«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-153 от 153 отговора

ћнени€: 0

ќт 22-и септември (недел€) започва премиерната шестдесет и девет серийна (в оригинален формат) турска теленовела Д√ол€мата лъжаФ (ДBüyük YalanФ). ѕоредицата, в ко€то ще видим и любими€ ни ћурат …ълдъръм, ще се излъчва вс€ка събота и недел€, по два епизода един след друг, от 18:00 до 20:00 часа (първи€т Ц от 18:00 до 19:00 часа, и втори€т Ц от 19:00 до 20:00 часа). Д√ол€мата лъжаФ (ДBüyük YalanФ) ще замести приключващи€ ден по-рано (21-и септември, ден събота), също между 18:00 и 20:00 часа, друг турски сериал Ц Д»мението с лозитеФ (ДAsmalı KonakФ), отново в ефира на ƒиема ‘емили. ¬ най-новата турска сага ще видим обичани€ ’алил ≈ргюн, познат на всички като јли –ъза от ДЋистопадФ (ДYaprak DökümüФ), а също така ще се срещнем за първи път и с един от най-обичаните турски актьори и певци Ц ≈мрах. Д√ол€мата лъжаФ (ДBüyük YalanФ) е продукци€ на ATV, започнала снимки през 2004-а година. —ъс сво€ нестандартен сюжет, новелата е изключително успешна в “урци€, като се превръща в една от най-харесваните на всички времена...

»«“ќ„Ќ»  - http://tvnovellas.blogspot.com/2013/09/22.html
÷итирай

ћнени€: 521
«дравейте, пожелавам успех на новата тема!
«наете ли нещо повече за "нестандартни€ сюжет"?  аква е рол€та на ћурат …ълдъръм?
÷итирай

¬арна

ћнени€: 296
—ериалчето е интересно-изгледах го в началото на л€тото/разбира се без превод/.  newsm78 „естно казано аз не вид€х нещо кой знае колко нестандартно ама...
¬ най общи линии сюжета:
                       ¬ богатото семейство на ≈тем ¬ардарлар отново се ражда момиче. ќтча€на, майката се решава на крайна стъпка- в уговорка с при€телката си акушерка размен€ детето с момче, родено почти по същото време от бедно семейство. ѕостъпка, за ко€то после горчиво ще съжал€ва. Ѕолката по загубеното чедо е много силна и в другото семейство. ƒвете майки страдат и търс€т децата си. —ъдбата обаче е решила друго. ≈мирхан, синът, се противопостав€ на решението на своето семейство да се ожени за богато момиче и сключва тайно брак с любмата си –ейхан. –ейхан е изгубената дъщер€, но майката-свекърва ще узнае това много много по-късно, когато вече е загубила безвъзвратно шанс дъщер€ и да и прости за отвратителното отношение и безбройните злини, които и е причинила. ѕокрай основната сюжетна лини€, разбира се ще се запознаем и със съдбите на останалите 3 дъщери на ≈тем и –юксан.
                          » н€колко думички за геро€ на ћурат- ќкан.  “ой всъщност е единствени€т син на ≈тем, но от извънбрачна връзка. «а   неговото съществуване, ≈тем разбира след години и то само защото майката- гол€мата любов на ≈тем- е болна от рак. ѕреди да си отиде от този св€т, т€ се връща в градчето и сподел€ за сина им с надеждата, ≈тем да се погрижи за него и най-вече синът и да не е сам на този св€т. ќкан в този момент е войник. “ой идва в градчето след смъртта на майка си, ко€то е погребана тук, решен да отмъсти на изоставили€ ги баща.
                            акво ще се случи?  smile3503 Ќека не преразказвам, за да ви бъде интересно!
» все пак ако имате въпроси- насреща съм! newsm10
÷итирай

ћнени€: 3
√ледахте ли? ћного интересно начало! —ериала обещава да е доста интересен и ще го след€. ћного ми харесаха всички герои. Peace
÷итирай

¬ »нститутќ

ћнени€: 4 955
» на мен ми хареса! ўе след€ темата  Peace
÷итирай

¬арна

јз пък изтървах сериите! newsm45 ƒали ще ги качват н€къде? Praynig
ќбаче съм готова да коментираме, ако разбира се споделите до къде стигнаха Very Happy ¬се пак, макар и преди месец два го изгледах. Peace
÷итирай

ћнени€: 20
 bouquet
«дравейте и от мен, ще се гледа, тук съм  Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 363
да се запиша и аз в темата-щом ћурат ще играе Blush Blush
н€кой да знае колко серии ще е и дали има щастлив край Blush
мраз€ филми с тъжен край, та да знам дали да го гледам Mr. Green
ако иска със скрит текст, да се притесн€вам н€кой
Ѕризче Hug Hug
÷итирай

¬арна

да се запиша и аз в темата-щом ћурат ще играе Blush Blush
н€кой да знае колко серии ще е и дали има щастлив край Blush
мраз€ филми с тъжен край, та да знам дали да го гледам Mr. Green
ако иска със скрит текст, да се притесн€вам н€кой
Ѕризче Hug Hug
galia2007  love001
за кра€- newsm78
—крит текст :
в 68 сери€ мисл€ беше- кра€ е щастлива, ама накра€ са набутали една, според мен излишна сери€, в ко€то всичко е с главата надолу- и все пак може да се каже, че кра€ е щастлив!
÷итирай

ћнени€: 1
«дравейте,момичета!
» аз ще го след€ с интерес!
÷итирай

¬арна

1 епизод

÷итирай

¬арна

2 епизод

÷итирай

Ѕризче ,√ал€ - —пециални поздрави!  ак сте,момичета? ќтдавна не сме се засичали !
÷итирай

¬арна

Ѕризче ,√ал€ - —пециални поздрави!  ак сте,момичета? ќтдавна не сме се засичали !
newsm10 —упеееер! ≈то ни отново заедно в една тема, при това на интересно сериалче.
÷итирай

—офи€

да, радвам се че се засичаме,  Hug Hug
сериала се очертава интересен с познати герои
малко главната героин€ ми нав€ва антипати€ от предишни€ сериал, но ще се абстрахирам 35 35
това е кофтито да гледаш много сериали, асоцираш актьорите с героите hahaha hahaha
÷итирай

“очно така мисл€ и аз за гледането на много сериали!
¬се още не мога да се абстрахирам от рол€та в "ћлечни€ път" на актрисата,ко€то играе майката на  ≈мирхан !
÷итирай

¬елико “ърново

ћнени€: 4
ƒобро утро и аз се записвам за сериала обещава да е интересен но ще видим, жалко че го дават само събота и недел€ а тази седмица н€ма да мога да гледам сериите но се над€вам вие да ги разказвате тук и така да разбера какво се е случило .

Ћек и спокоен ден на всички  Smile
÷итирай

«аписвам се в темата.   Very Happy »нтересно начало.  Smile
÷итирай

ѕърви€т епизод беше много интересен. ћного се зарадвах, че –ейхан се съгласи. —ега ми е чудно какво ще стане с този брак. ћного интересен сериал,а в музиката просто съм влюбен.
÷итирай

ћнени€: 5 772
«дравейте и от мен много се радвам че има темичка за сериала да се запиша и аз най-сетне се намери нещо което въобще не съм гледала като турски сериал.
ћного ми харесва всичко едва днес усп€х да гледам на ƒиема и ми хвана окото ,а музиката е страхотна. Love

÷итирай

÷итирай

÷итирай

Play Thumb

÷итирай

ћа€ми,‘лорида

ћнени€: 931
ћоже ли н€кой на кратко да ми разкаже какви неща ще прави –юксан на дъщер€ си –ейхан? ъм ко€ сери€ научава,че дъщер€ й е –ейхан? ак умира ≈тем,научава ли за дъщер€ си преди това?√еро€ на ћурат …ълдъръм да не би да се влюбва в –ейхан?
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 952
«апис и от мен,ще след€....благодар€ за качените епизоди,че снощи втори€ го гледах с пресекулки. » аз асоциирам –ейхан с рол€та и от Ќезабравима,но ще видим как ще развие то€ образ.
÷итирай

√ледате ли?
÷итирай

”жас и прислугата как се държи щото ханъмката така поиска милата –ейхан  Sad
÷итирай

¬сички се държат направо ужасно! √орката –ейхан!
» свекървата си € бива... и свекъра... изобщо гол€мо старание хвърл€т да развал€т щастието на сина си....
÷итирай

«дравейте и от мен Hug Hug Hug и аз след€ сери€ла.Ќ€кой може ли да каже  кога истинската майка на –ейхан разбира,че е нейна дъщер€ и кога се по€в€ва ћурат
÷итирай

ћнени€: 365
» аз започнах да го гледам,тр€бва да наваксам с 1 и 2 епизод , че по пътищата на Ѕ-€ н€ма “в екрани Laughing Wink и ги пропуснах ...’аресва ми тази младежка категоричност , това отсто€ване на собствени€ им живот , този полъх на новото , увереността с ко€то се изправ€т срещу  закостенелите традиции....

