Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 189

  • 83 501
  • 736
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 9 991
Здравейте!  Hug



Знам, че не сме изписали старата тема, но ще липсвам известно време, и като се върна искам бързо да ви намеря  Joy

Ринка  Hug благодаря за прекрасната, есенно обагрена тема!   bouquet Да я изпълним с любов, както винаги!   Peace



За теб!  Heart Eyes



Успешен ден!  Hug

# 2
  • Мнения: 4 535


Ако ви харесва шапката на Кобра, значи сте в правилната тема!  Wink Grinning Туба ви очаква! Hug

   

Последна редакция: чт, 26 сеп 2013, 18:06 от nadine1111

# 3
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Привет и от мен в тази красива есенна приказка - новата ни тема!  Hug

Ринка  Hug Благодаря!   bouquet





Да пренеса и тук малко от красивите кадри от последните дни!  Peace

# 4
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И докато есента настъпва с леки стъпки..., ние чакайки още новини  Wink имаме уютно местенце за забавление.  Peace



# 5
  • Мнения: 4 535




Best turkish Kisses

В best сме!  Joy Joy

# 6
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин  Simple Smile



Един колаж, който открих във фейса и... да докладвам  Wink приключила е поредната анкета, в която гласувахме и ние.  Peace
Та...  Wink въпреки съмненията ни, че в една смесена анкета / мъже и жени/ надеждата за победа на Туба е минимална -  Simple Smile оказа се, че... ПОБЕДИХМЕ!  newsm44

http://www.medyaninsultanlari.com/

Tuba Büyüküstün (29%, 8.823 Oy sayısı)

Engin Akyürek (25%, 7.555 Oy sayısı)

Selen Soyder (13%, 3.963 Oy sayısı)


Скрит текст:
А тези проценти  newsm78 нещо не ги разбирам - къде са феновете?  newsm78

Beren Saat (1%, 305 Oy sayısı)

Bergüzar Korel (1%, 239 Oy sayısı)

Halit Ergenç (1%, 210 Oy sayısı)

Kıvanç Tatlıtuğ (1%, 195 Oy sayısı)

Kenan İmirzalıoğlu (1%, 185 Oy sayısı)

Burçin Terzioğlu (1%, 178 Oy sayısı)


А Мурат Й., Бюлент и Джансел  Sad изобщо ги няма!  newsm78

# 7
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 8
  • Русе
  • Мнения: 6 503

 newsm09

Ванче  Hug не разбирам езика, но...  Wink тук разбрах за какво иде реч  Laughing

Джансел попита в кой сериал героят му Мурат е пианист и композитор и...  ooooh! участникът в състезанието  hahaha сбърка. Не знае човечецът,  newsm78 явно не гледа сериали.  Peace

А се сетих, че преди време и Онур задава въпрос в тази игра.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 195
Нов сезон,   новата тема
Ринка, добре заварила   bouquet  bouquet  bouquet

Нова тема, ама без новини, но пък може да си гледаме и тук вчерашните красоти:

# 10
  • Мнения: 4 223
Здравейте в новата тема и от мен Hug

Ринка newsm51 благодаря ти за прекрасното местенце украсено в прекрасните топли краски на есента

Надин  Simple Smile



Един колаж, който открих във фейса и... да докладвам  Wink приключила е поредната анкета, в която гласувахме и ние.  Peace
Та...  Wink въпреки съмненията ни, че в една смесена анкета / мъже и жени/ надеждата за победа на Туба е минимална -  Simple Smile оказа се, че... ПОБЕДИХМЕ!  newsm44

http://www.medyaninsultanlari.com/

Tuba Büyüküstün (29%, 8.823 Oy sayısı)

Engin Akyürek (25%, 7.555 Oy sayısı)

Selen Soyder (13%, 3.963 Oy sayısı)


Скрит текст:
А тези проценти  newsm78 нещо не ги разбирам - къде са феновете?  newsm78

Beren Saat (1%, 305 Oy sayısı)

Bergüzar Korel (1%, 239 Oy sayısı)

Halit Ergenç (1%, 210 Oy sayısı)

Kıvanç Tatlıtuğ (1%, 195 Oy sayısı)

Kenan İmirzalıoğlu (1%, 185 Oy sayısı)

Burçin Terzioğlu (1%, 178 Oy sayısı)


