«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–одени 2013 г.
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
645-659 от 725 отговора

Ѕлагоевград

ћнени€: 1 227
Ѕлизначе е това е ужасно, как ще си гледаш Ѕобчо, от това ме е било най-много страх, че напоследък много ме боли кръста, ти нещо май хич си н€маш късмет с тази почивка, оправ€й се бързо  Hug
÷итирай

ћнени€: 148
Ѕлизначе,ужас. ак усп€?»ма ли кой да ти помага с дечурлигата?  Sad
ћисти,аз не съм маниачка на тема чистота.
« ѕоследна редакци€: нд, 20 окт 2013, 20:27 от **Baby** »
÷итирай

ћнени€: 1 959
ћи мен си ме боли кръста от как Ѕобето мина 6-те кила...ј ти€ дни го разнас€х повечко и...Sad јма пих сега ƒиклофенак и усещам как отпуска леко. »наче майка е тука, та поне малко помага.

Ѕейби, спешъли фор ю, както и за всички имащи зли свекита  Mr. Green

÷итирай

ћнени€: 148
’ахаха  Mr. Green  ултово е!!!
« ѕоследна редакци€: нд, 20 окт 2013, 20:27 от **Baby** »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 157
≈то ме и мен!
ƒжина от апати€ е нeписането  Hug!»наче сме добре мило ми стана,че се интересуваш!Ќапоследък н€мам много време,че  ирил реши през ден€ да не спи Sad да ето днес се събуди в 7.20 и заспа сега в 18.00 и по лошото е че само мрънка и иска да е ръцете ми,но не просто да го държа,а и да обикал€м из стаите като луда Crazy!Ќа всичкото отгоре като сме навън не иска в количката ами пак е в ръцете ми!≈ започнах да се скапвам,че нали съм си сама по ц€л ден.ћойто мило се прибира вечер в 8 ,а тогава той вече спи,и ми казва "виж колко е кротък " #Crazy.—ъответно н€мам време за нищо и кърмата ми намал€ва.ƒано да е само временно,че не виждам Praynig!
ѕомрънках и аз  hahaha!
« ѕоследна редакци€: нд, 20 окт 2013, 19:35 от ani88 »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 458
ћомичета, идвам да си дам днешната сводка! Smile

ћомчето ми е по-добре, започнал е да му действа антибиотикът, вече не е 40— температура за щастие. Ќќ! “е€ лекари в ќЅ, по-конкретно в педиатричното отделение, са просто абсурдни! ƒнес ходихме 2 пъти. ѕърви€т път се качихме с баба ми- аз да вид€ детето за малко, а баба ми да смени свекърва ми. ћи не усп€хме. —естрите не сме€т да ни пуснат в отделението, тр€бва лекарката да разреши, а лекарката фучи и тр€ска врати, изобщо не можах да € доближа и да говор€ с не€.
ѕосле се върнахме в часа за свиждане и благоволиха да ме пуснат вътре за 10 минути с уговорката много бързо да върв€ по коридора, че да не съм дразнела великата докторка! ooooh! ј бабите се размениха за 2-3 часа след дълги пазарлъци между свекърва ми и вездесъщата лекарка- не можело да излиза свекърва ми отделението, щом т€  е почнала, т€ щ€ла да си кара до кра€.  азвам ви, по- зле от затвор е- там поне пускат затворниците на разходка из двора, тук- €дец. ћааааксимум до коридора! ”тре, ако не ми мине котка път, ще ход€ да говор€ с началника на отделението, така не става просто.
ј детенцето ми милото, като отидохме сутринта и не ни пуснаха, си слагаше ръчичката на стъклото на заключената врата и си допирахме дланите през матовото стъкло и ми казваше, че иска да съм при него и ме обича. Ќаистина ме забол€ сърцето, душицата ми Love

Ѕлизначе, съчувствам ти много, аз често закъсвам така и е ужасно наистина Sad

јни, не съм забравила за уговорката да се видим, но при нас вс€ка седмица има екшън Sad Ќад€вам се скоро да успеем!  Hug

wwwaz, не знам кога се из€сн€ва цветът на очите. ћъжът ми до първи клас е бил със сини, сини, сини, сега е със зелени. ѕлеменникът ми до година и половина беше със сиви, ама неверо€тно сиви очи, сега е на почти 7 и е  с шоколадово каф€ви. » двете ми деца са с категорично каф€ви очи от мигана раждането. Ѕожа работа.

“ака... чела съм ви всички, но това запомних, а тр€бва да б€гам.

Ћека и спокойна вечер ви жела€!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 168
“ерп, стискам палци. «а ќкръжна болница направо не искам да говор€....  азаха ли ви поне кога ще го изпишат?
÷итирай

ћнени€: 851
“ерп то дано бързо му минава, че да се прибере. »наче борбата с т€хната система едва ли ще е толкова лесна.

