Трябва ми инфо за фитнес клуб Ялта - София

  • 2 411
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 685
Едно време беше готино местенце, обаче от 2 години не съм стъпвала там и си нямам идея сега как е. Опитах се да намеря сайт в нета, но не успях.

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нямат сайт. Преди години беше най-готиния фитнес в София, но сега се навъдиха толкова много студиа, че вече взе да бледнее. А и никак не е евтино:
фитнес еднократно- 7 лв.
сауна- 5 лв./час
фитнес + сауна- 10 лв.

Карти:
8 пъти/мес.- 40 лв., 12 пъти- 60 лв., 16 пъти- 80 лв., всеки ден- 140 лв.

Друго интересува ли те?

# 2
  • Мнения: 1 005
аз ходя там на фитнес и съм много доволна. инструктура е много свестен и ми изготви много добра програма. иначе там са най-хубавите масажи-антицелулитни на които съм ходилал

# 3
и аз ходя там на фитнес и съм много доволна.моя инструктор е Алекс.Ти колко пъти седмично ходиш и по кое време на деня? Може и да сме се засичали дори.При коя масажистка ходиш на антицелулитен масаж и каква е цената му?

# 4
  • Мнения: 1 005
az hodq na masaji pri emo - mnogo e dobur i sum mnogo dovolna ot nego. canata na edin masaj e 15 leva.ina4e na fitnes hodq v obetnata po4ivka zashtoto nqmam drugo vreme. probvai masajite shte ostane6 mnogo dovolna.a ako iskash da otslabva6 parafangoto e super-cenata mu e 30 leva.az shte hodq v nedelq na fitnes moje da se zase4em

# 5
благодаря ти за инфото.ще пробвам масажите задължително.аз работя близко до Ялта,но обедната почивка ми е недостатъчна и затова ходя сутрин в 7ч преди работа Simple Smile ти имаш ли изготвена индивидуална програма и с кой инструктор тренираш.колко време ти е тренировката и колко пъти седмично?  Доволна ли си от резултатите?

# 6
  • Мнения: 1 005
az sega ne hodq zashtoto imam travma na ra4i4kata no sestrami hodi i e mnogo dovolna
ot instruktura aleks i si ima individualna programa

Общи условия

Активация на акаунт