Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 153 отговора

От 22-и септември (неделя) започва премиерната шестдесет и девет серийна (в оригинален формат) турска теленовела „Голямата лъжа” („Büyük Yalan”). Поредицата, в която ще видим и любимия ни Мурат Йълдъръм, ще се излъчва всяка събота и неделя, по два епизода един след друг, от 18:00 до 20:00 часа (първият – от 18:00 до 19:00 часа, и вторият – от 19:00 до 20:00 часа). „Голямата лъжа” („Büyük Yalan”) ще замести приключващия ден по-рано (21-и септември, ден събота), също между 18:00 и 20:00 часа, друг турски сериал – „Имението с лозите” („Asmalı Konak”), отново в ефира на Диема Фемили. В най-новата турска сага ще видим обичания Халил Ергюн, познат на всички като Али Ръза от „Листопад” („Yaprak Dökümü”), а също така ще се срещнем за първи път и с един от най-обичаните турски актьори и певци – Емрах. „Голямата лъжа” („Büyük Yalan”) е продукция на ATV, започнала снимки през 2004-а година. Със своя нестандартен сюжет, новелата е изключително успешна в Турция, като се превръща в една от най-харесваните на всички времена...

ИЗТОЧНИК - http://tvnovellas.blogspot.com/2013/09/22.html
Цитирай

Здравейте, пожелавам успех на новата тема!
Знаете ли нещо повече за "нестандартния сюжет"? Каква е ролята на Мурат Йълдъръм?
Цитирай

Сериалчето е интересно-изгледах го в началото на лятото/разбира се без превод/.  newsm78 Честно казано аз не видях нещо кой знае колко нестандартно ама...
В най общи линии сюжета:
                       В богатото семейство на Етем Вардарлар отново се ражда момиче. Отчаяна, майката се решава на крайна стъпка- в уговорка с приятелката си акушерка разменя детето с момче, родено почти по същото време от бедно семейство. Постъпка, за която после горчиво ще съжалява. Болката по загубеното чедо е много силна и в другото семейство. Двете майки страдат и търсят децата си. Съдбата обаче е решила друго. Емирхан, синът, се противопоставя на решението на своето семейство да се ожени за богато момиче и сключва тайно брак с любмата си Рейхан. Рейхан е изгубената дъщеря, но майката-свекърва ще узнае това много много по-късно, когато вече е загубила безвъзвратно шанс дъщеря и да и прости за отвратителното отношение и безбройните злини, които и е причинила. Покрай основната сюжетна линия, разбира се ще се запознаем и със съдбите на останалите 3 дъщери на Етем и Рюксан.
                          И няколко думички за героя на Мурат- Окан.  Той всъщност е единственият син на Етем, но от извънбрачна връзка. За   неговото съществуване, Етем разбира след години и то само защото майката- голямата любов на Етем- е болна от рак. Преди да си отиде от този свят, тя се връща в градчето и споделя за сина им с надеждата, Етем да се погрижи за него и най-вече синът и да не е сам на този свят. Окан в този момент е войник. Той идва в градчето след смъртта на майка си, която е погребана тук, решен да отмъсти на изоставилия ги баща.
                           Какво ще се случи?  smile3503 Нека не преразказвам, за да ви бъде интересно!
И все пак ако имате въпроси- насреща съм! newsm10
Цитирай

Гледахте ли? Много интересно начало! Сериала обещава да е доста интересен и ще го следя. Много ми харесаха всички герои. Peace
Цитирай

И на мен ми хареса! Ще следя темата  Peace
Цитирай

Аз пък изтървах сериите! newsm45 Дали ще ги качват някъде? Praynig
Обаче съм готова да коментираме, ако разбира се споделите до къде стигнаха Very Happy Все пак, макар и преди месец два го изгледах. Peace
Цитирай

bouquet
Здравейте и от мен, ще се гледа, тук съм  Hug
Цитирай

да се запиша и аз в темата-щом Мурат ще играе Blush Blush
някой да знае колко серии ще е и дали има щастлив край Blush
мразя филми с тъжен край, та да знам дали да го гледам Mr. Green
ако иска със скрит текст, да се притеснявам някой
Бризче Hug Hug
Цитирай

да се запиша и аз в темата-щом Мурат ще играе Blush Blush
някой да знае колко серии ще е и дали има щастлив край Blush
мразя филми с тъжен край, та да знам дали да го гледам Mr. Green
ако иска със скрит текст, да се притеснявам някой
Бризче Hug Hug
galia2007  love001
за края- newsm78
Скрит текст :
в 68 серия мисля беше- края е щастлива, ама накрая са набутали една, според мен излишна серия, в която всичко е с главата надолу- и все пак може да се каже, че края е щастлив!
Цитирай

Здравейте,момичета!
И аз ще го следя с интерес!
Цитирай

1 епизод
Цитирай

2 епизод
Цитирай

Бризче ,Галя - Специални поздрави! Как сте,момичета? Отдавна не сме се засичали !
Цитирай

Бризче ,Галя - Специални поздрави! Как сте,момичета? Отдавна не сме се засичали !
newsm10 Супеееер! Ето ни отново заедно в една тема, при това на интересно сериалче.
Цитирай

да, радвам се че се засичаме,  Hug Hug
сериала се очертава интересен с познати герои
малко главната героиня ми навява антипатия от предишния сериал, но ще се абстрахирам 35 35
това е кофтито да гледаш много сериали, асоцираш актьорите с героите hahaha hahaha
Цитирай

1-14 от 153 отговора