ќго днес ми повърна на фонтан  Shocked ƒо сега не го беше правил това. ƒнес времето беше страхотно и ходихме да видим на ћћ д€до му до село, че той горки€ остава в перифери€ и р€дко стигаме до него. «арадвахме човека и си поотморихме малко. «ар се отъркал€ качествено в изорани€ двор и го къпахме с телената четка  Mr. Green  упихме си пр€сна рибка от един рибарник и минахме и през свекърва ми да оставим нейната рибка. Ќа връщане вече към 19ч ќго не спр€ да реве в колата и го взех да го кърм€. ћинахме през  ауфланд да пазаруваме и на излизане на фонтан. ¬ сестра ми (и на не€ носихме рибка) го окъпах със зет ми  Mr. Green (гол€м майтап) и като го извадихме от коритото и като се лисна това корито в краката ни  35 и намокрихме "терлиците". ƒобре поне, че го къпахме в бан€та, та водата се лисна там  hahaha
“р€бва да има и такива моменти, иначе на дърти години какво ще си спомн€ме  Mr. Green

«ар спеше като пън в кола, а ќго не иска. —тои и си гледа или просто реве  Shocked ўо прави така това дете? ƒали пък стола не му е удобен  newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 84
ѕривет!

“ерп, благодар€ - очетата ще има да ме изненадват, че при нас 50-50 сини, сиви, зелени или каф€ви, скорошно оправ€не на момченцето ти и н€ма да се даваш на ќЅ. Ќе са лоши лекарите, но май все със скандали се оправ€т нещата... като си спомн€ как ни изписваха и каква разправи€ стана ooooh!

Ѕлизначе, бързо възстанов€ване и на теб, че Ѕобче има нужда от теб.  ак ще ги носим по-нататък... не знам Tired

јгнес, слагаш ли допълнителни възглавнички в столчето, да не би да го запарват? јз купих една, слагах € 2 пъти и сега € ползваме за възглавница на дивана. ћалки€ много обича да пътува по магистралата си спи като пич, но се изнерв€ из —офийските задръствани€ и започва да реве.

атенце, бебешки€т колаж на ћаги е страхотен!

ћисти, тихо, тихо да сподел€от четвъртък до сега съм свалила 1 кг с педалите (диета не спазвам). ѕоразрових се по темата и да обобщ€ - бързо въртене, на малка степен минимум 10 мин на ден Peace... леле какво въртене ме чака... и вода да се пие поне 2,5л

«а кенгуруто ще изчакам още 1 месец страх ме е да не му прецакам кръста. Ќашето също има твърда подложка за гръбчето.

ѕроходилка ... не знам още, чета и чувам за доста инциденти newsm78

Ѕрей, останах очарована: едни при€тели на свекърва ми (евреи) й дойдоха на гости и донесоха на малки€ подарък много сладко костюмче  Very Happy нос€т го от »зраел специално... брей - реабилитираха евреите в моите очи. ƒосега колкото пъти съм имала вземане даване с евреи - все гледат да те прецакат.
÷итирай

ћнени€: 622
Ѕлизначе,дано да ти мине бързо кръста!ћного боли ,знам...јз сутрин имам н€какви тъпи болки в десни€ бъбрек... ќй знае кога ще си обърна внимание ooooh!
јни88 и аз разнас€м мо€т топчо по ц€л ден .Ѕез ръце останах.√ледам да не му се вързвам много и често го остав€м да плаче.“олкова изискващо бебе не съм предполагала ,че може да има.—амо да ми е здрав.“ерп,прегръщам те и от сърце ти жела€ скоро да сте заедно вкъщи всички Praynig —амо като си помисл€ какво ти е ...далеч от детето.—игурно полуд€ваш от притеснение.ƒано възможно най-скоро да излезе оттам. акъв е този ред в тези болници ,какво  е това чудо.Ќе разбирам.
ѕроходилка съм ползвала,но не за прохождане ,а н€къде към 6 месечна възраст ,да стои прав докато се облека примерно.Ќе повече от 10 мин.дневно му се е събирало,но беше нещо страшно като тръгнехме да излизаме.
ѕри нас сега най-големи€т кошмар е приспиването през ден€.ƒори и в количката не иска да спи.ћръщи се ,дере се ,над€вам се да заспи от умора ,но не би...ѕреди у дома в шезлонга заспиваше ,сега не може.≈й го и сега плаче,плюва биба ,иска да го гушкам и да го нос€.ћи н€ма да стане.Ќе иска и на гърда да заспива,много ме е €д.“ова “они ще излезе по-серт от батко си.
ƒайте идеи как да го накарам да спи Praynig
÷итирай

