Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
300-314 от 748 отговора
Добър ден и от мен!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Малее вчера и на мен нещо ми се бъгна ама нета  #Crazy и да напиша нещо и айдееееее  ooooh!
Цитирай

Хей, здравейте!!!
Искам да по питам някой гледал ли е края на оргиналния втори сезон bolum 67?
Защо Фериа умира? Crying or Very sad

Защото Халил пак бяга от лудницата и я застрелва по време на сватбения танц,но в края на самата серия не дават кой я застрелва,само се чуват 2 изстрела,дори не се и разбира кой точно е простреляния,това става ясно в началто на 3-ти сезон,тогава разясняват,че Халил е убил и Фери и майка й.А иначе,ако имаш впредвид защо самата героиня напуска сериала,това е защото преди да решат,че ще има още един сезон,Хазал Кая вече е била подписала договор за участие в друг сериал  Peace

Габии,мерси душко,занех си,че си добра душа и ще ме съжалиш  Hug  Love  Hug

Убива и Зехрааа!!!!! smile3556 Shocked newsm09
Затова ли я няма на сватбата.....

Благодаря много Дани  Hug
« Последна редакция: Пет., 13 Септ. 2013, 13:45 от Prikazna »
Цитирай

Ето още едно ... ФЕМИР и света  Very Happy

Скрит текст :
Аааууу, красота, събрана в две човешки длани и голяма колкото света. Love
Габче. smile3525
Хайде, Вие сте.
Днес, ще се  туитват за Чагитко.
Цитирай

То имало нови снимки  Love Love Love Love е на тях е по-добре, поне не стърчи навсякъде тая коса  ooooh!
Цитирай

Love   txtloves   Love   txtloves   Love   txtloves   Love   txtloves   Love   txtloves   Love

Цитирай

Love   txtloves   Love   txtloves   Love   txtloves   Love   txtloves   Love   txtloves   Love

txtloves txtloves txtloves txtloves newsm20  Love Love Love страхотно е Дани  Love Hug Hug
Цитирай

Хей, здравейте!!!

Защото Халил пак бяга от лудницата и я застрелва по време на сватбения танц,но в края на самата серия не дават кой я застрелва,само се чуват 2 изстрела,дори не се и разбира кой точно е простреляния,това става ясно в началто на 3-ти сезон,тогава разясняват,че Халил е убил и Фери и майка й.А иначе,ако имаш впредвид защо самата героиня напуска сериала,това е защото преди да решат,че ще има още един сезон,Хазал Кая вече е била подписала договор за участие в друг сериал  Peace

Няма я на сватбата,защото самата актриса,напуска сериала,когато я пращат на село,понеже е болна от рак и трябва да се лекува,било е предвидено уж да не се появи в посления епизод,но явно се е отказала,иначе в последната серия споменават,че майката на Фери е тръгнала от село,за да дойде на сватбата,но казват,че автобусът й щял да закъснее и така и не я показват,а в трети сезон казват,че Халил е убил и нея  Peace  Hug
Цитирай

txtloves txtloves txtloves txtloves newsm20  Love Love Love страхотно е Дани  Love Hug Hug

Мерсии Слънчице  Hug  Love  Hug

Дали да им го пусна в темата за ПО  Thinking или да не се разхождам из чуждите дворове  Mr. Green
Цитирай

Пак загадки някакви. Сега разбирам защо толкова дълго не я показват Зехра. Иначе съвсем в стила на турските сериали отвличане, убийства... Много тъга и мъка има в тях. Как един не завърши щастливо?
Цитирай

Хей, здравейте!!!

Няма я на сватбата,защото самата актриса,напуска сериала,когато я пращат на село,понеже е болна от рак и трябва да се лекува,било е предвидено уж да не се появи в посления епизод,но явно се е отказала,иначе в последната серия споменават,че майката на Фери е тръгнала от село,за да дойде на сватбата,но казват,че автобусът й щял да закъснее и така и не я показват,а в трети сезон казват,че Халил е убил и нея  Peace  Hug

Ееее така не ми харесваа.... То затова третия сезон не е бил толкова гледан, те са съсипали целия финал, няма ги Фериа и Зехра, та те са лицата на сериала...
Такава любов като на Емир и Фериа трябва да живее!!! Тези сценаристи са престъпници!
Аз гледах малко от епизодчетата на Емир... многоо тъжни.... cry
но така и не намерих последния епизод от неговите....

Цитирай

Дани и Чаатайският ти ав, и колажа са прекрасни. Love bouquet

#CagatayUlusoy in magazine~
Цитирай

Мерсии Слънчице  Hug  Love  Hug

Дали да им го пусна в темата за ПО  Thinking или да не се разхождам из чуждите дворове  Mr. Green

Hug Hug Hug Ами както си решиш, аз вчера прочетох какво е станало, когато Проф преведе фрагмана и съм в шок  Shocked то пък бива, бива простотия  ooooh! ограничени хора са това за мен  ooooh! нямам думи...
Цитирай

А здравейте и на останалите wavey wavey wavey
Аз пък се надявам довечера да вали,за да не излизаме по игра и да си гледам филма,но ще станем хахави,ще гледаме онлайн,по време на рекламите в тази и другата тема,ще се коментира,алеле майкоууу.Гледала съм един сериал онлайн,голяма тръпка е Crazy
« Последна редакция: Пет., 13 Септ. 2013, 14:21 от linko »
Цитирай

http://ogledalensviatv.blogspot.com/2013/02/blog-post_12.html
Цитирай

Дани и Чаатайският ти ав, и колажа са прекрасни. Love  :bouquet:

#CagatayUlusoy in magazine~

Мерси Наденце  Hug  Love  Hug

Приказна трети сезон е прекъснат без финал,излъчени са 5 епизода от Нрекох те Фериха-Пътят на Емир и 8 епизода от Пътят на Емир и е прекъснат,поради нисък рейтниг  Peace  Hug

Цитирай

300-314 от 748 отговора