За прибирането на корема.

  • 1 615
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 445
Ще се прибере скоро. Аз някъде към 5 месец след раждането се възстанових напълно, на кг отпреди да забременея. Така че, не се притеснявай, може да станеш и по-слаба от преди.

# 16
  • Мнения: 1 107
На изписването (10 дни след раждането) нямах и следа от корема Sunglasses
Но кърмех денонощно  Mr. Green много помага  Peace

# 17
  • Мнения: 4 668
Трябва си и време ! Аз преди да забременея бях в перфектна форма , но след като родих , макар че си влизах в някой от старите дрехи , имах доста отпусната кожа на корема . Един месец носих колан , после започнах отново да тренирам , но истината е , че за да си станеш пак като преди може едва след 5-6месеца след раждането . Трябват си и коремни преси и движение ! Това е , търпение и упоритост му е майката . Никой не може да ме убеди , че веднага след раждане изчезва корема ! Аз забременях 45 кг. активна спортистка и чак сега мога да кажа , че съм се възстановила ! Желая ти успех !!! Laughing

# 18
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз все още имам коремче, но нещо много ме помързява да правя коремни преси Embarassed Embarassed, а  се налага.

# 19
  • Мнения: 1 031
Моят корем се прибра още през първия месец. Има си различни типове кожа и на всеки трябва различно време, за да му се прибере корема. Чувала съм, че при секцио се прибира по-трудно. Не съм 100% сигурна, просто съм чувала Thinking

# 20
  • Мнения: 188
Брей, чак да не повярваш колко бързо са се оправили нещата при повечето от вас. То вярно, че има различни типове кожа , ама чак пък веднага след раждането....
Аз съм от малцинството, което още си има коремче, но аз съм си виновна като не правя коремни, много ме мързи Weary

# 21
  • Мнения: 1 370
Имам си коремче, което няма намерение да ме напуска скоро. Но и аз не правя никакви усилия да го изгоня.  Crazy

# 22
  • Мнения: 1 934
Още на 1 месец но след помощ с упражнения.

# 23
  • Мнения: 144
Знам, че има такива жени при които белезите от раждането изчезват много бързо и сравнително лесно ( благородно ви завиждам), но аз не съм от тях. Коремчето ми се прибра за около 8-9 месеца, но все още има какво да се желае. Въпрос на мускулатура - привсе, че преди да забременея доста тренирах. Сега май го давам повече на мързел.
Всичко ще си дойде на мястото. Търпение.

# 24
  • Мнения: 827
 Да, наистина. Търпение трябва. Както виждам при всеки е различно. Но, чак в болницата незнам дали е изобщо възможно да се е прибрал  #Crazy Аз лично тогава го чувствах като нещо чуждо, изобщо не го усещах, да не говорим да съм очаквала за 3 дни мускулите ми там да заработят както преди и да възвърнат еластичността си!
  Но, да не се заблуждаваме. Ако чакаме коремът сам да се прибере и отпусната кожа и тлъстинките да изчезнат от самосебе си, рискуваме да си останем с тях завинаги. Вярно е, че се прибират до известна степен, но след това трябва сами да си помогнем- малко спорт върши чудеса! И в никакъв случай не съм привържаник на спорта през първите 2 месеца след раждането. Просто не мисля, че е разумно. Важното е ние да се чувстваме готови и достатъчно силни!

# 25
  • Мнения: 505
само коремни преси и упоритост моми4ета ина4е нестава HugИ аз биах 2 месеца като в4 мес. бременна ама я ме вижте сега pletkaмацка и половина. Само по 100 на ден все ще се намери време та дори да са на серийки Grinning Айде някои ще кажат 4е умре циганката дет ме хвали ама то си е така и вие можете -хващайте се на робота и само след седмица ще видите подобрение Sunglasses

# 26
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Аз не мисля, че има толкова голямо значение за корема дали си раждал със секцио или нормално. Аз родих със секцио и още в болницата коремът ми изчезна (не беше напомпан)  макар, че се бях настроила още няколко месеца да ходя като бременна в 4-ти месец. НО dani66 е напълно права идеално плосък корем дни след раждането ... е, такова чудо не съм видяла (колкото и малко килограми да си качил). Кожата все пак се е разпънала доста и й трябва време да се прибере newsm78. Ако си прав няма проблеми, ама я да поседнем малко и 3-4 бразди от кожа си се появяват Sick. Так че тренировки, това е. newsm10

# 27
  • Мнения: 1 259
Моят вече мога да кажа,че се прибра Simple Smile.Без да направя и една коремна преса Confused

# 28
  • Мнения: 3 929
Здравей Bubs! При мен положението е същото.  По време на бременността имах малък корем, но родих почти 4 кг бебе. Преди това се занимавах с гимнастика и имам много здрави коремни мускули. Дори по време на бременността мускулите ми бяха здрави благодарение на упражненията. Така че единственият начин според мен е да правиш коремни преси.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 259
Бебето ми беше към 4 кг и съответно и коремът ми огромен. Наложи се и секцио. В старите си дрехи влезнах 2 седмици след раждането и вече не приличах на бременна, но точно над разреза още си имам висящо отпуснато коремче. А с упражненията започвам сега.

Общи условия

Активация на акаунт