Имам син, и искам второто да е момиче. Как да стане?

  • 8 948
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 390
Кисело за момче, мляко за момиче
   Идеята, че консумирането на определени храни може да помогне за зачеване на бебе с желания пол, пронадлежи на френския гинеколог д-р Франсоа Папа. Според неговите изследвания с определена диета химичният състав на женската яйцеклетка може да се промени така, че тя да привлича мъжки или женски сперматозоиди. Диетата се основава на жизнено важни минерални соли, които се съдържат в организма – натрий, калий, калций и магнезий. Д-р Папа установява, че натрият и калият привличат мъжките сперматозоиди, а храните, които трябва да се консумират за целта, включват супи и кисели краставички! Калцият и магнезият, които се съдържат в сиренето (и други млечни продукти) и в зеления фасул, привличат женските сперматозоиди.

Храни за момче
-- риба
-- яйца
-- месо и бял хляб
-- супи
-- маслини и кисели краставички
-- захар и конфитюри

Храни за момиче

-- мляко и млчени продукти – масло, сирене, сметана, кисело мляко
-- пълнозърнест хляб
-- ориз
-- макарони, спагети
-- моркови, зелен фасул, ряпа
-- ябълки, круши, ягоди, малини
-- минерална вода

какво мислите за тази теория за зачеване на бебе с желания пол
и имате ли опит с нея

# 1
  • Мнения: 9 903
ами при мен -точно обратното. Обичам "момичешките" храни.

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 914
ОО аз що кисели краставички омахах докато бях бременна , толкова ми се ядеше кисело, че се наядох за 10 години напред  Wink
Обаче проблема е бил, че съм хапвала след забременяването, следващия път ще се запася с бурканите трушия преди това  Wink , но сигурно няма да има следващ.
Така, че мами, на които предстои забременяване, може да пробват това с храните  Simple Smile.

# 3
  • Мнения: 6 390
тити,
не те разбрах  newsm78 яла си "момичешките" храни преди да забременееш а резултата е момче ли newsm78

# 4
  • Мнения: 6 155
ОО аз що кисели краставички омахах докато бях бременна , толкова ми се ядеше кисело, че се наядох за 10 години напред  Wink
Обаче проблема е бил, че съм хапвала след забременяването, следващия път ще се запася с бурканите трушия преди това  Wink , но сигурно няма да има следващ.



 Laughing И аз бях същия случай - кисели краставички+мин. вода в промишлени количества ooooh!  Laughing
Но след забременяването Thinking

# 5
  • Мнения: 9 903
тити,
не те разбрах  newsm78 яла си "момичешките" храни преди да забременееш а резултата е момче ли newsm78
да, и по принцип ги предпочитам. Но и в двата рода се раждат все момчета, явно това надделява над храненето Simple Smile

# 6
  • Мнения: 43
Не мисля ,че имат значение. Обичам повече "момчешките " храни, а и двете ми деца са момиченца.

# 7
  • Мнения: 2 672
-- риба
- бял хляб
-- захар и конфитюри
-- мляко и млчени продукти – масло, сирене, сметана, кисело мляко
-- ориз
-- макарони, спагети
-- моркови, зелен фасул
-- ябълки, круши, ягоди, малини
-- минерална вода

 от изброените от теб , предимно тези храни  ядях - ти ги даваш за момиче.
Родих момче Grinning

# 8
  • Мнения: 8 505
При мен бяха 50:50.

# 9
  • Мнения: 2 047
  Винаги съм предпочитала храните от момчешката група, от момичешката - само млякото го ям.

# 10
  • Мнения: 666
Храни за момиче
-- мляко и млчени продукти – масло, сирене, сметана, кисело мляко
-- пълнозърнест хляб
-- ориз
-- макарони, спагети
-- моркови, зелен фасул, ряпа
-- ябълки, круши, ягоди, малини
-- минерална вода


Ям предимно от тези храни и имам две момчета

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
-- риба
- бял хляб
-- захар и конфитюри
-- мляко и млчени продукти – масло, сирене, сметана, кисело мляко
-- ориз
-- макарони, спагети
-- моркови, зелен фасул
-- ябълки, круши, ягоди, малини
-- минерална вода





 от изброените от теб , предимно тези храни  ядях - ти ги даваш за момиче.
Родих момче Grinning





И при мен е така  Grinning

# 12
  • Мнения: 2 768
Това при мен явно не важи! Ако зависеше от храните, които съм яла преди да забременея, би трябвало да имам момиче, ама не...

# 13
  • Мнения: 5 391
Винаги съм ядяла много мляко и млечни продукти, и сега през бременността особено, но ми казват че ще имам момче Wink

# 14
  • Мнения: 827
 Чудя се това сериозно ли? Аз като се замисля, съм яла от момичешките храни, момчешките доста рядко. Ама трябва да призная, че до последно бяха сигурни, че ще е момиче. Е, накрая излезе момче  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт