Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
на колко месеца трябва да стане за да го запиша на кухня Smile
« Последна редакция: пн, 06 фев 2006, 20:28 от Аурелия »
Цитирай

Бургас

Трябва да попиташ в кухнята във вашия град. При нас е от 6ти, а знам, че в някои градове има дори от 4ти.
Цитирай

Катка ти е казала вече!Важното е ,че детето трябва да е захранено и готово за кухня Naughty
Цитирай

на морето ...

Катка ти е казала вече!Важното е ,че детето трябва да е захранено и готово за кухня Naughty
да ... така си е
Цитирай

София Западен парк

В нашата кухня е от 9 месец, но знам че има и дет. кухни , които започват от 4 м
Цитирай

Има млечна кухня, която е след 4ти месец, но честно казано не знам как става записването за нея. Другата кухня е след 9 или 10 месец...май не си спомням точно Sad
Цитирай

В детски очи и мъжко сърце!

Както са ти писали и останалите - първо проверяваш кухните в града ти откога са и ти решаваш - съобразно това с какво си захранила вече детето и дали ще е готово да приема храната от кухнята!
Цитирай

РусЙе

При нас (в Русе) кухнята е от 4-я месец. АЗ записах малката на 5 месеца, но близо месец и трябваше докато свикне с храната. ПОчва се със зел.пюре и кисел.
Цитирай

Sofia

Ако е млечна кухня може от 3-4месеца,а другата е от 9м.,но ти трябва бележка от педито,че не сте алергични и фотокопие от акта за раждане
Цитирай

sofia

при нас е от 10 месец това е в ов4а купел
Цитирай

На небето

Не съм го записвала на кухня, готвих му докато стана на 9м. и после започнах да му давам от нашата храна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.