«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
480-494 от 739 отговора

—офи€

ћнени€: 319
ћомичета, ей ма на и мен
малко остана до чаршафките, чакани като циганско л€то Mr. Green Mr. Green
—офи, много добре казано, право у ƒес€тката
учи си урока јга-та, като не е научил първи€ път, ще се €в€ва на ¬тора сеси€, ха дано е успешна Mr. Green Mr. Green
 райно време беше н€кой да даде урок на всесилни€ јга, и да се опъне на јсланбашови€ халифат Mr. Green
бебето, ёсуф, семейната чест, име и т.н
айде стига
нашата им разрита кошниците Mr. Green Mr. Green Mr. Green

–оси, резюмето е страхотно hahaha hahaha hahaha
особено накра€ ћелих като попита- ое от всичко тове е шега?/сватбата, незаминаването, бебето/ 35 35
јрфи, страхотни снимки Hug
—ветлич, ако изгледаш първи сезон, ще разбереш що му се лютиме на јга-та, но и не пречи да му бършем сълзичките, особено –оси 35 35 35

това интервю, незнам дали е слагано, едно момиче го даде в другата тема, много са сладки
http://www.youtube.com/watch?v=Wy79HzuELQc
« ѕоследна редакци€: вт, 22 окт 2013, 20:34 от galia2007 »
÷итирай

ћнени€: 1 431
ѕривет, √але! Love  Hug Ѕлагодар€ за интервюто, слагали сме го отдавна и в трите издани€ на темета, мисл€, че и в началото на сезона също го слагах, но и сега е точен моментът.... »маше и още едно с торта, празнуваха нещо и на трето съм попадала, в което √юла развеждаше журналистите за да покаже имението.....

«апочна и то с чаршафките.... newsm68 newsm68 newsm68 ѕри€тно гледане! Very Happy Very Happy Very Happy

јаааа, руснаците по- хубаво го б€ха превели, …омер и' каза , че когато спи, при не€ работи не логиката, а сърцето...... hearts hearts hearts
« ѕоследна редакци€: вт, 22 окт 2013, 21:11 от arpha »
÷итирай

wavey, отново  Rolling Eyes
”сп€х да хвърлих едно око, но само в началото на повторението newsm70, снощи галиба, съм мигала  newsm78  Embarassed

‘е€з - …омер
.........
‘: —ърдит ли си на ƒжерен?....
…: Ќе! Ќищо подобно! “€ ми е сърдита. «а какво ли?.....
‘: “€ е сърдита на всички!....

Ќе знам колко е болно това момче, но май е по в час, от всички други  newsm78 ј на актьора - евала   newsm10, прави страхотна игра  smile3501

ƒи€р
......ƒжерен не замина за јвстрали€.....
......Ѕременна е от …омер.....
......…омер € откри и се ожениха...

hahaha hahaha –езюме  Rolling Eyes Laughing на десетина/наши/серии #Crazy - кратко и €сно   35 35 35 ѕък и какво ли друго можеше да се случи, €€€  newsm78 - пустата му и  ЋёЅќ¬ -   ooooh! Mr. Green 
 newsm09"јнгелите € наричат небесна радост, д€волите € наричат адска мъка, хората € наричат Ћюбов"
’айнрих ’айне
  Rolling Eyes
"ƒа престанеш да обичаш, е като да престанеш да пушиш. ¬сичко изглежда под контрол, докато не се напиеш..."   newsm53 smile3503  /»зточник  Thinking: н€къде в нета/

ћелих и ƒи€р

ћ: ....јко ти си бременна от мен, ще махнеш ли детето?.....
ƒ: ....Ќе! Ќикога!.....
ћ: ....≈ее, значи ƒжерен обича …омер!...

—трахотно заключение  hahaha hahaha hahaha, Ќќ  Naughty много в€рно   newsm53 smile3503 smile3521hahaha hahaha hahaha hahaha

„ао, до по-късно  love001

–оскааааааа....прекрасна равносметка,супер заключение и об€снение за всичко....за сладкото мъчение ,наречено л»бо‘фффффф.... newsm10 smile3521 smile3501 love001

–осиииии! Love Love Love ¬еликолепна хрумка! bouquet bouquet bouquet

—ветлиииич! Love Love Love —езон 1 си се нуждае от сериозно гледане, тогава ƒжерленка хем € жалех, хем не можех да разбера как удържа на ухажвани€та на агата.....

÷итирай

’а, замузена била «елиха, много бързо си се ориентира даже! 35 35 35

ј този гадник јзиз повече не мога да го гледам, такава отврат..... bash bash bash

≈еееееее и пак не преведоха обръщението на …омер: скъпа, тр€бва да поговорим! hearts hearts hearts ѕрекрасни, великолепни, толкова влюбени са, а ƒжерленчето просто ме накефи, само така, терор, бунт, борба, но капитулаци€та да си остава тайна! 35 35 35

» √юла си го получи! 35 35 35

Ќе усетих кога мина сри€та, беше много при€тна, само спомените за убийството на ћустафа да ни б€ха спестили, всъщност, мисл€, че това е първи€ път, когато го виждаме ц€лото..... ћного жестоко, садистично, гавра си беше, а и сега с ћериемджето - още по-страшна! “€ май чак сега се усети, че н€ма измъкване, до този момент като че ли все хранеше надежда..... Ќаивно постъпи, милата, много ми е жал! Sad Sad Sad
« ѕоследна редакци€: вт, 22 окт 2013, 22:04 от arpha »
÷итирай

ћнени€: 182
—илен епизод ...брил€нтни изпълнени€ на Tülin Özen/ ћериемдже и Olgun Şimşek /јзиз...трудно е да ги възприема като второстепенни герои..много силен сценарий точно тук. bouquet
÷итирай

—офи€

дааа, “юлин изигра великолепно рол€та, направо н€мам думи Sick
можеха да спест€т толкова подробно убийството на ћустафа, беше гадно, но €вно това тр€бваше за да разбере ћери че н€ма връщане назад.
иначе както јрфи каза-розовките чаршафи и после война 35 35 35
"»ли всичко, или нищо, играем по твоите правила ёмер јсанбаш" Mr. Green Mr. Green
да го видим хубаво ли е да си без избор, в рол€та на подчинен Mr. Green Mr. Green
кат не си е научил навремето урока, сега ще повтар€ семестъра Mr. Green Mr. Green
ƒи€р и ћелих както винаги черешката на тортата, как само € защитаваше, пък после € овика 35 35 35
и за капак √юла кат....на..рана 35 35 35 35
÷итирай

smile3521 smile3521 smile3521 ƒа, √але, много се изкефих, …омер само чака ƒжерен да каже нещо и веднага застава на нейна страна и потвърждава, и как умело се прав€т, че всичко това не е нарочно, а в името на семейството..... ’убаво е, че не дават и да са се уговорили предварително за подобен бъзик с √юла и ’алил, а само тъничко се подсмихват..... 35 35 35

« ѕоследна редакци€: вт, 22 окт 2013, 22:36 от arpha »
÷итирай

—илен епизод ...брил€нтни изпълнени€ на Tülin Özen/ ћериемдже и Olgun Şimşek /јзиз...трудно е да ги възприема като второстепенни герои..много силен сценарий точно тук.  :bouquet:
—офи, защо второстепенни? ѕише ли го н€къде, аз си ги приемам като главни... ћен повече ме е €д, че не са отделили по-гол€мо внимание на ƒи€р и ћилих, много са свежи двамата и любовта им, и т€ такава!!! smile3521 smile3521 smile3521 hearts hearts hearts
÷итирай

—офи€

€вно си учи бързо урока Wink
преди как € унижаваха, и той също, спинкаше си по хотелите и диваните, сама се покани на он€ прием, въобще като завр€на снаха беше, кошмар ooooh!
сега да ти е кеф да ги гледаш, уж на война, ама....разв€ват розовите чаршафки...... Love Love Love
айде и мери-то да се прибира с ёсуф, јлишко със «елиха-та и всичко ток и жици Mr. Green Mr. Green
√юла и ’алил на околосветско, с еднопосочен билет и всичко ще се нареди Mr. Green Mr. Green

јрфи, т€ ди€р не знам каква адвокатка е, че на работа май не ходи, по-скоро е персонален адвокат на ƒжерен, ћелих на ёмер 35 35
÷итирай

ћнени€: 182
—илен епизод ...брил€нтни изпълнени€ на Tülin Özen/ ћериемдже и Olgun Şimşek /јзиз...трудно е да ги възприема като второстепенни герои..много силен сценарий точно тук.  :bouquet:
—офи, защо второстепенни? ѕише ли го н€къде, аз си ги приемам като главни... ћен повече ме е €д, че не са отделили по-гол€мо внимание на ƒи€р и ћилих, много са свежи двамата и любовта им, и т€ такава!!! smile3521 smile3521 smile3521 hearts hearts hearts

¬се пак истори€та е на ƒжерен и …омер и с т€х започна сериала .
÷итирай

€вно си учи бързо урока Wink
преди как € унижаваха, и той също, спинкаше си по хотелите и диваните, сама се покани на он€ прием, въобще като завр€на снаха беше, кошмар ooooh!
сега да ти е кеф да ги гледаш, уж на война, ама....разв€ват розовите чаршафки...... Love Love Love
айде и мери-то да се прибира с ёсуф, јлишко със «елиха-та и всичко ток и жици Mr. Green Mr. Green
√юла и ’алил на околосветско, с еднопосочен билет и всичко ще се нареди Mr. Green Mr. Green
35 35 35 ”тре, утре ще е злополучното гости- ха, ха, ха..... » ’алил, и √юла имат талант за комедийни актьори..... ƒаровете ще им натежат..... 35 35 35
÷итирай

ћнени€: 3
≈хоо wavey

÷итат:
«апочна и то с чаршафките.... newsm68 newsm68 newsm68 ѕри€тно гледане! Very Happy Very Happy Very Happy

јаааа, руснаците по- хубаво го б€ха превели, …омер и' каза , че когато спи, при не€ работи не логиката, а сърцето...... hearts hearts hearts

јрфи, и аз точно това си мислех, че превода на руснаците не знам дали е по-верен, но и на мен повече ми харесва:roll:  Embarassed

¬ последните серии ми омръзна от јзис -  то€ "червей" вече не мога да го дишам - то бива бива гадно човече, ама чак пък толкоз  ooooh! ѕокрай него и ћерито вече не ми се гледа  Mr. Green  ато гледах на лаптопа, нали прескачам с мишката, не ми се виждаше, че са отделили толкова много екранно време за него, но сега  #Cussing out

ќбаче, вид€хте ли, че наистина …омер беше прегърнал първи ƒжеренчето  Shocked - използвал е намалението, че е заспала и си е мушнал ръчичката под не€  hahaha hahaha hahaha, јма и т€ се възползва  Laughing, как се гушна в него  35 35 35 ј на сутринта се прави на ощипана мома  hahaha hahaha hahaha

¬ерно ли  newsm78 в първи сезон …омер не е носил халка, защо ми се стори, че след сватбата имаше халка на л€вата ръка  Thinking, май ще тр€бва да ход€ на поправителен  ooooh!

ƒи€р и ћелих б€ха много сладки - "“ова за солта ли е или за да не говор€ за …омер и ƒжерен? -  «а солта" - /или нещо подобно беше разговора/  hahaha hahaha hahaha —трахотни са  Laughing

«елиха накра€ осъзна за какво иде реч - јлишко € вкара в път€  hahaha hahaha hahaha

ƒжеренката ме накефи - как ги им лази по нервите на √юлка и ’алил  newsm44, но и јгата е съпруг на м€сто - показа пред всички, че е съгласен с не€ и е на нейна страна, дори и по въпроса за фамили€  аракоджак  newsm10

ато се сет€ друго Thinking пак ще пиша, че малко ме разсе€ха /тр€бва от 21ч.-22ч. да изключвам всички телефони  Mr. Green/      
÷итирай

¬се пак истори€та е на ƒжерен и …омер и с т€х започна сериала .
ј, да, от тази гледна точка, приемам, но иначе ћћ си б€ха централна двойка, даже в определени моменти дружките ги харесваха почвече от …омер-ƒжерен..... Ќаистина любовта им беше като извън реалностите.....
÷итирай

—офи€

јрфи, чудесни снимки/чак ми се допи портокалов сок hahaha/
–осиии, права си, той си мушнал ръчицата под не€ Mr. Green
пък т€ се гушна в него, и на сутринта...аха да си го цунка...ма бързо се съпик€са hahaha hahaha
сега ще ме карате да ход€ при руснаците да гледам подробно, €вно наши€ превод пак бледнее Thinking
÷итирай

35 35 35 √але, само 2-3 места са, но са по- подробни в изказа руснаците.....

ƒа, –оси, …омер наистина не носеше халка, а само прословути€ си пръстен, който тук минава за родов на јгата, а всъщност, точно от този период е истори€та му..... ћай го слага на ръката си, когато се ражда синът им и дава н€какъв обет или обещание на ƒийдем, свързан с този пръстен и от този момент, така завъртат сценариите на филмите му, че все има пръстен заместител.... «абравила съм вече, но нещо подобно казваше в н€колко интервюта, —лънчето ни ги преведе.....
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
480-494 от 739 отговора