—офи€

ћнени€: 157
“ихичко само,че малки€ спи Whistlingоф пак рева,но заспа!ƒа не си помислите,че беше лесно този път помогна ‘енистила нали му давам заради имунизациите утре!ƒанче и аз се чуд€ как да го приспивам а не искам да заспива люл€йки го или на ръце,че така ще свикне!’мм не че сега не ми по ц€л ден в ръцете! newsm78
“ерп ще се видим нека само детето да се оправи спокойно Hug!
ѕроходилка съм твърдо решила да не ползвам не виждам как помага за прохождане като децата само се воз€т на не€!ћойта племенчка така само се засилваше и вдигаше краката Laughing!≈ в€рно,че без кръст ще остана ама по добре така!
« ѕоследна редакци€: пн, 21 окт 2013, 09:55 от ani88 »
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 3
ќле, много проблемни дни. ƒано всичко лошо да минава бързо.
Ќие сме си вече в Ѕургас. ѕът€ мина сравнително добре, но малката през повечето време беше будна. —лава богу не рева много. «аспа ми в 19.30 и чак до 8.30 с 2 хранени€. ќбаче... мерих € на наши€ кантар и ми показва че е качила само 300 гр. ўе видим какво ще каже докторката в ср€да. ћоже би ще почна захранването по рано. ƒавах й н€колко пъти јћ ’»ѕ, но т€ огладн€ва много бързо след него и ми се струва че го изаква без да го усво€ва. Ќ€какви идеи. ƒа пробвам с друго мл€ко, но кое.
«а приспиването - аз € приспивам на гърда. “а се чуд€ като спра да € кърм€ как ще става  newsm78
÷итирай

Ѕлагоевград

ћнени€: 1 227
wwwaz дано ти да имаш ефект от въртенето, че у нас ћћ още ми разправ€ как дал 100лв за закачалка  35 hahaha а аз докато б€х мераклийка върт€х по 40мин, така пишеше в упътването и полза никаква  Crying or Very sad
јгнес най-веро€тно не му е удобно столчето, н€ма какво друго да е.
“ерп е то ангината откога пък стана толкова заразна  Thinking т€ дъщер€та така или иначе само от това е боледувала в живота си, но не ме е заразила нито веднъж, въпреки че аз съм кекава по принцип.
ƒанче преди един месец, имах същата работа болка в бъбрека - тъпа, и пих чай от червена боровинка, намерих € в един плод-зеленчук, и мнооого вода и да си кажа до други€т ден, едва ходех до 00, сигурно н€ко€ песъчинка изхвърлих, но до там беше  ooooh!не се е обаждал и дано де.  «а приспиването през ден€, мойта се научи да си лежи послушно на дивана, и докато си върша нещо по къщата €вно и доскучава и си заспива сама, а следоб€д в количката спи само докато клат€, но докато беше лошо времето, разбрах, че като € остав€ в креватчето сама, принципа е същи€т, като сутрин на дивана, само дето следоб€д, вече реве от умора и тр€бва първо да € утеша, после да € остав€ в кревата.
–оси изчакай да видиш какво ще каже лекарката, щото има разлика в кантарите. јз пък н€мам кантар бебешки у нас, така че не си слагам на сърцето колко е качила, нали на консултациите си показва екстра качване, значи си е екстра. ћного ми е интересно това приспиване на гърда, мойта вечер суче и дреме, обаче по н€кое време пълни гащите и дотам беше с приспиването. “о и сутрин е така и затова после не мине и 1ч откак е станала и доспива на дивана за поне 30-40 мин.
јни това за проходилката не е баш така, щото гол€мата ми проходи с проходилка, на около 9м ама падна, удари си главата, и спр€, та после пак в проходилката и на точно 1г си ходеше по-стабилно. Ќа сестра ми децата пък без проходилка, докато те куп€т то детето почнало само да си се изправ€ по мебелите и много рано проходиха, така че май си е до дете. јз затова уж мисл€ да ползвам, но не бързам да купувам, да не се окаже, че не ми е нужна.
÷итирай

ћнени€: 5
«дравейте мами имам проблем над€вам се да ми помогнете.ћоето девойче обърна режима спи по ц€л ден и се събужда в 22,23:00 часа и н€ма сън до 7,8 сутринта .¬ече не издържам пробвах да € буд€ през ден€,дори да € държа гладна за да може да постои 30-40 мин будна ,еми без резултат.“ревожиме  и това,че после не спи по 10-12 часа ,онзи ден стигна до 14.«аведох € на гастроентеролог предполагах,че може да са колики  и заради запека,откриха ни фисура и млечница,но предполагам ,че това безсъние не се дължи на т€х
÷итирай

—офи€

ћнени€: 318
јни, а защо фенистил? ќбрив ли има  ирил?
ѕроходилка ще ползвам, слагала съм гол€мата в проходилка, не виждам нищо лошо. “о само проходилка ми липсва, но се над€вам до тогава н€кои от нещата да ги поразкарам. ћежду другото си ползвам и шезлонга, и люлката. Ћюлката е по-забавна, но пък шезлонга е по-широк.
Ѕлизначе, предлагам Ћюбо да ти изпъне кръста, вместо да пиеш диклофенаци Cool
“ерп, казаха ли кога ще изписват јлександър?
ƒанче, съчувствам т јз дете гушкам само за хранене, преобличане и къпане. Ќе бих могла да издържа.
√лупи, над€вам се понеделнишки да сте добре. —трашен сън си имала, добре, че не си ме намерила из офиса, че от сън щеше да е кошмар Laughing
juli-87, не мога да помогна със съвет, но определено мисл€, че обръщането на режима не се дължи на фисура и млечница. ”спех! Peace
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
645-659 от 725 отговора