ќлеее,те жените по-жестоки ....никаква съпричастност към  младоженката ...всичко в прав текст, и мръсоти€ зад гърба...типично .ћного грозно ми стана .ўе е интересен сериала , а и добри артисти ,дано и сценари€ и режисурата да са на ниво .ƒано !!!!
÷итирай

¬арна

ћоже ли н€кой на кратко да ми разкаже какви неща ще прави –юксан на дъщер€ си –ейхан? ъм ко€ сери€ научава,че дъщер€ й е –ейхан? ак умира ≈тем,научава ли за дъщер€ си преди това?√еро€ на ћурат …ълдъръм да не би да се влюбва в –ейхан?
newsm78 ј ако ти разкажа, ще ти бъде ли интересно да следиш сериалчето?
јз мисл€, че е по-добре всеки сам да види- за да се запази тръпката до кра€ на сериала Thinking
ƒори си мисл€, че сгреших, разказвайки, макар и на кратко ц€лата фабула на сценари€. newsm78
÷итирай

¬арна

«дравейте и от мен Hug Hug Hug и аз след€ сери€ла.Ќ€кой може ли да каже  кога истинската майка на –ейхан разбира,че е нейна дъщер€ и кога се по€в€ва ћурат
«а съжаление –юксан разбира за –ейхан много късно- когато вече е направила непоправими злини. –азбира се, че прави после непрекъснати опити да получи прошка, но дали –ейхан би могла да и прости.
ћурат се по€в€ва към средата на сериала- мисл€ че в 30 оригинална сери€.
anilesev не би било редно геро€ на ћурат да се влюби в –ейхан-
—крит текст :
той е син на ≈тем, т. е. брат на –ейхан.
÷итирай

ћа€ми,‘лорида

«а съжаление –юксан разбира за –ейхан много късно- когато вече е направила непоправими злини. –азбира се, че прави после непрекъснати опити да получи прошка, но дали –ейхан би могла да и прости.
—крит текст :
¬€рно,не б€х се замислила
÷итирай

ћнени€: 376
«дравейте и от мен Hug Hug Hug и аз след€ сери€ла.Ќ€кой може ли да каже  кога истинската майка на –ейхан разбира,че е нейна дъщер€ и кога се по€в€ва ћурат
—крит текст :

≈ нали ≈тем н€ма син newsm78
÷итирай

ћа€ми,‘лорида

«дравейте и от мен Hug Hug Hug и аз след€ сери€ла.Ќ€кой може ли да каже  кога истинската майка на –ейхан разбира,че е нейна дъщер€ и кога се по€в€ва ћурат
—крит текст :

≈ нали ≈тем н€ма син newsm78
≈тем има извънбрачен син,той ще е геро€ на мурат …ЏЋƒЏ–Џћ,който ще се по€ви по напред.
÷итирай

Ќа мен ми е любопитно какво ще стане с тази прислужница,ко€то искаше да помогне за ушиването на рокл€та? —трува ми се ,че твърде бързо сценаристите € отпратиха, може впоследствие пак да се срещнат с –ейхан...
Ѕризче  Hug,ако се сетиш нещо  драсни ми едно редче,дали да очаквам да се завихри истори€ там...

Ќ€как ми се струва трудно –ейхан да оцелее сред тази злоба само с един симпатизант - една от сестрите....  newsm78 Rolling Eyes Thinking
÷итирай

ћнени€: 1 557
 огато почна филмът синът ми викна "стига с този јли –еза" !
’аресва ми това,че има нови,непознати актьори дори по-красиви.
≈тем не може да излезе от образа на јли –еза - за едната чест,хората,въздишки,инфаркти .....
’убаво е,че се излъчват по две серии и дано да н€ма порочната практика на Ѕ“¬ -
след един месец да прекъсне и да започне излъчването на друг сериал.
÷итирай

«дравейте. » аз харесвам сериала, но втората сери€ е само 36 минути, н€къде около 10 -15 минути ги н€ма. ѕо тази причина искам да попитам дали н€кой ги има преведени на български. “ова е н€къде от 9 минута до 23 на втори€ оригинален турски епизод. ўе съм благодарна ако н€кой ми ги прати или се съгласи да ми ги приведе, защото не разбирам грам турски, а като седна да гледам искам да съм вид€ла всичко Very Happy. ћного благодар€
÷итирай

¬арна

Ќа мен ми е любопитно какво ще стане с тази прислужница,ко€то искаше да помогне за ушиването на рокл€та? —трува ми се ,че твърде бързо сценаристите € отпратиха, може впоследствие пак да се срещнат с –ейхан...
Ѕризче  Hug,ако се сетиш нещо  драсни ми едно редче,дали да очаквам да се завихри истори€ там...

Ќ€как ми се струва трудно –ейхан да оцелее сред тази злоба само с един симпатизант - една от сестрите....  newsm78 Rolling Eyes Thinking
Stop —поко, джанъм, не са € отсвирили сценаристките симпат€гата Ќеслишах. ћного скоро ще се върне в конака- тооолкова интересни и смешни случки ни чакат около прислужниците! «акъде без ћехмед и Ќеслишах?! ≈, има и доста сериозни неща около т€х, разбира се. ≈тем баба е точен човек, за всичко и за всички се грижи! thumbsup
ј –ейхан? Ќе, н€ма да си остане само с един симпатизант. ћного скоро ще има твърде силен съюзник. ¬€рно, че макар и силен, съюзникът и не усп€ва да € опази от злобата на –юксен анъм, но все пак..... ѕоследна се пречупва кривоти€та Ўукран #Cussing out, почти до кра€ на филма не спира да € тормози!
÷итирай

Stop —поко, джанъм, не са € отсвирили сценаристките симпат€гата Ќеслишах. ћного скоро ще се върне в конака- тооолкова интересни и смешни случки ни чакат около прислужниците! «акъде без ћехмед и Ќеслишах?! ≈, има и доста сериозни неща около т€х, разбира се. ≈тем баба е точен човек, за всичко и за всички се грижи! thumbsup
ј –ейхан? Ќе, н€ма да си остане само с един симпатизант. ћного скоро ще има твърде силен съюзник. ¬€рно, че макар и силен, съюзникът и не усп€ва да € опази от злобата на –юксен анъм, но все пак..... ѕоследна се пречупва кривоти€та Ўукран #Cussing out, почти до кра€ на филма не спира да € тормози!

—упер! newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 » аз заподозр€х нещо такова,ама знае ли се с какво ще те учуд€т сценаристите!
Ќа мен тази Ќеслишах и съпруга ѝ ми станаха доста симпатични  още от пръв поглед .
ј за Ўукран н€мам думи - с€каш излъчва студ,много точна рол€ са ѝ дали...

Ѕризче  Hug мерси за бързи€ отговор!
÷итирай

¬арна

Ѕризче  Hug мерси за бързи€ отговор!
tooth Ќе ме подигравай, бре! ѕрочетох го още вчера ама кой ще з€па клюките за —ару тук и там, че после и за "’улигана" и още един куп други и ме домърз€ веднага да отговар€м rolleyes
÷итирай

Ѕургас

“а€ гадната сестра играеше и в  ъсчета живот,пак гадна рол€
÷итирай

¬арна

«дравейте. » аз харесвам сериала, но втората сери€ е само 36 минути, н€къде около 10 -15 минути ги н€ма. ѕо тази причина искам да попитам дали н€кой ги има преведени на български. “ова е н€къде от 9 минута до 23 на втори€ оригинален турски епизод. ўе съм благодарна ако н€кой ми ги прати или се съгласи да ми ги приведе, защото не разбирам грам турски, а като седна да гледам искам да съм вид€ла всичко Very Happy. ћного благодар€
                  ƒа, права си- около 11 мин от филма са отр€зали.
«а да го преведа обаче ми тр€бва текста, затова ще се опитам да преразкажа подробно-
                  —лед като ≈мирхан казва, че сватба н€ма да има ƒоан започва да го подиграва, че така не може, че всичко е подготвено и т. н. и после ≈мирхан го сритва и му казва , че не се чувал какво говори. ƒоан го пита какво бил направил и той казва  ак какво- т€ била н€ко€ си жена, ко€то той не познавал /или може би Ц ти не познаваш жените- не чувам добре точните му думи/н€мало любов, а т€ е важна. “ова не било като нещо което да вземеш/от магазина/ нещо и след това ако не ти хареса да го игнорираш.
                   ѕосле ƒоан му казва, че човек сам урежда живота си, че това не е станало изведнъж, че е тр€бвало да помисли преди да извърши една такава стъпка- има пред вид заминаването му предни€ ден- че € е направил тази стъпка ,знаейки какво ще се случи. » го пита защо се е върнал и тъй като ≈мирхан започва там да въздиша и не знае какво да каже, се досеща, че е заради ДоноваФ момиче, дето не се сещал как му било името.  азва че добре го разбирал е чу му бил казал добре да помисли само че сега какво щ€ло да стане. ≈мирхан се изнас€ от къщата. ƒоан подвиква след него-  ъде отиваш? ѕри не€ налиЕЕ
                    ѕънар казва на бащата на –ейхан, че дошла да € отвлече, защото тр€бвало да и помогне за нещо/да и направи н€каква услуга/. “ой се шегува, че и без това н€мало полза от не€, защото била намръщена и не говорела а и всичко, което правела било не както тр€бва. –ейхан отказва, но баща и казва, че е неправилно да и отказва- айъп-срам -било и т€ тръгва с ѕънар.на улицата и казва да и прости, била го направила, защото умирала от любопитство- искала да се запознае/да види/  ≈мирхан. √ол€ма бел€ си била навл€кла с гол€мото сърце в ста€та и. “ук малко не разбрах какво и казва –ейхан- да го изхвърли ли, да не го обсъждат  ли, но да не и досаждала повече с та€ глупост. » в то€ момент се по€в€ва ≈мирхан.
                      «апознават се и ѕънар казва, че много бързала, имала много работа и ги остав€ двамата.≈мирхан казва, че птичките му казали за едно момиче, което много съжал€вало за една несправедливост и се чувствало много притеснено да му признае, но той му бил много признателен, че все пак се е решило на тази стъпка. –ейхан притеснено му казва, че на това м€сто не е удобно да говор€т. ≈мирхан и предлага да изл€зат вечерта, но т€ казва, че не може, защото вечерта тр€бвало да бъде в кафето наЕ /батко ’асан май каза/, защото имало мач. Ќа учудени€ поглед на ≈мирхан отговар€, че те така заедно следели мачовете. “ой € пита Ц т€ наистина ли ще ходи да гледа мач и т€ отговар€ с въпрос- защо, жените не могат ли да гледат мачове. ≈мирхан пита дали не е възможно и той да отиде там да гледа мача. “€ казва, че незнае, но може би можело. “огава той казва, че вечерта ще се срещнат.
                             ¬ дома на ’атидже: –юксан се обръща към ’атидже и и казва, че изглеждала много уморена, обиколките по магазините ли € уморили. “€ казва, че не точно и майка и € прекъсва като казва, че мислела за ≈мирхан и ако той бил с т€х н€мало да се чувства така. –юксан каза, че той тр€бвало спешно да замине за »станбул за да се срещне с клиенти. Ўукран добав€, че нали вече щели да работ€т само с т€хната ƒинджер марка и това е наложило спешните му срещи с техните клиенти.–юксан и казва да не се притесн€ва. ћайка и допълва, че и т€ така и казвала ама т€ пак се притесн€вала, пък той даже по телефона не и се обадил, че заминава, нито пък те намерили време да ги уведом€т/по тел./–юксан казва на ’атидже да не се сърди на ≈мирхан, скоро това вече н€мало да бъде проблем. “ой все още правел такива детински неща и не се сещал за годеницата си/ не бил свикнал с годеницата си/
                               ƒинджер и ≈тем обсъждат бъдещото си сътрудничество.  азва му още че той имал много врагове, но това обединение щ€ло да ги държи на страни. ≈тем казва, че единствени€, който искал да му навреди бил негови€ собствен брат, но той бил далече сега.ѕосле говор€т,че зехтинът, който щ€ли да произвеждат щ€л да бъде най-добри€. ƒинджер казва на ≈тем, че семейството му вече било гол€мо и тр€бва да разшири земите си. ≈тем му сподел€, че е решил да купи още земи, но ще му се наложи да изтегли кредит за да ги плати. ƒинджер казва, че като му изкупи реколтата много бързо ще оправи кредита си. ƒа не се притесн€вал.
                                 –ейхан об€в€ва, че тръгва, но баща и казва, че и той се е приготвил и тръгвали двамата. “€ казва, че не може да дойде и той. “ой пита защо и той щ€л да проследи мача. –ейхан казва на майка си, че той много се вълнувал и щ€ло да му се отрази зле на кърцето. ћайка и казва, че била права- не бивало да се вълнува. “атенцето казва да не се притесн€ват за него- той бил здрав и нищо н€мало да му стане. –ейхан казва, че тогава и т€ н€мало да отиде и двамата щели да го гледат от вкъщи. “ай се съглас€ва с не€ и и казва да заминава.Фќлее, татенце като лъв имам аз!Ф
                                   ƒоан се съмн€ва, че н€какво момиче може да дойде в кафето и тази обстановка да му е при€тна.  азва, че сигурно го е подвела за да го направи пак за см€х. ≈мирхан казва че щели да вид€т какво ще се случи. ƒа почакали малко.ѕосле като € вижда почва да мрънка, че това било неверо€тно и не можел да пов€рва че се случвало.»  още нещо мрънка ама те много крещ€т отзад и не мога точно да му хвана думите- съжал€вам.Ќещо казва, че той имал шанс с не€ така като € гледал.«апознават се и той отивал да пие чай.
                                    –ейхан го пита защо е дошъл, а той и отговар€ с въпрос- така ли винаги ще ме посрещаш, н€ма ли Дƒобре дошълФ?“€ казва, че това зависело от много неща но можел да отговори много простичко -казва че т€ питала «ащо е дошъл, а той и казва- Ќе можеш ли сама да си отговориш на въпроса? “и ми подсказа тази сутрин , а и със съобщението си по тел.. “€ казва, че не е разбрала за какво е всичко това, а със съобщението искала само да се извини. Д—амо това ли?Ф Дƒа и сега съм шашната./да го видела там/ј сутринта не предполагала, че той говори сериозно, бил добър мъж, ноЕ Д “ой казва, Ќе е ли възможно госпожа –ейхан да е  една харесана /от него/ жена в »станбул.
               Ќататък е преведено вече в трета сери€.
»скам да се извин€ ако има неточности, все пак не владе€ езика толкова добре- самоука съм. Ќо се над€вам поне в общи линии да си разбрала  за какво иде реч в отр€заното епизодче.
÷итирай

ћного благодар€ за изчерпателни€ преразказ. ¬ече мога да продължа с другите серии.
÷итирай

“а€ гадната сестра играеше и в  ъсчета живот,пак гадна рол€

smile3521 doh doh doh ¬ерно,че там играеше... » на мен ми беше антипатична,€вно всеки път като € вид€ все ми става непри€тна...
÷итирай

¬елико “ърново

«дравейте на всички  Hug

ƒнес ще гледаме ли сериите аз се нареждам първа дано никой да не ми пречи , взе да става интересен филма.
≈то по едно чайче от мен -

÷итирай

Hug » аз съм на лини€!
ѕри€тно гледане на всички!
÷итирай

Ѕургас

» какво,изкараха ≈мирхан виновен за всичко
÷итирай

» какво,изкараха ≈мирхан виновен за всичко

“ой горки€т май ще отнесе най-много нещастие,заради семейната чест...

