Twilight - тема 86 - В леглото с Патинсън :)

  • 49 933
  • 572
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 9

[/quote]

Последна редакция: пн, 07 апр 2014, 06:27 от d.miteto12

# 451
  • София
  • Мнения: 1 001
Влизам, уважаеми храсти и скивам, че не ми се вижда картинката с Лий от сериала.

Ч.Р.Д. Vania3m

 Честит рожден ден! Simple Smile

Бъди човек от слънчев смях заобиколен,

да озаряваш с усмивка света всеки ден,

в очите радост да блести,

звездни лъчи да галят твоите коси Simple Smile

Обичай и обичана бъди!


 Shocked Това прави развода ни много по-труден, нали знаеш! И трябваше първо да се представиш, да изтърпиш момичетата да те изядат с парцалите за спама, а аз да те изпортя, че плачеш на здрачния саундтрак. Баси и ужасната съм. Мерси за поздрава!

Чао, лейдис, това ми е последния постинг в тази тема, че заради мен стана бетер ДИС-а  Embarassed Извинете ме за всеки спам в последно време. Ако някой иска, да ми пише само на ЛС.  Heart Eyes

# 452
  • София
  • Мнения: 1 001
Не успях да изтрия последното си мнение, нито да го редактирам  newsm78 Нищо, де, по друга причина съм пак тук  Crazy, не мога да пропусна на кака рогатичкото  дете да не поздравя  Wink

ЧРД  на Кристен!!! Дано все така продължи да си размахва средния пръст на света! Wink  Heart Eyes

Тържествено отбелязах този ден като най-сетне си седнах на д-то и изгледах The Runaways! Хареса ми!  Heart Eyes

 newsm24



# 453
  • София
  • Мнения: 1 124
Ванче, минавам да разредя постовете ти с малко от моите  Hug

Идвам да сложа тази Кристенова снимка

цък за по-голяма

  hahaha

# 454
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Ауу Роб и Бърни са ми любими. Много готини снимки.
Феновете на Кристн са събрали над 22 000 долара за фонд за Алцхаймер за рождения и ден.
Има подобно и за рождения ден на Роб - за рак.

Ваня не се сбогувай така, моля. Съвсем намаляхме тук  Sad

Хайде да си припомним началото:


И имам предложение - групово да изгледаме първата част? Хайдеееее Flutter

# 455
  • Бургас
  • Мнения: 718
Хайде да си припомним началото:
И имам предложение - групово да изгледаме първата част? Хайдеееее Flutter

wa_wa, странно,  Crazy но тази сутрин се събудих с почти празна глава - единствената мисъл вътре беше "Дали да не си извъртя първия Здрач?!"
 И нали минах вече на нов етап, УЖ! Wink  и си изчистих РС-то от филмите, сега вероятно ще прибегна до VBOX!  newsm78

# 456
  • София
  • Мнения: 1 124
Хайде да си припомним началото:
И имам предложение - групово да изгледаме първата част? Хайдеееее Flutter

 Embarassed аз го гледах миналата седмица, но не ми пречи пак да го гледам  Laughing

https://www.facebook.com/photo.php?v=10151886292050674&set=vb.8526405673&type=2&theater

# 457
  • Враца
  • Мнения: 5 197


https://www.facebook.com/photo.php?v=10151886292050674&set=vb.8526405673&type=2&theater

Аууу   Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart newsm76

Eх....стана ми едно такова влюбено и мило...ех

# 458
  • Варна
  • Мнения: 2 716
Аз пък периодично се тествам с БД 2. Чакам да видя кога ще се случи да не ревна на края Simple Smile

Ей ся в неделя гледах и пак ревах.  Embarassed Кифла.  ooooh!

# 459
  • София
  • Мнения: 1 001
НИдейтИ така, бе, жени, аз почвам да рева само при мисълта да го гледам пак, особено БД 2  Blush Кифла не, амиии... Grinning

Сладка, малка Кри и смешен Роб -хих, добро начало на петъка ми- пълна разконцентрация, кой иска да бачка вместо мен, аз ще зяпам облаците и ще си ги представям розови!
 Hug

# 460
  • Бургас
  • Мнения: 718
Ха, добрЮтро!!!

# 461
  • Варна
  • Мнения: 2 716
Добър ден в мой стил  Party

Скрит текст:




И забравих да напиша, че Детективът си има нова глава  Mr. Green

Detective Hale and the Silk Ribbon

# 462
  • София
  • Мнения: 1 001

quote

''What? Fuck me, he's not rejecting the idea?''
...

''Fuck me twice, it's happening.''

Добро утро в мой ПР стил  ppp ppp

 
Мда, цитатът е подвеждащ за тези, които още не са прочели главата, ама I don't give a fuck, ръйш ли. Обмислям, когато някой ден докопам авторката да не ми дращи автографа си на някоя салфетка, ами с татуираща машинка да го изографиса на някое много болезнено място по тялото ми.  Mr. Green   Laughing 

# 463
  • София
  • Мнения: 1 001
А пък да знаете, че Роберто и Едуардо са папагали!  Joy Това естествено, е от друг филм, обаче само Ваня може да съзира Здрач там, където го няма.  Blush
Просто гледахме с хлапето ''Рио 2'' и като дават Рио от високо и аз хвърча на крилете на мисълта си: ''Мамка му, бе, на тия Джизъса им верно е много голям! Ама Роб какъв хубав беше в БД 1 *миглопърх*!''  Grinning

В една от песничките се пееше ''let me take you to Rio...'' Е, хубуу, де, айде тейк ю  Grinning





# 464
  • София
  • Мнения: 1 001
И така. Днес ''наздраве'' и ЧИД на всички, които са или имат у дома си ''цветя, дървеса и храсти''!   bouquet

Искам да поднеса китки на всички, така, че наминавам през Здрача да си набера.

От първия здрач мога да ви изкопая само един кактус.



После от градинката ви откъсвам любимото ми ''новолунско лале''.



От Затъмнението ще ви окося цяяяла полянка китки, баба им вика космос на тия, въпреки, че кой ти гледа китките като му блести в очите някой 'арен вамп.



Зазоряване 1 е пълно с тонове цветя, там може да се въргаляме в белотата на рози, хортензии, божури, глицинии и какво ли още не, но скромно ще стиснем като плахата Бела букетче дъхави фрезийки



А в Зазоряване 2...офф, тамън ги топнах китките във ваза и помолих Алис да ги донесе, ама нещо не й се отразяват добре на здравето  Laughing



Общи условия

Активация на акаунт