Има ли мами, раждали в Правителствена?

  • 5 953
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 451
 Здравейте !
А къде по точно в Лозенец се намира тази Правителствена болница и някой знае ли някакъв телефон за връзка?
 Simple Smile

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 127
аз съм раждала и двата пъти там и то нормално. първия път ме попитаха дали искам упойка и аз се съгласих. за втория път лекарят ми каза, че е второ раждане и няма смисъл. сложиха ми само някаква болкоуспокояваща инжекция и наистина родих по-лесно от първия път. аз съм много доволна от отношението на целия персонал.

# 17
  • Мнения: 3 423
Здравейте !
А къде по точно в Лозенец се намира тази Правителствена болница и някой знае ли някакъв телефон за връзка?
 Simple Smile
АГ кабинет в Правителствена 9607206
намира се до американското посолство

# 18
  • Мнения: 2 241
И аз там родих, макар и доста отдавна, както се вижда по лентичката. Тогава още нямаше ВИП стаи в другите болници, а там условията бяха просто на светлинни години по-добри. И не са само условията - отношението беше съвсем различно, поне тогава.

Родих си съвсем нормално. А и бързо и лесно (което вече не зависи само от болницата Simple Smile).

Пак там бих родила.

# 19
  • Мнения: 46 492
prasentze , за упойките и на мен ми казаха, че слагат, но когато наближи термина и реших да говорим конкретно се оказа, че имали предвид "Диазепан", което аз някак си не го признавам за упойка. Ако си решила, уточни това предварително, за да не се изненадаш неприятно накрая.

Кувьози има, виждала съм ги.

Татковците може да чакат пред родилна зала и виждат бебето веднага.
Ако си секцио, бебето и мъжа ти ще те видят веднага след като излезеш от упойка и те пренесат в Интензивното. В другите болници не пускат в него, но в Правителствена роднините ти имат свободен достъп до теб, докато си в Интензивно  Peace

тел. 960 72 06 АГ кабинет
тел. 960 73 31 Родилно отделение

# 20
  • Мнения: 3 423
prasentze , за упойките и на мен ми казаха, че слагат, но когато наближи термина и реших да говорим конкретно се оказа, че имали предвид "Диазепан", което аз някак си не го признавам за упойка. Ако си решила, уточни това предварително, за да не се изненадаш неприятно накрая.

Кувьози има, виждала съм ги.

Татковците може да чакат пред родилна зала и виждат бебето веднага.
Ако си секцио, бебето и мъжа ти ще те видят веднага след като излезеш от упойка и те пренесат в Интензивното. В другите болници не пускат в него, но в Правителствена роднините ти имат свободен достъп до теб, докато си в Интензивно  Peace

тел. 960 72 06 АГ кабинет
тел. 960 73 31 Родилно отделение
много мерси   bouquetза предупреждението за упойките-ще разпитам подробно  bouquet
много си мила  bouquet

# 21
  • Мнения: 451
Много благодаря за информацията!
Хубав ден желая на всички! newsm03

Последна редакция: пт, 03 фев 2006, 14:24 от Mama Pisana

# 22
  • Мнения: 45
аз раждах два пъти там, секцио като вторият път преа септември, всички са страхотни-лекари и сестри, препоръчвам ти д-р Асенова най - добрата е.Упойките са най-качествените, стаите са вип, кувозите са ок
но са само три

# 23
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз съм раждала там преди 9 месеца нормално, без упойка и много бързо. Доволна съм разбира се Simple Smile И кувиозите са едни от най - добрите (2 от тях), дъщеря ми беше в единия 3 дни поради жълтеница

# 24
  • Мнения: 7 640
Всъщност се сетих за една забележка към болницата: не прилагат епидуална, нормалното раждане си е абсолютно натурално и таткото може да присъства само, ако са известни личности, за обикновените хора- не е позволено  Confused
вече правят, има печени млади анестезиолози  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 138
Много ви благодаря за информацията:))

# 26
 Здравейте мами,

вярно ли е, че всички секциота в правитлствена се правят само с пълна упойка? Че нещо ме стреснаха!!!

 Благодаря ви!

# 27
  • София
  • Мнения: 5 745
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=73034.0
 Тук май имаше доста мнения за там, може би и за това, което те интересува. Успех!

# 28
  • Мнения: 523
айде пак да се разпиша:) както във всички теми свързани с правителствена, от както съм родила:)
изключително съм доволна!:)
 
Цитат
а има ли някой родил нормално в Правителствена, много секции по спешност нещо ми се виждат  Very Happy
  аз родих нормално, зълва ми роди нормално, съдружничката ми роди нормално, (все при д-р Асенова) 2 майки, с които раждахме по едно и също време... въобще, повечето хора, които познавам и са раждали там - са родили нормално:)
уви, преди 1 г. нямаше епидурална за нормалното раждане... ще съм супер щастлива, ако вече има, защото това ми беше единствената критика към болницата:)
Мхъм, обче по въпроса... уф не знам дали слагат епидурална при секцио... май не мога да помогна...
иначе за всичко друго - имам едно писмо в кутията, към една друга мама, ако искаш ще ти го пратя
успешно раждане:)

Последна редакция: пн, 06 фев 2006, 19:13 от beti_bratanova

# 29
  • Мнения: 523
айде пак да се разпиша:) както във всички теми свързани с правителствена, от както съм родила:)
изключително съм доволна!:)
 Мхъм, обче по въпроса... уф, аз родих нормално... не знам дали слагат епидурална при секцио... май не мога да помогна...
иначе за всичко друго - имам едно писмо в кутията, към една друга мама, ако искаш ще ти го пратя
успешно раждане:)

Общи условия

Активация на акаунт