Страхотно мазило за напукани ръце и крака.

  • 7 181
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
След като пробвах какви ли не кремове и нищо не ми помогна особено, козметичката ми препоръча много ефикасно и евтино мазило. Смесват се равни части глицерин и чист спирт и се добавят няколко капки лимон. Става течно, не е кремообразно. Продават се във всяка аптека за стотинки. Нарочно изчаках да го ползвам 3 седмици преди да се похваля за да съм сигурна в резултата. Мажа си само вечер ръцете и петите и въпреки това ефекта е поразителен.

# 1
  • Мнения: 1 113
Благодаря! Ще го пробвам.   bouquet

# 2
  • Мнения: 8 450
Звучи интересно.Ще взема да го пробвам.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 724
Супер!Много благодаря точно сменях трети крем за крака - досега промяна никаква, все едно мажа с вода!

# 4
  • Мнения: 270
чувала съм го преди,но не съм имала нужда са го ползвам,но може да куря на мъжо

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Какво ще рече чист спирт? 100%? Иска ми се да пробвам, че и на мен ръцете и краката ми са ужас. Мажа, мажа и ефект няма. То няма и да има, аз непрекъснато кисна във вода.

# 6
  • Мнения: 35 891
спиртът не изсушава ли прекалено?

# 7
  • Мнения: 1 237
Аз също използвам това "мазило" , наистина има добър ефект. newsm10

# 8
  • Мнения: 2 534
Направо ме изненада , martisun , това готово ли го продават и колко струва .
Аз по принцип използвам един страхотен крем на Орифлейм , който ми върши работа , но е много гъст , а това , както пишеш е по-течно .

# 9
  • Мнения: 1 237
Аз понеже малко съм се разсеяла.....та затова пак да се включа.Това,което използвам аз е смес от глицерин и витамин А и няколко капки лимон.Продават се отделно и сам си ги смесваш.На мен ми излезе към 3 лв.

# 10
  • Мнения: 5 313
Спирта колко процента трябва да е?

# 11
  • Мнения: 7 186
За спирта и аз се чудя, не е ли множко? Не изсушава ли, не щипе ли? Thinking

но може да куря на мъжо

Я, колко интересно се получило от една неволна грешка... Laughing

# 12
  • Мнения: 5 299
но може да куря на мъжо

Я, колко интересно се получило от една неволна грешка... Laughing
hihihiihih Mr. Greenкой за квото си мисли newsm62

# 13
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
За спирта и аз се чудя, не е ли множко? Не изсушава ли, не щипе ли? Thinking


но може да куря на мъжо

Я, колко интересно се получило от една неволна грешка... Laughing

Да:) Ивета, ще ни обясниш ли какво ще правиш точно с мазилото на мъжа си? Това дето си го казала звучи страшничко:) Майтапче, да не се обидиш?


На въпроса! Моя спирт е етилов 70%. Купих си ги отделно и ги смесих. Едно шишенце глицерин (около 70 ст), същото шишенце спирт (и то е някакви стотинки) и добавих на око няколко капки лимон. И аз мислех че изсушава, но изглежда глицерина е в такова количество, че не позволява кожата да се изсуши. Течно е, пак да повторя. Аз съм го сипала в бурканче от пюре и вечер си слагам на дланта и мажа.

# 14
  • Мнения: 1 097
martisun, благодаря за прекрасната идея   bouquet
Аз купувам иначе кремове на Ейвън ..  Confused
А само да попитам от любопитство - каква е ролята на спирта? Ако се намажеш с чист глицерин какво ще стане? Никога не съм виждала и може въпроса да ви прозвучи тъпо, де...
чувала съм го преди,но не съм имала нужда са го ползвам,но може да куря на мъжо
А за това и на мен ми е интересно  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 1 180
А моята маникюристка ми беше казала глицерин, розова вода и лимонов сок - равни части. Аз го правя доста рядко, но определено има ефект. Забелязах, че колкото и да се клепам, всичко попива. Ей сега ще си забъркам нова смеска!

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
martisun, благодаря за прекрасната идея bouquet
Аз купувам иначе кремове на Ейвън .. Confused
А само да попитам от любопитство - каква е ролята на спирта? Ако се намажеш с чист глицерин какво ще стане? Никога не съм виждала и може въпроса да ви прозвучи тъпо, де...
чувала съм го преди,но не съм имала нужда са го ползвам,но може да куря на мъжо
А за това и на мен ми е интересно Mr. Green

Ми не знам честно казано. Сам по себе си глицерина е много мазен, сигурно затова се слагат спирт и лимон. Но всъщност не знам.

Общи условия

Активация на акаунт