Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

близо до Витоша

някой можели да ми даде
повече информация за тази градина
или поне за някоя госпожа от същата.....?
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

някой можели да ми даде

може  Mr. Green
Казва се "Търсачка" Wink
Цитирай

близо до Витоша

Благодаря ти много,
беше доста изчерпателна..........     bouquet
Цитирай

в прегръдката на любовта

Моят син е в 28 ОДЗ.Каква информация точно искаш?Питай ме и всичко ще ти обясня.
Цитирай

близо до Витоша

Моят син е в 28 ОДЗ.Каква информация точно искаш?Питай ме и всичко ще ти обясня.

интересуваме всичко,

отношението на госпожите кьм децата......
чувам кофти неща от други майки,
а май ще сме там от есента   newsm78
Цитирай

в прегръдката на любовта

Ами виж сега,ще ти изкажа моето мнение,но който и каквото и да ти каже-решението си остава твое.
Аз правя сравнение с предишната градина,в която е бил сина ми и честно казано гласувам с две ръце за 28 ОДЗ.
Персонала е невероятен,няма нещо от което да се оплача.Директорката-г-жа Богданова и главната сестра-г-жа Пиргова са пракрасни хора,които си личи,че обичат работата си и дават всичко от себе си градината да бъде на ниво.Влади е в Първа А група,която е преходна между ясла и Горна група.Неговите госпожи са прекрасни,занимават се с децата постоянно,непрекъснато учат нови песни,рисуват,играят с тях.Влади никога не е бил оставен гладен или жаден или мокър или мръсен.Храната е доста разнообразна и калорична,което за едно дете е много важно,в процеса на израстване.
Факта,че детето ми ходи с невероятно желание и дори не иска вечер да си тръгва,трябва да ти говори много.
Ако нещо друго,по-конкретно те интересува-питай!
Цитирай

интересуваме всичко,

отношението на госпожите кьм децата......
чувам кофти неща от други майки,
а май ще сме там от есента   newsm78
Shocked Познавам майки, на които децата им са там. Нищо лошо не съм чула за госпожите, отзивите са все добри.
Цитирай

близо до Витоша

OK
мерси много........  bouquet
Цитирай
И аз да кажа  - синът ми е 3та група и също съм много доволна. Ходи с желание, връща се нахранен,наспан и се забавлява добре. Отношението е много добро, много са мили и усмихнати. А сестра Пиргова е любима на сина ми от съвсем малък.
Цитирай

София

Включвам се в тази тема с въпрос към майките, чиито деца посещават 28 ОДЗ:
Интересува ме в колко часа прибирате децата си от ясла/градина и има ли проблем от страна на персонала при по - късно вземане на децата?
 Love
Цитирай
Аз лично го взимам след 18 часа - преди това се сърди, че не си е доиграл. Доколкото знам ако закъснееш към 19 часа ти звънят и го оставят на охраната. По принцип директорката каза, че ДГ работи от 7,30 до 19,30, но е желателно до 19 часа най- късно да сме си взели децата
Цитирай

София

ДМ, благодаря за отговора!
Това е първата градина, за която чувам, че децата освен на теория, могат да  остават и на практика до 19ч.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.