Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~14

  • 58 534
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 815
За Азис lважи  ,,Има човек -има проблем, няма човек -няма проблем,,. Mr. Green

И все пак гледаме сериал ,къде почти реално къде съпунени мехури  Joy Joy  
Замислям се какво е в реала в подобна ситуация, дали премахването на причинителя Азис е така радикално?  Лесно ли се убива човек?
Но тук в сериала за съжаление това е решението ,защото Азис няма да спре до тук...целта е Меримдже, на вяка цена .
Отвратителна физиономия,  отвратителна усмивка, съвършена игра от артиста.

Той дали има други роли!

Интересно как ще изглежда като добър, хрисим и благороден. Joy Joy

# 46
  • Мнения: 41 665
Здравейте! Hug Hug Hug

Ани,благодаря ти за новата тема ,мила!  bouquetЧудесно оформена както винаги.А цвета е в
тон с преживяното от героите и от нас.

Клари е наминала снощи.Много съжалявам за преживяното , а си още малка.Но животът е пред
теб .  Ще имаш и поводи за радост. Hug Hug

Привет и на всички разписали се снощи и днес! Hug Hug Hug

Писали сте вече по епизода. Всички успокояват Мериемдже,а Гюлизар как и се развика че била
безотговорна и е накарала Мустафа да заминат с яхтата.Ами после в офиса като гледаше
некролозите каза -станали добре. Дали изпита мъка?
Меримдже е с разтроена психика. Как ще се грижи за детето?Въпреки че Джерен е при нея,тя
е все пак майка и ще бъде винаги с детето .А то си е дете палаво ,ходи навсякъде.

Ани Hugзабравих да ти благодаря и за клипчетата посветени на М&М.  bouquet

Хубав ден! Hug Hug

# 47
  • Мнения: 14 490
    Гости  bouquet
    Момичета  Hug приятно ми е да споделя чая , баклавата  и всичко останало с вас. Heart Eyes

"Когато  каруцата се преобърне -пътища много" ,та и с нашия Мустафа е същото .Всеки би могъл да е малко виновен за да предприемат това плаване в тази ситуация .
По .важно е за мен как ще продължи Мериамдже  от тук нататък с огромната мъка и дете от любимия мъж.
Кой от всички тези които и съчувстват ще намери  начина да я мотивира да продължи напред?
Остава да видам.


Аз за съжаление няма да мога да гледам с вас довечера  серията ,защото съм на филм на голям екран.
Правим го един път в месеца за филм който  си заслужава.

Приятен следобед и вечер Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 36 748
Здравейте момичета  Hug
Благодаря на всички за коментарите - прочетох ги на бързо, но след работно време ще ги прочета отново по-внимателно.
Само искам да кажа какво мисля за подкрепата на Мериемдже от която тя сега има нужда. Много е важно, кого Мериемдже ще допусне в този труден момент до себе си. Всички ще искат да й помогнат, но само тя знае кой иска да е с нея в този момент. Никой от братята не може да бъде този човек. Тяхната тъга е не по-малка от нейната, като имаме предвид колко е силна братската им обич.
До по-късно, че деня е много натоварен... Sad

# 49
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Здравейте момичета много тъжна серия беше,нямам възможност да пиша вечер но през деня лека полека ви настигам Мустафа го няма вече как ли ще се справи Мериемдже без него няма кой да я защитава.... newsm45

Засега чао до по късно

# 50
  • Мнения: 14 830
Цитат
Мустафа го няма вече как ли ще се справи Мериемдже без него няма кой да я защитава.... newsm45
[/color]
Сега ще напиша нещо за което може и ме нахокате но от известно време си го мисля
За мен това/ В червеното/ е големият проблем на Мериемдже.Все е очаквала защита от другите,очаквала е и други да взимат решенията вместо нея,никога не е опитвала да се противопостави открито
този проблем идва явно от периода и със Азиз ,период който я е смачкал като личност,като човек ,като жена
После идва периода с Мустафа и тя се хваща за него като удавник за сламка ,заживява в своята приказка и това е чудесно.Тук пък Мустафа става неин защитник .
Сега обаче за съжаление е дошло време Мериемдже да си стъпи на краката ,защото вече има една огромна отговорност наречена Юсуф.И трябва да започне да го защитава и да взима правилните решения за него.Трябва да стане силна и отговорна и да се научи да се справя
Има най големия мотив на света - синът им с Мустафа.Отговорността и  любовта и към него трябва да са основната сила за която да се хване за да излезе от състоянието  и да поеме напред.Трябва да го направи заради синът си и заради Мустафа

# 51
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803
Скрит текст:

за всеки случай да са подръка

Здравейте, на Мериемдже ще и е много трудно, защото си има една Гюлизар готова във всеки момент да я упрекне за нещо и братя Асланбаш, които не винаги са я подкрепяли или харесвали..Мустафа го няма за да я подкрепи...една насилствена смърт е трудна да бъде приета и осъзната/то за всяка смърт е същото/ и на нея ще и бъде много много трудно... Thinking

# 52
  • Мнения: 36 748
Добър вечер!

Руми радвам се, че отново си тук  Hug

Гости права си, на Мериемдже ще й бъде много трудно, останала сама с голямата болка и без подкрепа. Какво трябва да направи Мериемдже...Джоли много добре го е написала и аз се присъединявам към нейните мисли....

