Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
60-74 от 316 отговора

Нямам оплаквания от фистулата май  Whistling Виж, гъби, течение и възпалени яйчници  ooooh!Овъртях се в лекарства, мине едното, дойде другото  Sick
Angioletto мина ли контролата?
Apetrushinova назначиха ли ти дата за операция?
Хубава неделя от мен  bouquet
Цитирай

София / Костинброд / Годеч

Apetrushinova назначиха ли ти дата за операция?

Здравейте  Hug
Ами аз съм в МЦ и ще чакам да мине, за да ходя на поне още едно мнение Smile Иначе след средата на януари ще е, по-рано няма как да стане Smile
Ще ходим след малко в Джъмбо за подаръци, да видим каква лудница е там Smile
Хубава неделя  bouquet
Цитирай

Момичета, оказа се че болката в интимната област и тази около ануса се дължи на възпален вътрешен хемороид. като го докосна той вътрешно направо  #Crazy  Попаднах на страхотен доктор, от известно време се опитвах да го намеря, а днес съвсем случайно го намерих в Окръжна Party Е, верно 30 лв дадох, но му имам доверие  Peace
Каза, че операцията ми е направена брилянтно и с нея няма проблем....
Докога ще продължава това?????
Цитирай

Лоша новина, момичета  Crying or Very sadСутринта ходих до Пирогов, защото болки и надуване, амааааа очите да ти изхвръкнат  Shocked Там нали специалисти.....хирурга вика фисурка може да е...И викам добре, даде ми там Масту да се мажа. Прибирам се в нас, с 1 огледало гледам как да мажа и навирам вътре накрайника, натиснах отстрани и от ануса ми започна да тече гной  Crying or Very sad Знам мноирогов отново сега, как да стоя с тая гной???
Цитирай

Ето ме, върнах се от Пирогов, попаднах да добър доктор май  newsm78Поне ми обърна внимание. Абсцес, ама дали е нов или е от фистулата може да се види само с аноскоп, разположен е гадно, точно между ануса и влагалището. Даде ми далацин ц за 7 дни, след празниците следва аноскопия и операция. И тук изниква великият въпрос - на кой доктор да се доверя?!?
Моля ви, помагайте  Hug
Не са ме рязали, защото доктора каза че се е дренирал /изтичането от ануса на гной/ и сега не е толкова напрегнато. Каза че на мястото трудно се слага превръзка и ако сега ме срежел съм щяла да го проклинам по празниците. Беше така добър да ми остави личният си мобилен телефон в случай на нужда.......
Цитирай

Само да кажа информативно, че АБ явно "замазва" положението, поне не боли нетърпимо. След НГ пътувам за родното си място, където вече влизат в сила връзките на мама и тати с прочут хирург, който ще даде точна диагноза и пълни изследвания с контраст, после следва пренасочване към точно определен хирург в София. АБ /Далацин-Ц/ си даде и страничните ефекти, на 6 часа х 1 капсула от 300 мг  #CrazyДаже днеска мъжа ми извика 112, защото бях като ударена с мокър парцал. След 1 ампула натрий-бром нещата си дойдоха на мястото  Peace Трябва да намаля АБ наполовина, на 12 часа вместо на 6 часа. Само да устискам до 02,01  PraynigЩе направя 1 содена питка с паричка вътре, ще вложа в замесването и молитвата си към Бог, който да ми даде сила и смелост, и малко повече късмет де  Praynig Нека има здраве в нашето семейство, нека има здраве и във  вашите семейства, нека не губим вяра с добрата развръзка /макар че аз почти загубих  Confused/ Praynig
Еми това е пътя явно - точна диагноза със снимка + ЯМР /евентуално/ - добър оператор - много сили и късмет  Peace
Ангиолетто правилно ли тълкувам липсата на новини от теб като добри такива?  Love
Апетрушинова благодаря ти, ти знаеш за какво  Hug
Цитирай

Italy

Момичета здравейте ! Оплаквания от операцията - 0 !!! Днес бях на пореден преглед , всичко е наред ! Обаче ! Имам едн ужасна болка в уретрата ! Нямам възпаление слава Богу и най-вероятно причината е в поставянето на катетъра . За 2 седмици ми слагаха два пъти и явно мястото е доста наранено . Трябва да чакам да ми мине от само себе си ! Един въпрос към nefertari33 . Каква беше тая болка в срамните устни ? Аз имам някаква мн отвртатителна болка точно там и тя се засилва , когато стоя права . Когато ходя -не . Само когато съм права и не правя нищо . Но някаква силна болка в ануса нямам . Чудя се дали болката от уретрата не се пренася и към срамните устни . На теб какво ти дадоха за възпаления хемороид ?
Цитирай

