ЛЮБОВНА МАГИЯ И ХОДЖИ

  • 153 931
  • 404
  •   1
Отговори
# 135
# 136
  • Мнения: 0
Здравейте. Из цялото интернет пространство се опитвам да открия телефон на Румен от Вълчи дол, но без успех. Дали някой може да помогне?

# 137
  • Мнения: X
Как може да вярвате в подобни неща? Shocked Вземете си живота в ръце и не разчитайте на подобни глупости. Аз не изпитвам и грам уважение, към мюсюлманската религия /не към мюсюлманите/, въпреки, че съпруга ми е мюсюлманин. Няма, как да уважавам религия, която насърчава многоженството, побой над съпругата и т.н. и т.н. Да не излизам от темата. Магиите в християнството са голям грях, гаданието също! Преди време след преживян стрес, майка ми ме побърка с ежедневно дуднене да ме води при ходжа. Не издържах един ден и отидохме. Отвратих се! То не бе плюене и духане срещу лицето ми Sick Накрая ми каза, че имам магия. Друг път! Да си намери някой, който да му повярва. Отвратителното в случая е, че въпросният ходжа предложи да ми развали магията и да я прехвърли с тройна сила срещу този, който я е направил. Sick Теглих му една наум и си тръгнах. Що за Божи наместник се занимава с магии и "отклоняване" от написаното?

# 138
  • София
  • Мнения: 256
На мой близък вече бившата приятелка му беше правила магия, така му казъл човекът,който я развали. Бяха заедно 2г.за което време той се държеше супер странно, правеше каквото тя му каже, предпочиташе я пред семейството си. .. а какви смс-и му беше писала бях втрещена като разбрах. ... та аз лично мисля че да се занимаваш с подобни неща не е редно, не трябва да заставяш човек да обича насила...

# 139
  • София
  • Мнения: 28 472
На мой близък вече бившата приятелка му беше правила магия, така му казъл човекът,който я развали. Бяха заедно 2г.за което време той се държеше супер странно, правеше каквото тя му каже, предпочиташе я пред семейството си. .. а какви смс-и му беше писала бях втрещена като разбрах. ... та аз лично мисля че да се занимаваш с подобни неща не е редно, не трябва да заставяш човек да обича насила...

Е, оставаше да каже, че няма магия.

# 140
  • Мнения: 4 569
Отидеш ли на врачка, винаги имаш магия, абсолютно винаги.  Peace И ако си шаран, си плащаш прилично да ти я развалят.

# 141
  • София
  • Мнения: 256
На мой близък вече бившата приятелка му беше правила магия, така му казъл човекът,който я развали. Бяха заедно 2г.за което време той се държеше супер странно, правеше каквото тя му каже, предпочиташе я пред семейството си. .. а какви смс-и му беше писала бях втрещена като разбрах. ... та аз лично мисля че да се занимаваш с подобни неща не е редно, не трябва да заставяш човек да обича насила...

Е, оставаше да каже, че няма магия.

Ами не съм запозната с тези неща ,това което знам е ,че не не взима пари и не е ходжа , живее в някакво село и "гледа" на снимка и дреха на човека , на който трябва да се гледа ..Факт е обаче ,че моя роднина се раздели с въпросната и сега всичко е повече от Ок , даже той сам си го казва..това е важното

# 142
  • Мнения: 3
Здравейте , преди да реша да се регистрирам тук прочетах много обвинения към хората , които търсят помощ от хора , които се занимават с магии . Някой от Вас не вярват , защото не са се сблъсквали . Бях на 13 г , когато видях баща ми как линееше , от магиите на леля ми заради имоти . След намесата на ходжа , татко се оправи . След като родих второто си дете , съпругът ми ме напусна .Бях разбита , объркана , и много отчаяна , с две деца . Обиколих много шарлатани и шарлатанки , пропилях много пари ... Но накрая попаднах на човек , който ми помогна . И до днес сме заедно , но още ми тежи от изневярата му . С магии си го върнах , но магията не излекува сърцето ми .

# 143
  • Мнения: 191
Попаднах случайно на темата и искам да споделя нещо, което го знае само съпругът ми. Преди 14 г. бях безнадеждно влюбена в сегашния ми мъж, бях 14-годишна тинейджърка и той беше първата ми любов, за съжаление несподелена (той беше на 17). Бях отчаяна, намерих една магия в един известен тийн вестник, пишеше "бяла магия за любов". Не я помня дословно, но включваше билки, свещ, негов личен предмет (който взех чрез сестра му) и снимка. В статията се казваше, че човекът ще се влюби в мен истински до 7 години. След точно 6 години, бях студентка в София, но се прибрах до родния град и нещата се случиха от само себе си и непланирано на абитуриентската на сестра му. Той ми призна чувствата си и че ме е погледнал по различен начин, сякаш ме вижда за първи път и е любов от пръв поглед. Връзката ни оцеля от разстояние и след 3 години се оженихме. Миналата година ни се роди и син. Той знае за магията, но не вярва че това е причината да сме заедно. Аз също се надявам да е просто щастлива случайност, но реших да споделя Simple Smile

# 144
  • Мнения: 514
Следя темата с интерес. Познавам едно семейство, което се сформира след направена магия при ходжа.

# 145
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А аз познавам 101 семейства, които въпреки магиите, са се разпаднали.

# 146
  • Мнения: 1
zdraveite...molq vi za suvet...imam problem s napravena lubovna magiq ot hodja.Predi vreme edin muj koito ne iskah izobshto a toi beshe lud po men mi napravi magiq...ne znaeh dokato ne osetih che nqma kak za 1 mesec da ni se obyrnat rolite,edin den osetih che ne sam sebe si i reshih da brukna v chantata mu...tam namerih taka narechenata muska ot hodja s nqkakvi arabski bukvi ot ednata strana,a ot drugata moeto negovoto ime i syrce po sredtata kakto imeto na maika mi...izhvurlih go na  techashta voda,no oseshtam che tova ne e bilo dostatychno.Ne znam kum kogo da se oburna ...6 godini sam taka iskam da mahna tova ot sebe si.Moje li nqkoi da me posuvetva ima li nqkoi koito se e oturval ot tova???? blagodarq predvaritelno!!!
___________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 05 апр 2016, 17:01 от AnMary

# 147
  • Мнения: 37
Аз пък искам да Ви кажа , че магии има и винаги ги е имало , само че след това за нашите дивотии плащат децата и внуците ни . Преди време спасих семейството си чрез магия , а сега имам внук тикове , по мое мнение се дължат на моята дивотия , защото където и да ходят близките ми по лекари им се казва , че физически внукът ми е здрав .

# 148
  • Мнения: 269
А има ли разделение на "вещерите" в занаята - само за любовни магии и такива, които правят друг тип магии... Или ходжите владеят и други бели магии... Хайде някой, който наистина е ходил при ходжа да сподели!

# 149
  • Мнения: 1
А има ли разделение на "вещерите" в занаята - само за любовни магии и такива, които правят друг тип магии... Или ходжите владеят и други бели магии... Хайде някой, който наистина е ходил при ходжа да сподели!
Писахти на лично

Общи условия

Активация на акаунт