Бебешка близнашка тема XXIV

  • 42 760
  • 791
  •   1
Отговори
  • Мнения: 250
Добре дошли на всички родители по две, по три, а защо не и по повече!
Тук е мястото за споделяне на радостите и тревогите покрай отглеждането на няколко деца едновременно! Темата, в която можете да помолите за съвет, за помощ или просто да се пооплачете, защото кой друг би ви разбрал по-добре от родител със същото ежедневие на високи обороти като вашето





# 1
  • Мнения: 1 480
Благодаря за темата  bouquet Ние в момента вече спим без пампеси, и се опитвам да им спра водата през нощта, че нали вече спят в нова стая, трябва да я пазим. Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 12 228
 Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 6 140
Благодаря и аз за новата тема.   bouquet

Моите пък са се съюзили и ме убеждават колко е скучно в детската градина.  Mr. Green На морето било по- хубаво, да сме ходели там.  Wink

# 4
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Ние пък сме на другия полюс, не че не знаят че събота и неделя се почива, но още от петък вечер ме питат "Мамо, кога ще ходим на детска градина?"  Rolling Eyes Снощи бяха много весели като им казах "Утре"  hahaha Сега готови на вратата ми дават зор да тръгваме, а мама иска малко кафе да си отвори очите  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 165
да се запише и в новата тема.

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 5 716
Благодаря ви за новата тема   bouquet
Чета ви но нямам много време да пиша  Rolling Eyes
Ние ще тръгваме на градина след 10 ина дни Simple Smile
Като говорим за това искат много и се надявам да свикнат бързо Laughing
Иначе Райън го пуснах на 16 ти и миналта седмица в петък започнаха цифки леко.... от вчера пък едната госпожица.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 140
Леле, Димяни, кога станаха на 3? Вярвам, че бързо ще се адаптират. По- малко болести ви пожелавам.  Hug  И моите са от 01.09 на детска и вече отметнахме първите сополи.  Mr. Green

# 9
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
И при нас отшумяха първите сополи, без да се спираме от градина но и особен теч не сме имали  по 2-3 бистри сопола на ден Peace Според мен си е реакция на организма към адаптацията, след като цяло лято никой не им е казвал кога да ядат и спят (забравиха още зимата спането следобед вкъщи а от там и всякакъв режим отпадна).
Утре ще ги разделя малките, само Миша ще е на градина и малко ми е свито какъв ли цирк ще спретне за сестра си при раздялата (тази вечер пищеше за Вали като тръгвахме за лекар без нея) Tired Вали ми се прибра от градина с обрив, според дежурната е хранителна алергия. Изниква сложния въпрос от какво  newsm78

# 10
  • Мнения: 283
Здравейте и от мен:)
И Камен и Вихрен тръгнаха на градина Simple Smile Сополи си имат, но без усложнения и ги пускам да ходят. Това са вируси според мен, хем си му е сезон вече, а и в градината е толкова топло, 31 деца са в групата и само едно да е заразено и всички го хващат. Само сутрин ги оставям засега, но като гледам май така ще сме цяла година, и без това няма скоро да се връщам на работа, най-рано през април. Та дотогава ще се погледаме следобедите вкъщи. Но вече се научиха да се бият, преди това изобщо не си посягаха, но ето, че и този момент дойде Mr. Green На площадките обаче виждам коренна промяна, не се бутат, изчакват другите деца, има си и плюсове социалния живот  Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 1 842
И ние да се присъединим.
Като гледам лентичките на записалите се досега, май трябва да махнем "бебешка" от заглавието  Laughing

# 12
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
запис и от нас Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 725
И моите са със сополи след 3 дни на градина, но ги спрях, миналата година ми направиха по 2-3 пъти отит и бронхити. Не възприемам тая теза за пускане на градина, но не искам да я коментирам и тук. Предните 2 есени им давах бронховаксон, за сега съм в чуденка дали да им давам.
desitoo как успаваш да ги разделяш? Това при мен май ще се окаже мисия невъзможна, нищо че почнаха яко да се бият и карат.

# 14
  • Мнения: 283
sanitamm, аз лично много бих внимавала с подобни препарати. Broncho-vaxom е орална ваксина, в описанието му на български това никъде не е описано, но ако го потърсиш на английски, веднага ще го разбереш. Един пример:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11222915
Наскоро ме помолиха да потърся Рибомунил - подобен препарат, във Франция, който лекарката беше предписала за засилване на имунната система...Оказа се, че е спрян от производство, заради много случаи на твърде сериозни странични ефекти, а в България продължават да го предписват. Peace

Общи условия

Активация на акаунт