А вие до кога сте кърмени?

  • 2 308
  • 101
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 252
Майка ми ме е кърмила само 40 дена и после е влязла в болница Sad

# 91
  • Мнения: 949
Аз не съм била кърмена и много боледувам.

# 92
  • Мнения: 1 410
Аз съм кърмена до 6 месеца, защото съм прихванала някаква инфекция от братовчед ми, който бил новороден. Историята съм я позабравила. Брат ми е кърмен до 1г. и 6м.

# 93
  • Мнения: 1 999
40 дена съм кърмена.

# 94
  • Мнения: 4 406
кърмена съм 8 месеца и почти не боледувам.

# 95
  • Мнения: 1 735
И двете със сестра ми сме кърмени до годинка. И двете почти не боледуваме.
Аз започнах да хващам някой и друг вирус чак след 10 год. пушене,пиене,купони и нощен живот. Но откакто ги отказах тези неща,дори не съм кихнала дет' се вика.  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 262
Аз - до 11 месеца, а брат ми - до 3.
Аз боледувам значително по-малко от него, но мисля, че боледуването е свързано както с кърменето, така и с каляването.
за това съм решила и да кърмя, и да си закалявам щерката.

# 97
  • Мнения: 48
аз съм кърмена до 2 месеца, но не защото майка не е искала повече, а просто е спряла кърмата й от голям стрес. рядко боледувам. сега аз кърмя дъщеричката си и ще се опитам колкото може повече

# 98
  • Мнения: 1 930
Майка  ми е кърмила 9 месеца, обаче сокче съм си пийнала доста рано  Twisted Evil, и  предполагам на това дължа атопичния дерматит. Мъж ми обаче е кърмен само до 3 месец и после, цитирам" шишето с кисело мляко" #Crazy, а нищоо му няма, а аз с моята чувствителност Tired

# 99
  • Мнения: 641
Точно три месеца, след това на грис с прясно мляко Sick = обриви по всички гънки, разчесване до кръв,  алергия към лекарства, козметика, парфюми... да неразводнявам темата, че списъка е дълъг. За статистиката не ме е тръшкал никога грип или настинка, ама те алергиите стигат.

# 100
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
До 11 месеца, захранена съм още първия месец с кисемо мляко, защото педито знаело от първото кърмене на майка ми, че кърмата й не е хранителна newsm78, брат ми не е наддавал като по книгите. Той е кърмен до към 7м, защото майка ми забременяла с мен.
За сметка на това имам страшен колит и гастрит от ранна детска възраст.
Мъжът ми пък е кърмен само 3 месеца и е захранен с брашно размито във вода #Crazy, зощото "бил слаб и недохранен и за това трябвало по-скоро да почне да яде истинска храна, че млякото минава и заминава" думи на свеки.

# 101
Аз съм кърмена само 6 месеца, защото според тогавашния закон майка ми трябвало да се върне на работа за 1 месец, за да си запази работното място  Cry и ме е гледала баба на село, заедно с 2 г. по-големия ми братовчед.
Съответно съм засокчена от 40 ден, от малко по-късано захранена с брашняна каша и кисело козе мляко, защото от кравето нещо съм се разболяла.
Злояда съм, имам гастрит или колит или и двете според зависи от лекаря.
Брат ми е кърмен около 4 месеца.
Свекърва ми е кърмила мъжа ми и кака му по 1 година.

Общи условия

Активация на акаунт