

Beyaz Gelincik Son Dans
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 175

јни  Love благодар€ за клипчетата  bouquet

ќставам с надежда ,че ћериамдже ще намери смисъл да  живее и надмогне мъката заради този сладуранчо.

—покоен и спорен следобед! bouquet

÷итирай

ѕлевен

ћнени€: 527
здравейте, време е за кафе

13 септември е световни€ ден на шоколада

пожелавам ви при€тни почивни дни

животът е кръговрат..добро и лошо се редуват,радост и сълзи..да си пожелаем в живота/и сериала/ да бъдат по малко smile3525
« ѕоследна редакци€: пт, 13 сеп 2013, 15:23 от gostenka68 »
÷итирай

√ости тъкмо на време си сложила кафето, че нещо ме налегна следобедната петъчна умора и мислех да се кротна до ≈ркан бей...опс –ъза бей....

÷итирай

ћнени€: 37
ѕривет  Hug
јз изгледах повторението и си поплаках и то доста. “олкова е огромна болката на всички че .... ѕросто не ми се пише ....
јлиш страда най-много и аз се над€вам като вас «елиха да е донего  Peace
√юлизар и в такъв ден пак се за€жда с ƒжерен  ooooh!
…омер н€маше право да крещи на ћериамдже. “€ също страда и то най-много можеби от всички взети заедно. “е загубиха брат си а т€ загуби живота си. ћустафа бе живота за ћериам. “€ неиска да живее и диша без него. — вс€ка поета глътка въздух т€ се задушава и се чувства изгубена защото нейни€т ћустафа го н€ма. ¬сички тр€бва да про€в€т разбиране към не€ а не да € укор€ват и крещ€т.
Ќо после ми хареса че и се извини макар и след дъжд качулка ...  Peace
» аз се чуд€ къде останаха всички.  ак н€маше никой в тази къща  ooooh!
ќт силни€т шок ћериам си загуби част от паметта и н епомни он€ изрод а той съм сигурна че ще се възползва от това  Sad
√ости благодар€ за кафето  Hug
÷итирай

ћнени€: 6
»ма ли от къде да гледам епизода от снощи и от онази вечер, защото ги изпуснах, а съм сигурна, че са били много интересни
÷итирай

»ма ли от къде да гледам епизода от снощи и от онази вечер, защото ги изпуснах, а съм сигурна, че са били много интересни

ѕривет  Hug

Ќа първо страница има линк за качените епизоди с Ѕг аудио от ƒизилер. —ега погледнах качени са до 69 епизод включително. Ќ€мам друг линк за гледане с бг аудио. ѕрава си двата последни епизода б€ха много съществени. Ќе казвам хубави, защото се случи нещо много лошо - убиха ћустафа.

÷итирай

лари  Hug

÷итирай

ћнени€: 505
«дравейте мили момичета,

снощи коментирахме за непознатат фигура, ко€то посети –есул в затвора и му предложи цигара от табакерата си.

ƒнес изгледах пак снощната сери€ - т€ започна така....‘и€з седнал в двора на болницата и от един лист харти€...сгъва го и прави параходче...
.јко се сещате в този момент срещу него, но по-далече пак дават....впрочем не дават фигура на човек, но дават пак същите две ръце в същите черни кожени ръкавици и пак тази табакера с цигарите.....явно това лице  наблюдава ‘и€з....реакцийте му....действи€та му.....

ћисл€ си, че снощното лице и това, което по-преди ходи в затвора при –есул е едно и също.

“ова е в оригиналната номераци€ є 43 част 2 .
÷итирай

јз пък си мисл€....защо ни лишиха от из€щната игра на ћустафа????

“олкова хубаво играе......вълшебен е.....

¬ече н€ма да го гледаме в ѕамуковата принцеса.
÷итирай

ћнени€: 37
јни  Hug
—исе аз вече откачам или аз съм пропуснала този момент или не са го давали но аз невид€х ‘е€з да прави параходче. ѕри мен епизода започна с …омер седнал на стола с една зелена блуза
јз пък си мисл€....защо ни лишиха от из€щната игра на ћустафа????

“олкова хубаво играе......вълшебен е.....

¬ече н€ма да го гледаме в ѕамуковата принцеса.
» аз се чуд€. Ќ€колко мои при€телки гледаха филма зареди ћустафа и ћериамдже а сега казаха че н€ма да го гледат повече  ooooh! —ега си пуснах епизода с танца им на сватбата на …омер и ƒжерен. “олкова сладки б€ха 2мата  Love
÷итирай

ћомичета, искам нещо да пиша за стайлинга на филма.....много добре е синхронизиран.

ƒжерен  със  зелена блуза - …омер също с тютюнево зелената блуза.

ѕосле на …омер такава комбинаци€ - зелената блуза с панталон цв€т - екрю и малко с мл€ко беж.

јми на мен много ми хареса така облечен.....

»зобщо тоалетите им са великолепни.......

»....сетих се още нещо - мили момичета, не ви ли се струва, че гароините са много свободно облечени....разголени....с огромни деколтета....без ръкави...без гърбове.....и т.н.

«а сметка на това пък сел€нките, които б€ха дошли на панахидата абсолютно всички б€ха със забрадки, с блузи с дълъг ръкав, с шалвари.....въобще не можеш да видиш никъде гола кожа....
÷итирай

ћнени€: 8
ћомичета  Stop тази вечер н€мали да има епизод ooooh!
÷итирай

ћомичета  Stop тази вечер н€мали да има епизод ooooh!
Ќе, н€ма да има. ўе излъчат два епизода от премиерен сериал  - нещо начало, край..не се постарах да запомн€ името му.
Ќе разбирам какви са тези преференции.  огато започна ѕѕ първата вечер излъчиха само един епизод. ѕо логика сигурно сериала н€ма да е по, по , най, за да му прав€т такава реклама. ћоже и да греша.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
150-164 от 736 отговора