Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 фев. 2006, 17:04 ч.

Да я купя или не,това е въпроса...

• 662
  • 5
  •   1
Отговори
Става въпрос за една шевна машина.Другата седмица след 11.02.в PLUS(това го пиша за тези,които си търсят машина), пускат шевна машина AEG за смешните 80 евро,с 23 програми(вкл.декоративните),педал,вградена светлина,аксесоари и зиг_заг.цената й по др.маг.е 150 евро.
Работата е там,4е свеки преди 2 години ми подари Лу4ник,а в България имам Сингер.Тази Лу4ника е тук и шия с нея,но малко ме затруднява,тъй като е сложни4ка за употреба.
Незнам,при положение,4е я имам дали да си купувам другата.Сигурна съм,4е с АЕГ Ще ми е по_лесно да работя.Мъжо каза,4е тази старата мога да я върна на свеки,Щото Ще си имам по_хубава,но на мен ми се вижда грозно_"на ти си машината,аз си купих друга",не бих го направила така.

# 1
  • Германия
Ако не ти заема много място, запази подарената и си купи и новата с обяснението, че има допълнителни екстри, но си цениш и първата.

# 2
AEG-то електронна ли е? Ако Е- не я взимай. Страшно бързо се развалят. Иначе честно да ти кажа, Лучника си е стабилна машина. Ела да видиш с тези новите финните какво става. Имам в БГ Сингер от баба ( крачен), Пфафф от майка , ами нито една от машините, които си купих тука не ми вършеше работа като тези двете. А Сингера направо е железен. На него и палта сме шили. А тук- пак Сингер, пълен боклук. Една нежна конструкция, не можеш 1 кат вата да прекараш. СЪщата работа и с Brother, каквато имам сега. Макар че и аз се изтърсих за последната 150, ама пак по-бива за момента.  Rolling Eyes

# 3
Пепе,много хубаво си го казала_"ценя много първата" GrinningС тая реплика никой не може да ти се разсърди. Wink
Тандури,май не е електронна,но Ще ида в понеделник да я видя.
И моя Сингер е от баба ми Hug,подари ми го жената,какво ли не е шил ooooh!
Той е от онези кра4ните в шкаф,но аз го модернизирах,сложих му педал и мотор. PeaceНаправо си е антика,но не мръдва. Heart Eyes
Наистина в новите машини вси4ко е пластмаса и се трошат яко,но все пак Ще ида да й хвърля едно око. Flutter

# 4
Марибел, щом шиеш, новата машина ще ти е само от полза. Всички нови модели са изключително лесни и удобни за употреба. Колкото до Лучника, бих си го пазила в резерв, тъй и тъй е вече подарен Wink

# 5
Сингер от доста време не е символ на качество на американския пазар, докато Brother са може би най-добрите, но с уговорката че говоря за по-висок клас машини. За тези под 200 долара нямам думи и за Brother и за Сингер. Euro Pro в този ценови клас ги превъзхождат многократно, но при тях сервиза е проблемен.
на питащата аз бих препоръчала да изчака и да си вземе добра машина, която да е с повече операции, защото 22 операции на практика са си нищо ( моята е с над 400 и са ми малко) или пък да си вземе един оверлог вместо нова машина, така ще може да придаде добър вид на ушитите неща.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт