Домакини/19 епизод-есенен

  • 34 686
  • 741
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18

Албумчето ни: smile3509

Потребител и парола на ЛС

# 1
  • Мнения: X
Благодаря за темата ,мама коко !
  bouquet
Марче, имам снимки, качих над 200 във Фейса ,там качвам доста ,но тук не Sad
Лусс, щом се чувства добре Милена да не ходи сега ,и дано няма повторения на миналия път  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 3 809


Мама коко -   bouquet

Решила съм да опитам да правя ръчни картички и разни такива неща. До нас има има много голям магазин за такива материали и там ще ми дадат някой друг урок, да видим дали ще се справя.  newsm78

# 3
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Смърфи, това е много хубава идея.Щом имаш време и желание ще стане, къде ще ходи и да покажеш
Контеса, не успя ли да снимаш Неси

# 4
  • Мнения: 11 552
И аз тук.
  bouquet  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 2 265
Мама-коко, благодарско за новата темичка!  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 169
Къде без мен  Sunglasses
Да кажа на Кокончето и на Славчето, че бейби вака не е страшен. Аз първо го изпробвах на себе си, за да се уверя, че не хапе  Simple Smile Дърпа сополи като стой та гледай. И добре че е той, иначе е опасно ако секретите слязат в гърлото - следва кашлица и от там усложнения, абе неприятна работа. Голяма реклама му направих и аз.
Днес цял ден обикалях по магазините да си търся колан за бременни. Е може ли пък никой себеуважаващ се магазин за бельо да не предлага такова нещо, питам аз  Crossing Arms На моменти даже се чудех аз ли не съм в ред, особено пред леко очудените погледи на продавачките, които май за пръв път чуваха за подобен колан. Ще търся сега из нета и дано да намеря, че положението взе доста да се утежнява, така да се каже preggo

# 7
  • Мнения: 117
Благодаря за темата ,мама коко !
  bouquet
Марче, имам снимки, качих над 200 във Фейса ,там качвам доста ,но тук не Sad
Лусс, щом се чувства добре Милена да не ходи сега ,и дано няма повторения на миналия път  Heart Eyes
Не е честно, който ти няма фейсбука как ще види красотите и чудовището от Лох Нес  Laughing

# 8
  • Мнения: X
Смърфи, това е много хубава идея.Щом имаш време и желание ще стане, къде ще ходи и да покажеш
Контеса, не успя ли да снимаш Неси
Party Несси е толкова реална колкото и Саскуоч Simple Smile
Ето го езерото Локхнесс и руините на замъка и още няколко :
....
Поне видяхме красота, красота ,спокойствие ,традиции и магия.
Няма по магично място с облаци досами теб ,мъгли, планини ,склонове обсипани с изумрудена зеленина , тишина ,застиналост ,езера , акри земя със свободни овце ,крави и коне до прекрасни ферми
в борови гори приличащи на замъци и замъци... десетки замъци...
Някаква атмосфера витае в Шотландия , която съм усещала само във Велико Търново (обожавам го този град ) и те тегли натам с невидими магнитни вълни  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 24 сеп 2013, 10:23 от Анонимен

# 9
  • Мнения: 2 169
Леле как си го описала, направо си я представих тая Шотландия....А снимките са чудесни, наистина вълшебно място  Hug

# 10
  • Мнения: 117
Смърфи, това е много хубава идея.Щом имаш време и желание ще стане, къде ще ходи и да покажеш
Контеса, не успя ли да снимаш Неси
Party Несси е толкова реална колкото и Саскуоч Simple Smile
Ето го езерото Локхнесс и руините на замъка и още няколко :
....................................................

Hug Много благодаря че пусна и тук красотите   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 11 657
И аз тук. Благодаря!  Hug
Контеска, чудни, чудни снимки. Красота, а и как си го описала....приказно.   bouquet

Решила съм да опитам да правя ръчни картички и разни такива неща. До нас има има много голям магазин за такива материали и там ще ми дадат някой друг урок, да видим дали ще се справя.  newsm78
Браво! Пусни една картичка когато се усъвършенстваш. Това не е за мен, нямам търпение. Безтърпелива съм. /каква дума измислих /  Simple Smile
Отивам да "метна" едни филм,... страшен. Rolling Eyes

# 12
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Контеса, благодаря за красотата която си пуснала! Обожавам безкрайна зелена трева до вода.
Замъци и крепости също много обичам да разглеждам

# 13
  • Мнения: 2 169
Като казахте картички - искате ли за Коледа да си разпратим истински, хартиени картички, които да дойдат по истинска поща? М?

Последна редакция: пн, 23 сеп 2013, 23:41 от vio

# 14
  • Мнения: X
Благодаря ви момичета за хубавите думи. Моите не стигат да опиша емоцията и усещанията ,които имах там . Субективна преценка мога само да предложа ,а изводите ги оставям на вас Simple Smile
Вио- има колани за бременни във "Мотхъркеър" ,а и идеята за картичките е добра .   bouquet
И аз съм против детските градини ,но не заради боледуванията. Детето си го гледахме с мъжа ми двамата докато не тръгна на предучилищна тук . Нито 'бабин дом' ,нито ясли и детски градини биха били изборът ми.
 Човек решава кога да има деца , в какъв период от живота си ще може поне 4-5 години да ги гледа, прави си планове и действа, а другото е лично усещане за нещата.
 Peace

Последна редакция: пн, 23 сеп 2013, 23:49 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт