Операция на перианална фистула

  • 183 679
  • 1 003
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 500
Пък на мен ПАК ми тече гной от Д....о  Cry Sick

# 76
  • София / Костинброд / Годеч
  • Мнения: 56
Пък на мен ПАК ми тече гной от Д....о  Cry Sick

Ееееее, стига деее  Weary
А пък на мен ми излезна обрив там, сърбящ и червен с малки пъпчици, като на бебе подсечено д..е. Тъпите марли там ми разказаха играта ...

Иначе не съм споделила - в сряда бях на преглед и първо пристягане. Отидох, набиха ми 1 литър упойка, започнаха да стягат и по едно време лекаря вика - "Хоп, то се преряза". И конците паднаха. Не знам до колко е нормално това и до колко е добре, но ги няма вече. Това стана на 8мия ден след операцията. Като се прибрах и започна да отпуска упойката ми се искаше да изляза на балкона и да се хвърля от 6тия етаж от болка, но реших, че най-много да си счупя нещо и после повече да търпя, затова изпих един аулин, малко по-късно течен аналгин и поуспокои.
От тогава пак - 3 пъти на ден (поне) миене със сапун и водичка (преди с антибактериален, сега като се изринах смених на бебешки) и 3 пъти на ден баня със смрадлика.
Пак да кажа - тая смрадлика е яката работа !
Раната не е голяма, по-скоро е дълбока, чак се чудя някога там дали ще има пак каквото си е имало преди или ще остана с дефектно д..е  Embarassed
В понеделник съм на контролен преглед, ще видим всичко ли е наред (дано да е  newsm17 )

nefertari33, с теб съм  Hug На мен нали лекаря ми каза, че е добре да се направи ЯМР 3-4 месеца след операция, защото до тогава може да има секреция ... може пък да е нормално, знам ли ... А болка има ли или само секреция ?

# 77
  • Мнения: 4 500
Ами то си боли, нали събира гной, но при натиск отвън избива през д...о  Sick
Иначе напипвам новата фистула, върви успоредно със старата  Shocked Ама имам ли късмет, а???? Иде ми да се гръмна  #2gunfire И моето Д е по-различно от едната страна, като цепнато е, преди беше и вдлъбнато, ама с времето се образува тъкан. Все пак са минали точно 3 месеца и половина от моята операция.
Стискам ти палци за понеделник!! Аз съм на лекар или сутринта, или вечерта след работа  Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 0
Здравейте  момичета  ето Ви  ММС http://www.mmsbulgaria.com/  А С ТЕТРАТА  внимавайте - фистулата  и трябва  затваряне  от вътре  на  вънка.Много  неща  сме пробвали вече.На времето е  имало  някакъв  фелшер  който  много  успешно  ги е  затварял  фистулите трудно  зарастващите  рано  но  вече  само  дъщеря му  прави  мехлема

# 79
  • Мнения: 4 500
Правилно ли разбирам, че това е нещо от рода на био-содата?

# 80
  • Мнения: 4 500
ДИАНА, моля разкажете как го приемате ММС? През устата или се правят клизми? Обзема ме тих ужас за втората операция, не искам да си спомням първата  Cry

# 81
  • Мнения: 0
Момичета по-късно ще пиша  защото той мъжът ми  го намери из нета много чете много време се чуди  какво да прави  и накрая се реши поръча го  пи и  го  мазах  .То отстрани пише  протоколи от там според заболяването  си избираш какво  да  ползваш.Това беше  нещо  което  не го  бях чувала  имаше  семинар в Бургас  и  ходих  да  вида  на живо  за  какво с тава  въпрос  едно  младо  момче  от  Бургас  го  предлага  -имаше  доста  хора  имаше  и  жена  която  на  равно с  химиотерапия  го  пиеше ,имаше и  доста  майки  с  болни  деца  от Аутизъм  и така  той  се  реши и  си го  поръча  и  почти  беше  спряла  да  тече  фистулата  но  скоро  пак   започна  и аз  затова  се  разрових и  попаднах на  Вас

# 82
  • Мнения: 4 500
Добре, Диана  bouquet Ако не е нахално от моя страна, може ли да кажеш на твоя съпруг фистулата каква е била - перианална или някаква друга?  newsm78 Изобщо ако е възможно да ни/ми дадеш повече подробности.
Момичета, стискайте палци, утре съм в Пирогов  Confused
Явно ще съм така докато съм жива. Ужасът от първата операция едва премина.....

# 83
  • Мнения: 0
Съпругът ми падна и може  би след 30-40 дни  започна да вдига  температура и започна да го  боли  седалището  приеха  го  в  болницата  и с някакви шишове са го  боли  и като  ни изписва доктора  каза че е  възможно  образуване  на  фистула с перфорация на дебелото  черво и така  стана

# 84
  • Мнения: 0
момичета  много е  важно  фистулата  да  започне  да  се  затваря  от вътре  на  вън - толкова  години  се  занимавам с  тази  фистула  вече  дисертация  мога  да  защитя

# 85
  • Мнения: 0
а  на това момиче  което  се е  обринало не е  от  марлите  а  е  от  лепенките  да  си  слага  антиалергични.

# 86
  • Мнения: 4 500
момичета  много е  важно  фистулата  да  започне  да  се  затваря  от вътре  на  вън - толкова  години  се  занимавам с  тази  фистула  вече  дисертация  мога  да  защитя
Нямам непрочетена статия за фистулите, вкл. и от американски сайтове  Crazy

# 87
  • Мнения: 0
момичета  много е  важно  фистулата  да  започне  да  се  затваря  от вътре  на  вън - толкова  години  се  занимавам с  тази  фистула  вече  дисертация  мога  да  защитя
Нямам непрочетена статия за фистулите, вкл. и от американски сайтове  Crazy
и  какво  научи  от   американските

# 88
  • Мнения: 0
на  едни  от  посещенията  при  докторите му  предложиха да му  сложат  торбичка на  дебелото  черво за да  може  да  зарасне  тази фистула  но  той  отказа и на една  позната  която се е  лекувала в Гърция  са и  казали  че  спасение  има  само с  торбичка и  тя  е  отказала.Дано  при  Вас  няма  такива  проблеми

# 89
  • Мнения: 0
и с  въженцата   му е  връзвано  червото .Много  е  болезнено  връзването било  е  по  метода  на  ЮНЕСКО и  са  го  забранили заради  болките  но  в  БГ  още  като  гледам  го практикуват

Общи условия

Активация на акаунт