Второ дете(второ раждане)

  • 6 554
  • 45
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 058
Здравейте мами, през април сте имаме второ детенце, още не знаем полът му. Моля да споделите вашия опит с второто раждане. Знам, че по принцип трябва да стане по-бързо, ама така ли е?
newsm78

Последна редакция: вт, 07 фев 2006, 16:12 от Аурелия

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 912
Абе при мен не стана по -бързо, но сигурно има значение, че раждах 13 години след първото.
Важното е всичко да е наред, другото са бели кахъри / както казват бабите  Wink/.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 058
Ми то при нас разликата ще е почти 8 г., та май ще е същото

# 3
  • Мнения: 4 358
При мен второто раждане мина по-бързо и по-леко.
Разликата между ражданията е 2 години и 10 месеца.

# 4
  • Мнения: 252
май наистина има значение каква е разликата между ражданията - със сестра ми разликата ни е година и три месеца и майка казва че е родила сестра ми за 45 минути

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Всичко е според зависи....
Не се притеснявай излишно...

При мен не стана по-бързо, но не беше страшно.

# 6
  • Мнения: 3 360
Всичко е според зависи....
Не се притеснявай излишно...

При мен не стана по-бързо, но не беше страшно.

Подкрепям newsm10 Леко и безпроблемно раждане   bouquet

# 7
  • Мнения: 47 970
здравей мими75,при мен и първото раждане не беше много тежко,но второто определено беше много по бързо и лесно,всъшност бебо изненада лекарите и за малко да родя в предродилна,едва стигнах до родилния стол,знам и от други майки че второ по лесно се ражда.те самите лекари като каже6 второ по друг начин реагират,например приемат те с 1-2 см разкритие или съвсем слаби болки

# 8
  • Мнения: 1 393
При мен разликата е 1г.7м.и родих много бързо и лесно,докато първия път си мислех,че ще умра  Hug

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 701
При мен разликата е 2г. и 6м. и родих много лесно-без шевове за 3 часа!

# 10
  • Мнения: 3 042
При мен второто раждане мина по- бързо от първото и значително по-леко. Разликата между двете ми раждания е 6 г.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 058
Хей мами, направо ме успокоявате! Дано всичко мине по-леко, защото като цяло тази бременност ми беше поне два пъти по-тежка от първата Sad

Последна редакция: вт, 07 фев 2006, 18:14 от Аурелия

# 12
  • Мнения: 396
При мен беше 1:1 с първото раждане. Даже и двете си ги преносих по 5 дена.... да не говорим, че все едно родих близнаци, ама с 6 години разлика- абсолютно еднакви бяха. Сега вече не са, разбира се:)

# 13
  • Мнения: 1 564
При мен и двете раждания минаха бързо,но не се притеснявай-когато видиш малкото човече newsm32 всичко се забравя.

# 14
  • Мнения: 1 149
Моята разлика между ражданиятае 8години-втория път родих за 10мин-това е с болките-толкова набързо че не се осетих кво стана-бях още сънена.УСПЕХ мила -желая ти моето раждане smile3521

Общи условия

Активация на акаунт