ј иначе много ми хареса сцената в болницата,когато –ейхан си каза всичко пред ≈тем,мислейки,че не € чува... ј той всъщност чу вс€ка дума..
÷итирай

ћнени€: 6 046
 wavey ѕривет
≈х, че хубава компани€ се е събрала тук. ўе взема и аз да загледам филма, за да се присъедин€  Laughing
÷итирай

wavey ѕривет
≈х, че хубава компани€ се е събрала тук. ўе взема и аз да загледам филма, за да се присъедин€  Laughing

ƒобре дошла,с радост посрещаме нови попълнени€!
‘икмът е хубав,заслужава си гледането!  Hug Hug Hug
÷итирай

Ѕургас

јз пропуснах последните 30 мин снощи,н€кой да разкаже....
÷итирай

јз пропуснах последните 30 мин снощи,н€кой да разкаже....

Ќай-запомн€щото се беше,че –ейхан дари кръв за свекъра си,тъй като се оказа,че е неговата кръвна група. —лед това отиде в ста€та при него и мислейки,че той спи,му каза за любовта си към ≈мирхан и че не иска никой да ги раздел€... ј когато излизаше от ста€та,≈тем отвори очи и се оказа,че е чул всичко...  newsm44 /„естно казано това ми е любими€т момент от вчерашните серии/ !

ћайката на ≈мирахн му каза,че не могат да останат да живе€т при т€х и те отидоха на хотел. Ќо гадината нареди да му запорират сметките...

≈мирахан се вид€ с н€какъв негов при€тел,който му даде н€какви пари.
ј ¬илдан /най-малката сестра/ и майката  също се скараха,заради това че сестрата отиде на сватбата на ≈мирахн и –ейхан..

— риск да съм пропуснала нещо,мисл€ че това е най- важното...
« ѕоследна редакци€: нд, 06 окт 2013, 14:57 от единичката »
÷итирай

Ѕургас

Ѕлагодар€ ти!
÷итирай

—офи€

ооо, ¬ени, радвам се че си тук Hug Hug
ох, аз пък още трудно приемам гериоите, без ≈мирхан, щото не съм го гладела никъде още hahaha hahaha
–ейхан, от незабравима #Crazy, јли ръза, маман от ћлечни€т път и ƒила ханъм, гол€мата сестра от мелоди€та, въобще още време ми тр€бва да се абстрахирам 35 35 35 
÷итирай

Ѕургас

—ъщите маниери и реакции,преглъщани€ и стискане на устата на ≈тем както на јли –еза....не ви ли се струва?
÷итирай

—ъщите маниери и реакции,преглъщани€ и стискане на устата на ≈тем както на јли –еза....не ви ли се струва?

ѕон€кога забрав€м,че не гледам Ћистопад...  35
÷итирай

ћнени€: 2 021
»скам да сподел€, че страшно ми харесва песента и гласа на певицата. ѕризнавам си, не си падам много по турската музика, но тази песен е изключително нежна и мелодична. Ќ€кой знае ли ко€ е певицата?

азвате, че ’алил ≈ргюн не може да излезе от рол€та в Ћистопад,но този сериал не е ли сниман след Ћистопад?

јктрисата, ко€то играе Ўюкран, ми е крайно антипатична. » не само заради рол€та. » в мелоди€ на сърцето ми беше доволно противна.

Ќещо, което много ми бърка в очите - идеално изскубаните вежди на ≈мирхан. Ќе знам защо го прав€т. ¬ "Ћозата" така б€ха изскубали веждите на …озджан ƒениз. ћного дразнещо.
« ѕоследна редакци€: нд, 06 окт 2013, 22:08 от svetal4o27 »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2
—ериалчето е интересно-изгледах го в началото на л€тото/разбира се без превод/.  newsm78 „естно казано аз не вид€х нещо кой знае колко нестандартно ама...
¬ най общи линии сюжета:
                       ¬ богатото семейство на ≈тем ¬ардарлар отново се ражда момиче. ќтча€на, майката се решава на крайна стъпка- в уговорка с при€телката си акушерка размен€ детето с момче, родено почти по същото време от бедно семейство. ѕостъпка, за ко€то после горчиво ще съжал€ва. Ѕолката по загубеното чедо е много силна и в другото семейство. ƒвете майки страдат и търс€т децата си. —ъдбата обаче е решила друго. ≈мирхан, синът, се противопостав€ на решението на своето семейство да се ожени за богато момиче и сключва тайно брак с любмата си –ейхан. –ейхан е изгубената дъщер€, но майката-свекърва ще узнае това много много по-късно, когато вече е загубила безвъзвратно шанс дъщер€ и да и прости за отвратителното отношение и безбройните злини, които и е причинила. ѕокрай основната сюжетна лини€, разбира се ще се запознаем и със съдбите на останалите 3 дъщери на ≈тем и –юксан.
                          » н€колко думички за геро€ на ћурат- ќкан.  “ой всъщност е единствени€т син на ≈тем, но от извънбрачна връзка. «а   неговото съществуване, ≈тем разбира след години и то само защото майката- гол€мата любов на ≈тем- е болна от рак. ѕреди да си отиде от този св€т, т€ се връща в градчето и сподел€ за сина им с надеждата, ≈тем да се погрижи за него и най-вече синът и да не е сам на този св€т. ќкан в този момент е войник. “ой идва в градчето след смъртта на майка си, ко€то е погребана тук, решен да отмъсти на изоставили€ ги баща.
                            акво ще се случи?  smile3503 Ќека не преразказвам, за да ви бъде интересно!
» все пак ако имате въпроси- насреща съм! newsm10

«дравейте!
 Ќ€мам възможност да гледам филма събота и недел€,а го намирам само на турски,вие не може ли да качите субтитри? ћол€

÷итирай

ћнени€: 141

«дpавейте, момичета  Hug

јз също  позаглеждам филма и за сега ми хаpесва!
 Ќа јли Pаза/ ≈тем много му подхождат pолите на темеpут! “ази вечеp, обаче има pазвитие-мааалко омекна - а дано...

÷итирай

ћнени€: 503
≈, и аз тук, особено след като разбрах за ћурат, а и филма е интересен, макар че н€кои неща са подобни на други сериали, а и всичките тези актьори - до преди малко се чудех ко€ е –ейхан - добре, че прочетох тук. Ќа мен много ми харесва играта на Ўукран, - типична зла свекърва и господарка - ще гледам да трупам опит за в бъдеще Cool
÷итирай

¬елико “ърново

ƒобро утро момичета  Hug

‘илма става доста интересен,бабата не остави влюбените гълъбчета навън все си мисл€ че т€ подозира за разм€ната затова € изпратиха рано рано да си ходи в нейната къща да не се засто€ва много.Ќа ≈тем най после му дойде ума в главата и си каза тежката дума да се върнат в къщи нали –ейхан го спаси но се чуд€ защо него каза на жена си  newsm78
“ази втората сестра много ме дразни все си пъха носа навс€къде и посто€нно тика мъжа си т€ освен за пари май не мисли за нищо друго май се дразни затова че не е момче.....
÷итирай

«дpавейте, момичета  Hug

јз също  позаглеждам филма и за сега ми хаpесва!
 Ќа јли Pаза/ ≈тем много му подхождат pолите на темеpут! “ази вечеp, обаче има pазвитие-мааалко омекна - а дано...

newsm10 smile3521 ј дано! 

ўе ми спечели симпатиите този човек,ако изиграе такова превъплащение  newsm78
Ќещо май го жегнаха думите на –ейхан в болницата!

ќбаче мамито и Ўукран просто са непревземаеми крепости - нито грам човечност...
÷итирай

ƒобро утро момичета  Hug

‘илма става доста интересен,бабата не остави влюбените гълъбчета навън все си мисл€ че т€ подозира за разм€ната затова € изпратиха рано рано да си ходи в нейната къща да не се засто€ва много.Ќа ≈тем най после му дойде ума в главата и си каза тежката дума да се върнат в къщи нали –ейхан го спаси но се чуд€ защо него каза на жена си  newsm78
“ази втората сестра много ме дразни все си пъха носа навс€къде и посто€нно тика мъжа си т€ освен за пари май не мисли за нищо друго май се дразни затова че не е момче.....

ƒобро утро,–уми!
» на мен ми хареса поведението на бабата  smile3501 newsm44 
ћежду другото,имам н€какъв спомен,че т€ чу още при раждането на –ейхан,че говор€т за момиче ..май затова подозира нещо  newsm78
÷итирай

≈, и аз тук, особено след като разбрах за ћурат, а и филма е интересен, макар че н€кои неща са подобни на други сериали, а и всичките тези актьори - до преди малко се чудех ко€ е –ейхан - добре, че прочетох тук. Ќа мен много ми харесва играта на Ўукран, - типична зла свекърва и господарка - ще гледам да трупам опит за в бъдеще Cool

«лата свекърва и господарка е –юксан, а злата зълва е Ўюкран. Ќаистина е объркващо. Ќай-гол€мата сестра е «ийнет, а най-малката ... newsm78

Ѕабата ’анифе наистина чу при раждането, че детето е момиче. «нае тайната.

–уми, и аз се чуд€ защо ≈тем помоли снаха си да не казва, че т€ му е спасила живота. «ащо да го паз€т в тайна? јко б€ха казали, може би они€ злоби щ€ха да омекнат.

Ќа ’алил ≈ргюн наистина му приличат ролите на темерут и стожер на семейството. Ќо съм го гледала в игр.филм да играе влюбен мъж и го изигра страхотно
÷итирай

Ѕлагодар€ за раз€сн€ването на имената - така е в началото - а и не са като ѕенка, —танка и ƒраганка Laughing

јз май съм пропуснала момента, когато ≈тем е помолил –ейхан да не казва за дар€ването на кръвта?

ћисл€, че дойката знае за подм€ната.

Ќе разбирам защо –юксан искаше синът ѝ да замине за »станбул - защото не може да приеме снахата, защото наистина държи на общественото мнение и см€та развал€нето на годежа за позор, или защото по н€какъв начин вече не може да живее с тайната си?
÷итирай

«ащото "кво ше кажат хората".
÷итирай

¬елико “ърново

ƒобро утро момичета  Hug

ƒобро утро,–уми!
ћежду другото,имам н€какъв спомен,че т€ чу още при раждането на –ейхан,че говор€т за момиче ..май затова подозира нещо  newsm78

«дравей бабата искаше да влезе да види внуичето  когато се роди но акушерката не € пусна и ми се струва че когато т€ изнесе малката бабата вид€ но не съм сигурна  newsm78
÷итирай

ƒобро утро момичета  Hug

ƒобро утро,–уми!

«дравей бабата искаше да влезе да види внуичето  когато се роди но акушерката не € пусна и ми се струва че когато т€ изнесе малката бабата вид€ но не съм сигурна  newsm78

јми не че вид€, щото то беше увито бебето, ами чу как акушерката си мърмори нещо от сорта "какъв ли късмет ще имаш, момичето ми", нещо подобно и това € накара да се усъмни .
÷итирай

«лата свекърва и господарка е –юксан, а злата зълва е Ўюкран. Ќаистина е объркващо. Ќай-гол€мата сестра е «ийнет, а най-малката ... newsm78

Ѕабата ’анифе наистина чу при раждането, че детето е момиче. «нае тайната.

–уми, и аз се чуд€ защо ≈тем помоли снаха си да не казва, че т€ му е спасила живота. «ащо да го паз€т в тайна? јко б€ха казали, може би они€ злоби щ€ха да омекнат.

Ќа ’алил ≈ргюн наистина му приличат ролите на темерут и стожер на семейството. Ќо съм го гледала в игр.филм да играе влюбен мъж и го изигра страхотно

ћомичета  wavey

≈тем помоли доктора да не казва на другите кой е дал кръв за да го спаси. јз да си кажа не чух дори да благодари на снаха си... newsm78  Ќо може би затова поомекна и им разреши да се върнат в къщата... ƒругите даже не се поинтересуваха за кръводарител€ - то, че ще се разбере е €сно, но да видиме кога.

Ќе мога да си го представ€ в рол€та на влюбен мъж...

÷итирай

¬елико “ърново

Ќа т€хна страна е само малката сестра дано т€ им помага не усп€ да изб€га от вкъщи а и да беше къде ли ще отиде освен и т€ при баба си  newsm78
÷итирай

Ќа мен ми се струва,че и най-гол€мата сестра ще приеме –ейхан - н€как си ми се вижда доста измъчена и изстрадала заради родителите си.
ћоже би не скоро,но имам чувството,че ще ѝ стане дружка.

ј за бабата - в€рно,че така беше... ама аз тогава чаках да почне любовната истори€ и сигурно затова не съм обърнала внимание на други детайли  Blush 35
÷итирай

¬елико “ърново

ўе тр€бва да гледаме първите епизоди още н€колко пъти и то бавно сигурно има доста неща да се научат
÷итирай

јми като нищо ще си ги изгледам пак... и без това ми достав€ удоволствие като си харесам н€кой сериал да го гледам пак и да преоткривам н€кои моменти...  Party
÷итирай

¬елико “ърново

—ъбота май и аз това ще прав€  35
÷итирай

“ова с бебета ми се губи - кой знае, кой не... ¬ началото не го гледах на сеpиозно  Mr. Green 
 » аpтистите много не ми допадаха... постепенно нещата започнаха да се пpомен€т, та ще тp€бва пpеговоp...

÷итирай

¬елико “ърново

ƒобро утро  Hug

÷итирай

ƒобро утро и от мен!
 food002 kaffeetrmker_2
÷итирай

б€лото градче

ћнени€: 21
«дравейте,момичета!
ѕомогнете ми,къде мога да гледам сериите от недел€ 9 и 10, че ги пропуснах.
÷итирай

«апов€дай и прич€тно гледане :)http://vbox7.com/user:diziler
÷итирай

«апов€дай и при€тно гледане!http://vbox7.com/user:diziler
÷итирай

¬елико “ърново

ƒобро утро още един ден и ще бъдем отново с наши€ филм

÷итирай

ћного глупава ми се стори постъпката на съпруга на най-гол€мата сестра...
да отвлече болното си дете...

smile3505
÷итирай

ћомичета  Hug

» аз гледах сериала днес -и какво погазили честа на момичето,едва ли не война ще стане в града,т€ пък бремена и ако беше станала сватбата - желаната снаха бременна от друг, а не желаната девственна  и то дълго след сватбата... «а големи€т зет каквото и лошо да се каже все ще е малко!ј за други€ ми стана даже мъчно - дано се разберат с опърничевата си жена, защото те май се обичат...≈тем ми се струва, че започва да харесва снахата - как се подсмихваше при дойката!
—пирам,че стана много дълго - утре пак.

÷итирай

ато се има впредвив, че сериала е правен през 2004 г-, ако не се лъжа, - той си носи в сюжета н€кои наивитети, или пък може би е съобразен с по-широката турска маса. –ейхан не обелваше дума пред баща си, пък сега поучава главата на тази гол€ма и силна фамили€, н€къде си в провинци€та, където животът е спр€л. јко иде€та е, че т€ прилича на истински€ си баща, или майка - можеха да намер€т друг начин да го покажат, не чрез това конкретно поведение - не че не го приемам, напротив, просто ми противоречи на логичното поведение. ќсвен това, в тази сери€ малко повечко ми дойдоха жените - "оплаквачки" - и когато детето изчезна, и когато синът влезе в болница, от друга страна - дойката на 100 години - много печена....  ато ц€ло - филмът не е лош, актьорите игра€т добре, а забележките ми - те са си чисто субективни размишлени€ и възпри€ти€ Cool
÷итирай

ѕривет и от мен и аз да се запиша в темата.
Ќа мен сериала за сега ми харесва гледам го с интерес и с нетърпение чакам как ще се разви€т нещата по -нататък. newsm78  newsm78  newsm78
÷итирай

момичета, пак ще попитам: н€кой знае ли как се казва финалната песен и певицата, ко€то € изпълн€ва! ‘антастичен глас! » песента е много нежна.
÷итирай

¬елико “ърново

ƒобро утро  Hug

момичета, пак ще попитам: н€кой знае ли как се казва финалната песен и певицата, ко€то € изпълн€ва! ‘антастичен глас! » песента е много нежна.
яз не € знам  newsm78
÷итирай

ћнени€: 239
«дравейте,дами!
 ъде мога да гледам сериите от събота и недел€? “ова са от 11 до 14 ,нали?
÷итирай

¬елико “ърново

«дравейте,дами!
 ъде мога да гледам сериите от събота и недел€? “ова са от 11 до 14 ,нали?

«дравей има ги качени в vbox и тук на торент :

http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=dc298 … 6de93cb719ab76b94

http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=d1ea9 … 1e42b7486f56fd08d

http://vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=%D0%B3%D0%BE%D0% … D0%B0&page=10
« ѕоследна редакци€: чт, 17 окт 2013, 10:09 от rumi1234 »
÷итирай

rumi1234 ,благодар€ bouquet
÷итирай

¬елико “ърново

rumi1234 ,благодар€ bouquet

Ќ€ма защо пак запов€дай  Hug
÷итирай

ѕазарджик

≈то € песента, но никъде не намирам името и певицата, ко€то € изпълн€ва
http://www.dailymotion.com/video/xhphxv_emrah-buyuk-yalan-dizi-muzigi_music
÷итирай

линк за песента

EMRAH - BUYUK YALAN
01.Buyuk Yalan
02.Buyuk Yalan (Akustik)

http://www49.zippyshare.com/v/63301304/file.html

Very Happy
÷итирай

Ѕлагодар€ ви, момичета! ƒоколкото разбирам, автор е ≈мрах, но не се разбира кой € изпълн€ва.
÷итирай

Ѕлагодар€ ви, момичета! ƒоколкото разбирам, автор е ≈мрах, но не се разбира кой € изпълн€ва.

http://sinematurk.com/film/8663-buyuk-yalan/
“ук са дадени всички участници в продукци€та. „ета ooooh!за изпълнител Gürdal Karagöz ,
но въобще не съм сигурна  Embarassed ѕогледнете ,ако разбирате турски.
÷итирай

ћомичета  Hug

«нае ли н€кой дали го има сери€ла преведен на руски - не ми се чака ц€ла седмица да вид€ как ще доказва ≈мрах, че не е баща на бебето... ј пък ти€ дето го измислиха това - може ли да са толкова кухи.... јма като го притиснат човек до стената, какви ли простотии не върши, без въобще да мисли!

÷итирай

http://sinematurk.com/film/8663-buyuk-yalan/
“ук са дадени всички участници в продукци€та. „ета ooooh!за изпълнител Gürdal Karagöz ,
но въобще не съм сигурна  Embarassed ѕогледнете ,ако разбирате турски.

√юрдал  арагьоз е автор на музиката във филма.
÷итирай

здравейте, да ви удар€ едно рамо на питанките

песента, за ко€то се чудите, във филма се изпълн€ва от —евинч —еда …ълдъръм

но е  на ≈мрах от негови€ албум «авъртане
÷итирай

здравейте, да ви удар€ едно рамо на питанките

песента, за ко€то се чудите, във филма се изпълн€ва от —евинч —еда …ълдъръм

но е  на ≈мрах от негови€ албум «авъртане
"≈то това обаждане чаках!"

ћного ти благодар€, мило!

Ќо, разбира се, благодар€ и на момичетата, които имаха желание да помогнат.
÷итирай

ћай сте зар€зали тази тема, никой не пише. пък аз иска да питам дали вече се е по€вил ћурат …ълдъръм.... јма кооооой да ми каже....
÷итирай

ћнени€: 1 147
SVETAL4O27 Murat още не се е €вил. ¬ последни€ епизод дойде майка му.ўе вечер€т заедно в едно любимо в миналото т€хно заведение на маса вън - с "јли –ъза"(изключих как му е името в този сериал) newsm78 Very Happy
÷итирай

ћного благодар€. ўе погледна, когато се по€ви ћурат.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 7
SVETAL4O27 Murat още не се е €вил. ¬ последни€ епизод дойде майка му.ўе вечер€т заедно в едно любимо в миналото т€хно заведение на маса вън - с "јли –ъза"(изключих как му е името в този сериал) newsm78 Very Happy

≈тем  Laughing
÷итирай

јми не се пише в темата, защото и този филм, както и н€кои други, направени преди години, са си насочени към турската публика, има много "възпитателни" внушени€ за по-съвременно отношение, и за нас, вече разглезени от хубавите сериали с европейска насоченост, всичко ни върви мудно, а и не толкова интересно. јз лично повече го слушам, седейки на компютъра и само от време на време хвърл€м по един поглед, и то само защото очаквам най-накра€ да вид€ ћурат на по-млади години, и разбира се - каква ще бъде завръзката с неговото по€в€ване.
÷итирай

„ак на кра€ на 3 страница намерих "√ол€мата лъжа" Smile ј тези 2 дни ще има интересни моменти...–юксан научава,че –ейхан е нейна дъщер€ newsm78..’атидже ("годеницата") на ≈мирхан ще умре....и др. Ќ€ма да съобщавам други подробности,за да не разсърд€ н€кого! Very Happy  Very Happy ѕри€тно гледане! Peace
÷итирай

ќкан (синът на ≈тем от Ќил€н ) -ћ”–ј“ …ълдъръм също идва... #Crazy
÷итирай

ћа€ми,‘лорида

«начи в тези серии –ейхан загубва детето и след това майка и научава за не€ от акушерката.
÷итирай

ќкан (синът на ≈тем от Ќил€н ) -ћ”–ј“ …ълдъръм също идва... #Crazy

E, това идване чакам заради ћурат Cool Ќе че е лош сериала, ама така на "час по лъжичка", все едни и същи образи и характери, предсказуеми са н€как си нещата.
÷итирай

Izwinqvam se za informaciqta,koqto dadoh Very Happy Ot v-k TV SAGA be6e! Sajalqvam,oshte shte 4akame...
(Imam problem s BG azbukata! newsm78 newsm78 newsm78
÷итирай

ћнени€: 6
до ко€ сери€ е филма? ¬ъв V-box са качени до 40 епизод. »ма ли още?
÷итирай

BG

ћнени€: 263
до ко€ сери€ е филма? ¬ъв V-box са качени до 40 епизод. »ма ли още?

ћисл€,че са повече около 60.
ўе видим ћурат  чак в неделните серии.ѕо турската номераци€ са 29 и 30.
ј в събота са 27 и 28.
ј едва другата събота и недел€ /14 и 15.12/ - –юксан ще научи ко€ е дъщер€ й.
«а съжаление –ейхан след падане по стълбите ще изгуби бебето и ще има психически проблеми.

ћного бавно и тегаво върви действието и това ме оттегчава.
÷итирай

69 оригинални епизода (по 90 мин.) е филмът т,е,около 138 български. Very Happy
÷итирай

¬арна

ћнени€: 5
“ук, при много добро качество, онлайн могат да се гледат
пропуснати епизоди:

http://play.novatv.bg/program/golyamata-luzha

39 еп. http://play.novatv.bg/play/335378?autostart=true
40 еп. http://play.novatv.bg/play/335381?autostart=true
41 еп. http://play.novatv.bg/play/336015?autostart=true
42 еп. http://play.novatv.bg/play/336017?autostart=true
43 еп. http://play.novatv.bg/play/337517?autostart=true
44 еп. http://play.novatv.bg/play/337527?autostart=true
45 еп. http://play.novatv.bg/play/337977?autostart=true
46 еп. http://play.novatv.bg/play/337979?autostart=true

Peace  Peace  Peace  Hug  Hug  Hug  Peace  Peace  Peace
« ѕоследна редакци€: вт, 10 дек 2013, 20:55 от thinkle »
÷итирай

ћомичета, по€ви ли се вече ћурат?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 7
ћомичета, по€ви ли се вече ћурат?

ќще не е.
÷итирай

Ѕлагодар€.
÷итирай

я да вдигна филма на 1 страница,че е отишъл много назад Laughing newsm78
÷итирай

ћнени€: 2 703
«дравейте! santa2

¬ключвам се за първи път в темата като фенка на ћурат …ълдъръм.
ƒнес приключва първи сезон с 30еп.оригинални и започва втори сезон с 31еп.
«апочва участието на ћурат.

ѕри€тно гледане от 18ч. #X-mas

http://vbox7.com/play:0c06f909
÷итирай

ћурат се €ви, но не ме зарадва ! newsm78 «нам,че на финала ще го харесаме! Very Happy
÷итирай

¬арна

ћнени€: 5
«дравейте! santa2
ѕри€тно гледане от 18ч. #X-mas

«ащо и по каква причина "√ол€мата лъжа" (сериен филм, 2 епизода в събота и недел€)
по предварителната програма на Diema Family ги дават, че ще са от 18:00 ч. а при мен
започват в 19:00 ч.  » при вас ли е така?  Diema Family € приемам ефирно.   newsm78
÷итирай

" √ол€мата лъжа" започва в 18 ч -до 20 ч.  » в събота,и в недел€. ѕо ƒиема ‘емили! Peace Peace
÷итирай

“инкле, Hugне знам защо е така?ѕри мен започва в 18 до 19 ч.-един епизод,и от 19 до 20ч.-втори.
 ¬ера Hug,ќкан(ћурат) сега е сърдит и €досан на баща си,защото е незаконен син.ўе отмъщава.
 ј ћурат е чьок гюзел.— обица  на ухото. 35

÷итирай

—офи€

ћурат се €ви, но не ме зарадва ! newsm78 «нам,че на финала ще го харесаме! Very Happy

уф, радвам се че ћурат се по€ви, гол€ма фенка съм му и аз
същи€ ”бавец си е, само дето дубльора е различен и направо Shocked #Crazy #Crazy
над€вам се финала да е хубав, ужасно мраз€ кофти завършващи сериали
ако може н€кой да ме светне в —пойлера с две-три думички, ще съм много благодарна Hug Hug
÷итирай

¬арна

уф, радвам се че ћурат се по€ви, гол€ма фенка съм му и аз
същи€ ”бавец си е, само дето дубльора е различен и направо Shocked #Crazy #Crazy
над€вам се финала да е хубав, ужасно мраз€ кофти завършващи сериали
ако може н€кой да ме светне в —пойлера с две-три думички, ще съм много благодарна Hug Hug
—крит текст :
— две три думички- четирите сестри и братчето-ќкан са щастливи заедно. ¬сички живе€т задружно и се радват на бебешоците наследници- близнаците и другите братовчедчета. «а съжаление татко ’асан, татко ≈тем и мама –юксан не дожин€ват да вид€т тази идили€.
÷итирай

ѕлевен

ћнени€: 1 451
«дравейте,
приемате ли нови попълнени€...
÷итирай

—офи€

√ости Hug Hug Hug
добре дошла Hug Hug

Ѕризче, мерси за сппделеното в спойлера Hug Hug
¬есели празници на всички Hug bouquet
÷итирай

ѕлевен

ћнени€: 1 451
 «дравей √ал€,
¬есели празници на всички момичета в темата.
—крит текст :
јктрисата, ко€то изпълн€ва рол€та на –ейхан си € спомн€м от "Ќезабравима" и там рол€та и беше на жена, ко€то не е щастлива в любовта....
ћурат ме изненадва с образа си за сега....не го б€х гледала в образ на лекомислен младеж.....но в рол€та, но отмъстител -  да.....
–аботещите в кухн€та на конака, подобно на тези от "ѕамуковата принцеса" придават колорит в сериала. √олеми образи са.....като ги вид€ се усмихвам и чакам какво ще измисл€т..
« ѕоследна редакци€: сб, 28 дек 2013, 19:58 от gostenka68 »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9
«дравейте,
»ма ли ги н€къде всички серии на руски?
÷итирай

√ол€мата Ѕерта,... Ќа руски не знам ,но на български има всичките епизоди, излъчени по ƒ»≈ћј ‘≈ћ»Ћ» до момента-83. Ќа √”√ЏЋ напиши : гол€мата лъжа колекци€  Very Happy
÷итирай

—офи€

Ќ€мам търпение да чакам излъчването по ƒиема и ми се иска по-бързо да изгледам сериала до кра€.
«атова мол€, ако н€кой знае дали ги има преведени н€къде на руски или на български, да сподели .
÷итирай

—офи€

«дравейте, искам да ви попитам - още много серии ли има до финала? ‘илма е хубав, но така събота и недел€ само започвам да губ€ търпение да го гледам. ƒа не говорим, че тъкмо се случи нещо по-интересно и то е последни€ епизод в недел€ и ц€ла седмица седим и чакаме, а след това пак се започва една мъка, едни мело-драматизми и безсмислени действи€ и така 4-5 епизода.
÷итирай

alex-pt,...‘олмът е 69 турски епизода= на около 140 български. ...ћинали са 80, значи остават още 60.  ѕо 4 на седмица, ще са нужни още 15 седмици.  newsm7
ѕредлагам ви в √угъл да пишете -√ол€мата лъжа финал. ўе го изгледате на турски език, но всичко ще разберете Laughingю
“ака е,когато Ќќ¬ј и ƒ»≈ћ»“≈ не номерират епизодите в програмите си .. ј колко пъти сме ги молили Embarassed Embarassed Embarassed
÷итирай

15 седмици... това са си 4 месеца, разбира се, ако изведнъж не решат да го спрат. Ќе че е толкова безинтересен, но.... омръзва ми така, на час по лъжичка, а и той си е правен точно за ц€лата т€хна публика, не е като тези по -"европеизираните", където пон€кога се питаш къде се развива действието.... Ќе че не е възможно, де.... ¬ тези филми, аз лично, повече се мъча да откри€ повече за реални€ "бит и душевност" на съседите. јко приемем, че действието на филма се развива в 21 век, в това малко провинциално градче, какви пор€дки съществуват - бащата, конака, дъщерите, след 17 ч. в къщи, щото се стъмн€вало..... ƒоста по-различно от нещата, които иначе, с други филми се опитват да ни внушат.... Ќо, както и да е - много дълго и мудно действие, много излишни и непон€тни за нас емоции, почти вече безинтересно за мен...
÷итирай

ћомичета,днес отделих повече време и се оказа,че сме изгледали към 94 български серии newsm78»ли ,остават още за 10-тина седмици ƒа не се притесн€ваме много,нали ? ѕри€тно гледане все пак. ‘илмът не е лош! Very Happy Very Happy Very Happy
÷итирай

¬арна

ћомичета,днес отделих повече време и се оказа,че сме изгледали към 94 български серии newsm78»ли ,остават още за 10-тина седмици ƒа не се притесн€ваме много,нали ? ѕри€тно гледане все пак. ‘илмът не е лош! Very Happy Very Happy Very Happy
newsm78 ƒнес изгледахме почти ц€лата 51 оригинална, т.е остават още 18
÷итирай

* morski briz *,.. blagodarq! Peace Peace Peace
÷итирай

ўе отбел€звам вс€ка недел€ вечер до къде сме стигнали с филма... Very Happy
ƒнес-2 март изгледахме 52 турски епизод до 51 минута. ќт всичко 80 мин.
ƒо финала остават 17 болюма Hug
÷итирай

јко все още има н€кой на лини€, гледал днешните серии - какво интересно се случи? «а мен дон€къде е интересна ситуаци€та между "недевствената" дъщер€ и мъжът й - все си мислех, че това, като типично турски филм, ще има и н€какво възпитателно значение, т.е. че това не е болка за умиране, особено, ако се обичат и уважават, ама знам ли?

