"Голямата лъжа" /Büyük Yalan/ - нов сериал с Мурат Йълдъръм по ДФ

  • 44 821
  • 153
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 78
Вече е ясно как ще се разкрие тайната, остава да изчакаме да приключи драмата с отвличането на Емирхан, за да видим най-после как ще се отрази истината на всички. Доколкото разбирам, Емирхан ще дари бъбрек на майка си. За втори път откакто се е появил, Окан ми хареса - първия беше, когато спаси живота на Емирхан. По принцип съм фен на Мурат Йълдъръм, но тук ролята му е много противоречива и въпреки, че умишлено не направи нищо лошо, в по-голямата част от филма ми беше неприятен герой. Рейхан също започна да ме дразни - за пръв път Шукран прояви човечност към нея и дори и предложи помощ, а тя какво направи - обиди я и я изгони. През повечето време тръбеше, че не иска да се кара с Шукран, а когато и подадоха ръка, вместо да се възползва от опита и препоръките на човек, който е преживял същото и за който знае, че е нейна родна сестра, тя я изгони. Освен това иска да каже всичко на Емирхан и да го накара да изслуша майка си и да и прости, а самата тя отказва да направи същото. Рюксан, може и да е сгрешила, но е страдала заради грешката си и всички се опитват да го кажат на Рейхан, но тя не иска и да чуе. Ситуацията със Зейнет пък е нелепа - какво толкова е направила, като се е омъжила за честен и почтен човек, който на всичко отгоре я боготвори? По-добре ли е била, като е била омъжена за онзи мизерник(не му помня името), който уби дъщеря им  Shocked? А за Шукран - как така се намесват в живота и, при това и забраняват да се сдобри с Керим, въпреки, че това си е лично тяхна работа и никой няма право да им се бърка, още повече да и нареждат какво да прави с живота си  Thinking. А Вилдан - мъжът и я биеше, караха се и правиха сцени дори на публични места, но никой от семейството не забеляза, а баща и дори боготвори Корай  Shocked. Много нелепици има във филма, да не говорим, че част от лъжите, които се изрекоха, за да прикрият голямата лъжа, също бяха адски нелепи, а доста дълго време никой не се усещаше за това  newsm78
Мисля, че другата неделя ще видим последния епизод и се надявам да започне нещо по-реалистично на мястото му. Не, че филма е лош, но е съшит с бели конци и безсмислено дълъг.

# 151
  • Мнения: 2 132
И аз мисля, че е безмислено дълъг и наивен.

# 152
  • Мнения: 14 571
Още 2 седмици и филмът ще завърши!. Днес видяхме половината на 65 турски епизод. Остават още 4. Наистина не беше лош,но "много дълъг и наивен" Laughing Laughing Laughing

# 153
  • Мнения: 41 640
Здравейте! Hug

Тъй като съм фенка на Мурат,затова ще го поздравя и в тази тема! Peace

Честит Рожден Ден,Мурат!  newsm59 newsm38
Много здраве,щастие,любов и творчески успехи!






Приятна вечер! Hug

Общи условия

Активация на акаунт