«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
300-314 от 748 отговора

—офи€

ћнени€: 248
ƒобър ден и от мен!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

ћалее вчера и на мен нещо ми се бъгна ама нета  #Crazy и да напиша нещо и айдееееее  ooooh!
÷итирай

ћнени€: 0
’ей, здравейте!!!
»скам да по питам н€кой гледал ли е кра€ на оргинални€ втори сезон bolum 67?
«ащо ‘ериа умира? Crying or Very sad

«ащото ’алил пак б€га от лудницата и € застрелва по време на сватбени€ танц,но в кра€ на самата сери€ не дават кой € застрелва,само се чуват 2 изстрела,дори не се и разбира кой точно е прострел€ни€,това става €сно в началто на 3-ти сезон,тогава раз€сн€ват,че ’алил е убил и ‘ери и майка й.ј иначе,ако имаш впредвид защо самата героин€ напуска сериала,това е защото преди да решат,че ще има още един сезон,’азал  а€ вече е била подписала договор за участие в друг сериал  Peace

√абии,мерси душко,занех си,че си добра душа и ще ме съжалиш  Hug  Love  Hug

”бива и «ехрааа!!!!! smile3556 Shocked newsm09
«атова ли € н€ма на сватбата.....

Ѕлагодар€ много ƒани  Hug
« ѕоследна редакци€: пт, 13 сеп 2013, 13:45 от Prikazna »
÷итирай

ћнени€: 1 778

≈то още едно ... ‘≈ћ»– и света  Very Happy

—крит текст :
јааууу, красота, събрана в две човешки длани и гол€ма колкото света. Love
√абче. smile3525
’айде, ¬ие сте.
ƒнес, ще се  туитват за „агитко.
÷итирай

—офи€

“о имало нови снимки  Love Love Love Love е на т€х е по-добре, поне не стърчи навс€къде та€ коса  ooooh!
÷итирай

” ƒиспансерќ :P

ћнени€: 1 800
 Love   txtloves   Love   txtloves   Love   txtloves   Love   txtloves   Love   txtloves   Love

÷итирай

—офи€

Love   txtloves   Love   txtloves   Love   txtloves   Love   txtloves   Love   txtloves   Love

txtloves txtloves txtloves txtloves newsm20  Love Love Love страхотно е ƒани  Love Hug Hug
÷итирай

’ей, здравейте!!!

«ащото ’алил пак б€га от лудницата и € застрелва по време на сватбени€ танц,но в кра€ на самата сери€ не дават кой € застрелва,само се чуват 2 изстрела,дори не се и разбира кой точно е прострел€ни€,това става €сно в началто на 3-ти сезон,тогава раз€сн€ват,че ’алил е убил и ‘ери и майка й.ј иначе,ако имаш впредвид защо самата героин€ напуска сериала,това е защото преди да решат,че ще има още един сезон,’азал  а€ вече е била подписала договор за участие в друг сериал  Peace

Ќ€ма € на сватбата,защото самата актриса,напуска сериала,когато € пращат на село,понеже е болна от рак и тр€бва да се лекува,било е предвидено уж да не се по€ви в послени€ епизод,но €вно се е отказала,иначе в последната сери€ споменават,че майката на ‘ери е тръгнала от село,за да дойде на сватбата,но казват,че автобусът й щ€л да закъснее и така и не € показват,а в трети сезон казват,че ’алил е убил и не€  Peace  Hug
÷итирай

txtloves txtloves txtloves txtloves newsm20  Love Love Love страхотно е ƒани  Love Hug Hug

ћерсии —лънчице  Hug  Love  Hug

ƒали да им го пусна в темата за ѕќ  Thinking или да не се разхождам из чуждите дворове  Mr. Green
÷итирай

ћнени€: 341
ѕак загадки н€какви. —ега разбирам защо толкова дълго не € показват «ехра. »наче съвсем в стила на турските сериали отвличане, убийства... ћного тъга и мъка има в т€х.  ак един не завърши щастливо?
÷итирай

ћнени€: 0
’ей, здравейте!!!

Ќ€ма € на сватбата,защото самата актриса,напуска сериала,когато € пращат на село,понеже е болна от рак и тр€бва да се лекува,било е предвидено уж да не се по€ви в послени€ епизод,но €вно се е отказала,иначе в последната сери€ споменават,че майката на ‘ери е тръгнала от село,за да дойде на сватбата,но казват,че автобусът й щ€л да закъснее и така и не € показват,а в трети сезон казват,че ’алил е убил и не€  Peace  Hug

≈еее така не ми харесваа.... “о затова трети€ сезон не е бил толкова гледан, те са съсипали цели€ финал, н€ма ги ‘ериа и «ехра, та те са лицата на сериала...
“акава любов като на ≈мир и ‘ериа тр€бва да живее!!! “ези сценаристи са престъпници!
јз гледах малко от епизодчетата на ≈мир... многоо тъжни.... cry
но така и не намерих последни€ епизод от неговите....

÷итирай

ћнени€: 1 778
ƒани и „аатайски€т ти ав, и колажа са прекрасни. Love bouquet

#CagatayUlusoy in magazine~
÷итирай

—офи€

ћерсии —лънчице  Hug  Love  Hug

ƒали да им го пусна в темата за ѕќ  Thinking или да не се разхождам из чуждите дворове  Mr. Green

Hug Hug Hug јми както си решиш, аз вчера прочетох какво е станало, когато ѕроф преведе фрагмана и съм в шок  Shocked то пък бива, бива простоти€  ooooh! ограничени хора са това за мен  ooooh! н€мам думи...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 342
ј здравейте и на останалите wavey wavey wavey
јз пък се над€вам довечера да вали,за да не излизаме по игра и да си гледам филма,но ще станем хахави,ще гледаме онлайн,по време на рекламите в тази и другата тема,ще се коментира,алеле майкоууу.√ледала съм един сериал онлайн,гол€ма тръпка е Crazy
« ѕоследна редакци€: пт, 13 сеп 2013, 14:21 от linko »
÷итирай

ћнени€: 341
http://ogledalensviatv.blogspot.com/2013/02/blog-post_12.html
÷итирай

ƒани и „аатайски€т ти ав, и колажа са прекрасни. Love  :bouquet:

#CagatayUlusoy in magazine~

ћерси Ќаденце  Hug  Love  Hug

ѕриказна трети сезон е прекъснат без финал,излъчени са 5 епизода от Ќрекох те ‘ериха-ѕът€т на ≈мир и 8 епизода от ѕът€т на ≈мир и е прекъснат,поради нисък рейтниг  Peace  Hug

÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
300-314 от 748 отговора