Цитат
Сега обаче за съжаление е дошло време Мериемдже да си стъпи на краката ,защото вече има една огромна отговорност наречена Юсуф.И трябва да започне да го защитава и да взима правилните решения за него.Трябва да стане силна и отговорна и да се научи да се справя
Има най големия мотив на света - синът им с Мустафа.Отговорността и  любовта и към него трябва да са основната сила за която да се хване за да излезе от състоянието  и да поеме напред.Трябва да го направи заради синът си и заради Мустафа

Ами така е и в реала - в повечето случай. В началото мислиш, че света е свършил...След това намираш мотив, причина за която да се хванеш като удавник за сламка и да продължиш да живееш. А Мериемдже има за какво да живее и да се бори - Юсуф....
Знам много е трудно, но не и невъзможно. Минаваш през кръговете на земния ад и продължаваш напред....

Гости честита нова премяна... Hug

# 53
  • Мнения: 36 748
Хуманно ли е да се убива човек...Ами не е хуманно, но аз не виждам нищо човешко в Азиз....Странен начин да обичаш една жена....Ако наистина я обича, той трябваше да я остави да бъде щастлива. Вместо това, видяхме какво се случи....Хуманно ли беше да убие Самур и да лъже, че Мустафа го е направил. Хуманно ли беше снощи да отреже ухото на единия от сътрудниците му....Докато другите се правят на хуманни, Азиз може да избие всички. Този човек няма спирачки. Заплашва, лъже, причинява страдание на хората, за да му се подчиняват. Поради това и не може да бъде обвинен за нито едно от деянията му и да бъде осъден. След като закона не го лови, Асланбаш трябваше да платят на някой побратим на Азиз и последния завинаги да изчезне.....

# 54
  • Мнения: 167
Мили ми принцеси, сутринта писах, че в основата на трагедията лежи
слабостта на Мери и безхаберието на Джейхан(това подхранваше злите
амбиции на Азис) - но не съм им приписвала вина Shocked според мен няма
виновни или невинни, просто има много злина и много доброта, много хитрина
и много наивност, а вероятно истината е някъде по средата newsm78 Злото и
доброто дремят у всеки от нас и чакат подходящ момент да се събудят Peace

# 55
  • Мнения: 12 815
........ Асланбаш трябваше да платят на някой побратим на Азиз и последния завинаги да изчезне.....

Най-правилното, естествено  и справедливо решение,   но.... нямаше да има сериал.

Мел, Hug   не съм съгласна с вината. Определено има виновни, определено има вина, един човешки живот е прекъснат и то не навреме. Друг е въпросът каква е вината -съзнателно причинена или както с Джейхан, няма представа какво се случва.Убедена съм,че и  на това момиче ще  навреди  психопата и едва тогава Джейхан ще нареди пъзела. Дано само прозре по- скоро какво причинява с поведението си на Мериндже, на всички в къщата. Опасявам се, че ще е късно

# 56
  • Мнения: 7 044


Здравейте, мили момичета,

не ми се пише нищо. Душата ми е празна. Тази вечер ще има серия и после в понеделник, ако не измислят нещо и да ни спрат сериала......не дай си боже!!!..........

Приятна вечер.

Всичко хубаво и най-добро.

# 57
  • Мнения: 36 748


Ели надявам се наглостта на Азиз да не причини нищо лошо на момичето, макар, че Джейхан по някакъв начин трябва да се стресне и веднъж за винаги да отдалечи този човек от себе си и семейството. Който и да й говори сега, каквото и да й казват, докато тя сама не се убеди, че Азиз е заплаха  за всички тя няма да повярва. Само ако изпита страх от този човек, тогава сама ще се увери. По някакъв начин трябва да й се отворят очите, но да видим дали и как ще стане....

# 58
  • Мнения: 41 665
Днес взех вестник,в който има програма до сряда.От понеделник ПП си е от 21ч.

Как мислите Меримдже ще предприеме ли някакво отмъщение към Азис?
Може би ще се досети,че той е замесен в убийството.

# 59
  • Мнения: 12 815

Как мислите Меримдже ще предприеме ли някакво отмъщение към Азис?
Може би ще се досети,че той е замесен в убийството.

Определено трябва да го направи, прекалено много нещастие и донесе това животно.
Но на този етап е много рано, в момента освен скръбта си тя не вижда нищо друго.
 Осъзнавайки и осмисляийки живота си, след загубата на Мустафа е задължително да отмъсти за стореното зло. Вероятно самия Азис ще и подскаже или пък каже какво е сътворил за да е ,, щастлива,, с него. Ужас!!!
Не зная, обаче дали екипа от сценарист и режисьори ще допуснат жена да осъществи отмъщение . Все пак водеща роля имат мъжете при съседите. Но е редно тя да довърши започнатото от Мустафа  ликвидиране  на Азис.

Общи условия

Активация на акаунт