А Мурат Й., Бюлент и Джансел  Sad изобщо ги няма!  newsm78

Цвети  newsm10 Значи всяко правило си има изключения smile3521

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 27 сеп 2013, 00:42 от kanti

# 11
  • Мнения: 2 195

 newsm09

Ванче  Hug не разбирам езика, но...  Wink тук разбрах за какво иде реч  Laughing

Джансел попита в кой сериал героят му Мурат е пианист и композитор и...  ooooh! участникът в състезанието  hahaha сбърка. Не знае човечецът,  newsm78 явно не гледа сериали.  Peace

А се сетих, че преди време и Онур задава въпрос в тази игра.  Simple Smile
Цвети, важното е, че авторите на предаването са чували за ПС Peace Пък и Джансел май го убедиха, че все пак го свързват основно с ПС - изглеждаше естествено усмихнат. докато обясняваше за ПС, а и Туба спомена. Wink


# 12
  • Мнения: 2 195
... да докладвам  Wink приключила е поредната анкета, в която гласувахме и ние.  Peace
Та...  Wink въпреки съмненията ни, че в една смесена анкета / мъже и жени/ надеждата за победа на Туба е минимална -  Simple Smile оказа се, че... ПОБЕДИХМЕ!  newsm44

http://www.medyaninsultanlari.com/

Tuba Büyüküstün (29%, 8.823 Oy sayısı)

Engin Akyürek (25%, 7.555 Oy sayısı)

Selen Soyder (13%, 3.963 Oy sayısı)


Скрит текст:
А тези проценти  newsm78 нещо не ги разбирам - къде са феновете?  newsm78

Beren Saat (1%, 305 Oy sayısı)

Bergüzar Korel (1%, 239 Oy sayısı)

Halit Ergenç (1%, 210 Oy sayısı)

Kıvanç Tatlıtuğ (1%, 195 Oy sayısı)

Kenan İmirzalıoğlu (1%, 185 Oy sayısı)

Burçin Terzioğlu (1%, 178 Oy sayısı)


А Мурат Й., Бюлент и Джансел  Sad изобщо ги няма!  newsm78

Цвети, бях я забравила тази анкета. Бях убедена, че резултатът ще се обърне в полза на Туба, въпреки че Енгин водеше с над 10%. Клишето, че жените гласуват основно за мъже, ми се искаше да се разчупи. Получи се Laughing  А и не случайно Туба бе избрана за "символ за качеството" на Турция, нали наскоро и в Дубай чрез анкета за любима звезда са я избрали за лице на Arte Madrid Peace

Спокойна нощ Hug

# 13
  • Мнения: 4 223
Преди лягане ви слагам една притча Peace
Скрит текст:
Притча за спасението


След тежко корабокрушение един моряк бил изхвърлен от вълните на малък, необитаем остров. Изпаднал в отчаяние, прекарал първите дни в непрестанни молитви за спасението си и взор, втренчен в хоризонта в търсене на най-малкия признак за кораб в далечината.

Накрая, загубил надежда, си построил малка колиба от отломки, за да се защити от дъжда и ветровете. Веднъж излязъл да потърси храна в околностите. Когато се върнал, видял че колибата му е обхваната от пламъци до небесата. Обзел го гняв, че губи и малкото, което има. Паднал на колене и ридаейки, извикал:

- Господи, как можа да постъпиш така с мен. Толкова много вярвах в теб!

Накрая, заспал изтощен. На другия ден го събудил мощен звук на корабна сирена. Морякът не можел да повярва на очите си – към брега се приближавал кораб, а не след дълго от него се отделила лодка, която да го прибере на борда.

- Как разбрахте, че съм тук? – попитал изумен морякът своите спасители.

- Ти ни намери, не помниш ли? Видяхме дима и огъня. – отговорили те.

Скрит текст:

Лека нощ и от мен! Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 659


Рина, Hug  bouquet Hug
И от мен благодаря с есенен полъх за новата тема.

Прекрасна тема за една красива жена, украшение на бижутата, които представя. Heart Eyes Hug  bouquet


С пожелания за хубав ден, петък за всички.   bouquet Hug  bouquet
Рали

До утре.  bye А между другото старата тема завърши много интересно с красивите снимки, колажи, клипове, добре озвучена и както винаги мъдра. Heart Eyes

 

Общи условия

Активация на акаунт