Заведения с детски кът - София (3)

  • 237 819
  • 640
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 92
Здравейте,
Малко да побутна темата Simple Smile Имаме нелеката задача да намерим заведение за двоен РД - аз на 30 и детето на 5 😃 Като цяло търсим заведение в югоизточната част на София, но заради трудността на задачата сме склонни да търсим навсякъде 😃

# 631
  • в Кошера
  • Мнения: 2 211
Здравейте,
Малко да побутна темата Simple Smile Имаме нелеката задача да намерим заведение за двоен РД - аз на 30 и детето на 5 😃 Като цяло търсим заведение в югоизточната част на София, но заради трудността на задачата сме склонни да търсим навсякъде 😃

Mr. Pizza на "Вапцаров" и "Черни връх".
Огромно е, диша се, детският кът е нов.
Впечатленията ми са от преди пандемията, в началото на март. Peace

# 632
  • София
  • Мнения: 1 348
Здравейте,
Малко да побутна темата Simple Smile Имаме нелеката задача да намерим заведение за двоен РД - аз на 30 и детето на 5 😃 Като цяло търсим заведение в югоизточната част на София, но заради трудността на задачата сме склонни да търсим навсякъде 😃
https://restorantyoli.com/
В детския кът има жена, която се занимава с децата. 5 лв. е таксата на дете.
Имат много красива градина. Празнувахме там първо моят рожден ден, после и на сина ми (4 год.) и беше много приятно.

# 633
  • Мнения: 3 635
Здравейте,
Малко да побутна темата Simple Smile Имаме нелеката задача да намерим заведение за двоен РД - аз на 30 и детето на 5 😃 Като цяло търсим заведение в югоизточната част на София, но заради трудността на задачата сме склонни да търсим навсякъде 😃
Лиани до Сточна гара. Голям детски кът с аниматор и ресторант, кухнята е добра.

И аз да попитам, 9ти рожден ден на момиче, иска дискотека с караоке. Децата ще бъдат около 10, без родители, най-удобно ще ни бъде в центъра. Моля препоръчайте място. Тя си има любима корейска група, важно ми е аниматора да е добър, че на един от рожденните дни темата беше Малкото пони и каката дойде по дънки и кожено яке...

# 634
  • Мнения: 15
Здравейте,
Малко да побутна темата Simple Smile Имаме нелеката задача да намерим заведение за двоен РД - аз на 30 и детето на 5 😃 Като цяло търсим заведение в югоизточната част на София, но заради трудността на задачата сме склонни да търсим навсякъде 😃

Mr. Pizza на "Вапцаров" и "Черни връх".
Огромно е, диша се, детският кът е нов.
Впечатленията ми са от преди пандемията, в началото на март. Peace
Здравейте, в този мистър пица има ли детски кът, тъй като мислех че имат само на бул. България и Младост? Не намирам снимки

# 635
  • Мнения: 3 635
Има ли в София заведения с детски кътове, които са подходящи за по-големи деца - 10 г.?

# 636
  • Мнения: 115
Момичета, има ли ресторант с детски кът, който да е подходящ за дете на година и полвина ?
До сега сме ходили само в Мр. Пица на България .

# 637
  • София
  • Мнения: 3 014
Момичета, има ли ресторант с детски кът, който да е подходящ за дете на година и полвина ?
До сега сме ходили само в Мр. Пица на България .

Може би китайският ресторант на ул. Пирин, Божествена градина май беше. В района сме и ние, но друга опция не сме открили.

# 638
  • Мнения: 115
Ние сме в центъра, но за ресторант с кът за по-малко дете съм готова на всякаква локация.
Това е единствената опция да хапнем с приятели .

Момичета, има ли ресторант с детски кът, който да е подходящ за дете на година и полвина ?
До сега сме ходили само в Мр. Пица на България .

Може би китайският ресторант на ул. Пирин, Божествена градина май беше. В района сме и ние, но друга опция не сме открили.

# 639
  • софия
  • Мнения: 25 116
В Дивака зад Славейков, на втория етаж имаше стая за игра. Не беше нещо особено, но децата се заиграваха. Но това беше преди доста време. Моето дете вече е голямо и не съм обръщала внимание дали още я има. Беше добре, защото на етажа имаше малко маси и хем е спокойно, хем детето си играе, хем е на 10 крачки.

# 640
  • Мнения: 276
Някой празнувал ли е рожден ден в заличките в Ринг мол..? Децата са на възраст около 2 годинки.

Това е мястото:
https://www.facebook.com/FunRingPark/

Общи условия

Активация на акаунт