Здравей  Smile Ми аз нямам възпален хемороид, нямам и фисура, чети назад в темата - или нова фистула, или старата се възпали или не знам  ooooh! Болката в срамната устна вече не е постоянна, болка в ануса имам - тъпа, но почти постоянна, слиза чат пат към крака и се качва пак чат-пат към кръста. Странно, но е това  newsm78 Имай предвид, че там е богато инервирана зона и е много възможно болката да е по съседство, но не смея да кажа. И честно казано не ми се и мисли вече....Много, много се радвам за теб, че нямаш оплаквания от операцията  Hug Hug bouquet
Аз ще имам развитие по моя въпрос след 02,01, имам и новости, но няма да пиша за тях сега, ще изчакам - нека дойде 2014 година....... Love
Цитирай

Здравейте, момичета Smile
Покрай празниците хич ме няма нещо, отдала съм се да се уча да пия, за да забравя какво ми предстои януари Smile
Стискам палци всичко да е наред и с трите ни, дано новата година ни донесе по една кошница здраве на нас и блиските ни и след години само да си казваме: А, фистула ли, даааа, сещам се какво е ... Smile
Много  Hug и за двете Smile

nefertari33 и аз много ти благодаря  Hug Всичко ще е наред Wink
Цитирай

Аз съм, ходих на аноскопия при хирург-проктолог от Пирогов. Нищо не се видя с камерата  newsm78Тия неща както идват, така си и отиват.
Apetrushinova наближава датата май, а?
Angioletto а ти как си с болките във влагалището?
Аз онзи ден свърших Макмирора. Чакам МЦ и после 10 дни Вагилакт  WhistlingАман все нещо си навирам  Crazy
Ауууууу забравих
За много години, живи и здрави да сте!!! Hug
Цитирай

Привет Smile Smile Smile
За много години - много здрави, щастливи и успехи във всичко Smile
Наближава, ще изчакам да мине и другата седмица и тогава ще му мисля ...   smile3516

Каква е тази аноскопия и този прокто-тино нино нещо си ?
А ти нещо болки имаш ли вече и разни течения ?

Поздрави за вас Smile Една много по-хубава година да имаме  Hug
Цитирай

Жива и здрава да си, мила  Hug ЧНГ!!!
Ми хирург-проктолог е този доктор, който се занимава с фисури, фистули, абсцеси и хемороиди  ooooh! единствено с това се занимават. Натъкнах се в Пирогов на него един ден преди бъдни вечер  Tired Предложи да огледаме отвътре ануса с камера и го направих днес  Peace
Болки имам тъпи, не мога да ги определя, течение от операцията нямам. Болките в срамната устна явно ще си ги нося, един има, един ден няма  newsm78 Много странно.
Прегръдки ти пращам, айде нова година - нов късмет  bouquet
Цитирай

Аз имам още малко време да потърся добър специалист. Вече съм се спряла на 2ма и се чудя какво да правя.
От горе на всичкото сега ще ми трябва и добър УНГ, защото нещо с хрема закъсах и едното ухо даде фира ... Нещо се развалих тотално Smile))

п.с. За болките да ти кажа - и аз ги имам от време на време ... Например снощи като си легнах нещо ги имах, сутринта всичко беше ок. Тези дни покрай НГ нали се в кухнята права стоят и носех разни неща, та усещах тежест през цялото време ... Уф, не ми се мисли ... наближава ми времето, а така ме е страх  smile3518
Цитирай

Apetrushinova, имам актуалният телефон на Д-р Петко Димов от ВМА, този който е оперирал на монди сестра й.....Свързах се с него, но ще изчакам, като има проблем ще ида. Искам да ме види НЕ като е спокойно мястото.
Свързах се и с Д-р Веселин Люцканов от миниинвазивна хирургия от Токуда. И неговият телефон имам  Mr. Green
Така че хирурзи да искаш......
П.П. и двамата ми върнаха отговор на мейла в разстояние от няколко часа и ми оставиха телефоните си  newsm78
Цитирай

Здравейте  момичета  със съпруга ми се  бори ме с фистула от 1999 или 2000 година  вече ги  обърках оправия  нямаме-има 9 операции  при  доктори  най-добри уж  - нашето е перфорация на дебелото черво с фистула затваря се отваря се може би от  година  ползвахме ММС  и айде  затвори се  фистулата и от  няколко  дни  пак  започна  болки  втрисане  ужаса  пак  започва и сега  седнах  да  търся пак   нещо  на  докторите  вече  не  вярваме почти всичките Ви постове  изчетох дано  да  се  оправите
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
60-74 от 316 отговора