ƒруга интересна лини€, ко€то би могла да се развие в изпуснатите от мен епизоди, е, н€каква пром€на в отношението на ќкан към баща му? —ъжал€вам, вече не помн€ имената на героите - много участници в този сериал, много сериали, хахаха 35
÷итирай

¬арна

jfjallen, не си изтървала нещо кой знае какво. ¬ днешните серии се оказа, че това наистина е болка за умиране. —ъпругът започна да показва типичното си собственическо поведение- с какво и как да се облича, кого да гледа/поздрав€ва/ и т.н. »зобщо ¬илданчето € чака един доста труден период. јз така и не усп€х да си об€сн€ защо скри това поведение и това отношение от сестрите си?! newsm78
ќкан все още мрази баща си, макар че се поразочарова от "изгората" си, продължава да и ходи по гайдата и ще натвори доста беди на семейството и в частност на баща си.
÷итирай

ћорски бриз, благодар€ ти. ≈, не мога да го разбера това вжив€ване по тази "честност" и това си е. явно там при т€х си е така.... ѕък се натискат за ≈вропа...
÷итирай

» аз не можех да пов€рвам,че това е толкова добри€т  орай newsm78. ...Ќо нищо,ще го изтърпим,както виждаме,започва леко да се "сюм€сва".( “ази диалектна дума позната ли ви е?)  Very Happy ём= ”м 35
÷итирай

«дравейте!
„естит празник на всички българи,където и да са по света! bg bg bg
јз пък подозирах,че  орай н€ма да приеме с лека ръка,че жена му не е непорочна.ќще като приказваше,че държи на патриархалните семейни ценности,това че търпеше нахалното поведение на майка си,че се съгласи да живее в конака като завр€н зет и т.н.ƒори очаквам,че може да поиска и развод.
—амо се чуд€,как така –юксан,след като направи онова с разм€ната на бебетата,сега се прави на толкова засегната и обидена.
ѕредчувствам,че нейното упорство за развод ще се обърне накра€ срещу самата не€.
јко н€ко€ от вас,знае нека сподели - как се разбира все пак за тази гол€ма лъжа.ћоже и на лични или в скрит текст.
÷итирай

јз също се чуд€ на –юксан - това, което т€ направи с бебетата не е по-малко лошо от изнев€рата на мъжа й. Ќе че изнев€ра така лесно се прощава, де, ама пък след 20 години.... Ќали тр€бва филм да има.

ј и друго се чудих относно девствеността - толкова ли не може да направи това в последни€ ден на цикъла си - колко са - н€колко капки. —помн€м си, че баба ми ми е разправ€ла навремето по селата - май беше нещо от домашно пиле - кокошка ли, пуйка ли,... като балонче, пълни се с кръв от съответното пернато - и воала - малко охкане и честта е спасена Mr. Green
÷итирай

—офи€

» аз исках същото да попитам - може ли н€кой с ЅЅ да напише как се разбира за разм€ната на –ейхан и ≈мирхан и какви са последиците за –юксан, ≈тем и майката на –ейхан/не помн€ как се казваше/?  ак го приемат –ейхан и ≈мирхан, а после и останалите сестри и брат€?
÷итирай

—офи€

÷итат
ѕубликувано на: ¬т., 04 ћарт 2014, 12:35 ѕубликувана от: alex_pt
¬мъкни ÷итат
» аз исках същото да попитам - може ли н€кой с ЅЅ да напише как се разбира за разм€ната на –ейхан и ≈мирхан и какви са последиците за –юксан, ≈тем и майката на –ейхан/не помн€ как се казваше/?  ак го приемат –ейхан и ≈мирхан, а после и останалите сестри и брат€?

» аз се присъедин€вам към тази молба  baby_neutral baby_neutral baby_neutral
÷итирай

„ак на 5 страница намерих темата,а казвахме,че ни харесва ... newsm78
—поред мен остават още ~20 бълг. серии,т.е. за 5 седмици. Very Happy Very Happy Very Happy
÷итирай

акво знам: ≈тем умира,≈мирхан напуска къщата и работи на полето, събира слама. ћомичетата вече зна€т,че са сестри. –юксан се побърква ,прегръща и целува една кукла-барби и се обесва на гол€мото дърво на полето. ¬ ден€ на погребението и се завръща ≈мирхан. Ќа гроба намира плачещата –ейхан Confused—лед недълго време всички млади са заедно, всички имат бебета(близнаци-–ейхан и ≈мирхан) ќстаналата жива майка им помага,там е и ќкан.. —€дат на гол€ма трапеза на пол€на на двора,акушерката си отива и така завършва истори€та на "√ол€мата лъжа" Hug Hug
÷итирай

√ол€мата сестра и т€ ли ще има бебе ?
÷итирай

ѕогледнах набързо финала тази сутрин,но не е много €сно точно колко са децата newsm78ѕоне бебетата са 3,но има и по-големички на трапезата ( там е и  кухненски€т персонал..) newsm78 » понеже е на турски,извин€вам се,ако информаци€та ми не е много точна,
¬ажното е,че всички са заедно и много щастливи и работливи
ѕри€тен неделен ден! Hug

÷итирай

—офи€

¬ече е €сно как ще се разкрие тайната, остава да изчакаме да приключи драмата с отвличането на ≈мирхан, за да видим най-после как ще се отрази истината на всички. ƒоколкото разбирам, ≈мирхан ще дари бъбрек на майка си. «а втори път откакто се е по€вил, ќкан ми хареса - първи€ беше, когато спаси живота на ≈мирхан. ѕо принцип съм фен на ћурат …ълдъръм, но тук рол€та му е много противоречива и въпреки, че умишлено не направи нищо лошо, в по-гол€мата част от филма ми беше непри€тен герой. –ейхан също започна да ме дразни - за пръв път Ўукран про€ви човечност към не€ и дори и предложи помощ, а т€ какво направи - обиди € и € изгони. ѕрез повечето време тръбеше, че не иска да се кара с Ўукран, а когато и подадоха ръка, вместо да се възползва от опита и препоръките на човек, който е прежив€л същото и за който знае, че е нейна родна сестра, т€ € изгони. ќсвен това иска да каже всичко на ≈мирхан и да го накара да изслуша майка си и да и прости, а самата т€ отказва да направи същото. –юксан, може и да е сгрешила, но е страдала заради грешката си и всички се опитват да го кажат на –ейхан, но т€ не иска и да чуе. —итуаци€та със «ейнет пък е нелепа - какво толкова е направила, като се е омъжила за честен и почтен човек, който на всичко отгоре € боготвори? ѕо-добре ли е била, като е била омъжена за онзи мизерник(не му помн€ името), който уби дъщер€ им  Shocked? ј за Ўукран - как така се намесват в живота и, при това и забран€ват да се сдобри с  ерим, въпреки, че това си е лично т€хна работа и никой н€ма право да им се бърка, още повече да и нареждат какво да прави с живота си  Thinking. ј ¬илдан - мъжът и € биеше, караха се и правиха сцени дори на публични места, но никой от семейството не забел€за, а баща и дори боготвори  орай  Shocked. ћного нелепици има във филма, да не говорим, че част от лъжите, които се изрекоха, за да прикри€т гол€мата лъжа, също б€ха адски нелепи, а доста дълго време никой не се усещаше за това  newsm78
ћисл€, че другата недел€ ще видим последни€ епизод и се над€вам да започне нещо по-реалистично на м€стото му. Ќе, че филма е лош, но е съшит с бели конци и безсмислено дълъг.
÷итирай

» аз мисл€, че е безмислено дълъг и наивен.
÷итирай

ќще 2 седмици и филмът ще завърши!. ƒнес вид€хме половината на 65 турски епизод. ќстават още 4. Ќаистина не беше лош,но "много дълъг и наивен" Laughing Laughing Laughing
÷итирай

«дравейте! Hug

“ъй като съм фенка на ћурат,затова ще го поздрав€ и в тази тема! Peace

„естит –ожден ƒен,ћурат!  newsm59 newsm38
ћного здраве,щастие,любов и творчески успехи!

ѕри€тна вечер! Hug
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-153 от 153 отговора