«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

“елевизи€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
45-59 от 132 отговора

ћнени€: 483
» все пак н€кой има ли иде€ защо са се разделили Ќики и ¬алери? »нтересно ми е, понеже имаха гол€ма любов, направиха си детенце...и изведнъж - вече не са заедно.  ƒали н€кой на н€кого е изневерил Rolling Eyes ¬ъв всеки случай жалко, но те си зна€т. ћоже би е по-добре и за двамата. “е са млади хора и имат право да търс€т щастието си по отделно, ако не го откриват заедно.
÷итирай

в 1001-та нощ

ћнени€: 1 090
ЌЋ каза, че вс€ка връзка има кризи и 3-тата година е трудна, като и т€х не е подминала...
÷итирай

OAE

ћнени€: 12
Ѕожинов си изпълни обещението и ще го видите скоро в предаването на ЌЋ....вид€х го неволно с очите си! јко ли пък не е било за интервю...то съсъ сигурност дойде да € вземе след дълги€ й снимачен ден!!! » аз малко папарашката...да вид€т дали е хубаво!  Mr. Green
÷итирай

в 1001-та нощ

ще се радвам, ако са или останат заедно  Peace
÷итирай

ћнени€: 109
Ѕожинов си изпълни обещението и ще го видите скоро в предаването на ЌЋ....вид€х го неволно с очите си! јко ли пък не е било за интервю...то съсъ сигурност дойде да € вземе след дълги€ й снимачен ден!!! » аз малко папарашката...да вид€т дали е хубаво!  Mr. Green

я разкажи повече де, къде б€ха, как изглеждаше Ќиколета. Laughing
÷итирай

Varna

ћнени€: 152
ще се радвам, ако са или останат заедно  Peace

аз също ще се радвам:) –одени са един за друг ... две половинки в едно .. и детенцето им е толкова сладко Smile
÷итирай

Varna

ћнени€: 152

съседи ли сте ?  Thinking
÷итирай

OAE

ћнени€: 12

съседи ли сте ?  Thinking
"јко ти кажа....после тр€бва да те уби€"  Mr. Green....както се казваше в един стар филм...май  newsm78...! Ќе ми идва н€как си отвътре да съм "проводник на обществената мълва"  Wink
÷итирай

ћнени€: 424
Ќиколета ми хареса, Ћил€на спешно тр€бва да € разкарат.
÷итирай

в 1001-та нощ

може умишлено да е търсен образ, който н€ма да засенчи ЌЋ  Peace
÷итирай

¬арна

ћнени€: 32
Ћил€на е пълен потрес!
÷итирай

ћнени€: 2 290
Ћил€на е пълен потрес!
Peace
»ринито и т€ наредена там.. Rolling Eyes
÷итирай

»спани€

ћнени€: 109
√ледам ћариус при  еворк и едни тъжни мисли ми идват... «а н€колко години как се измениха ценностите и как телевизиите дадоха още по-гол€м принос за това.

ћоже ли да се сравни  еворк с новоизлюпени€ политик /журналист със съмнителни качества/ Ѕареков? јбсурд!

ћоже ли да се сравни приноса на ћариус за духовни€ ни живот с псевдо-из€вите на персонажите известни с това, че са известни? ќще по-гол€м абсурд!

“ъжно и страшно е това! “ака загива една ц€ла наци€, когато бъде обездухотворена.

ѕисах снощи, защото гледах предаването. ’ареса ми /част от него/ начина, по който е направено. Ќо виждам, че пишещите се интересуват от друго: дали са заедно семейството, дали действително Ќиколета живее в този дом... ƒа се чуди човек дали българите имат лични проблеми. ƒано да н€мат и Ќиколета и Ѕожинов да са им дертовете.

» в никакъв случай не очаквам да бъда разбрана. ѕросто сподел€м мисли.  Smile
« ѕоследна редакци€: пн, 07 окт 2013, 00:33 от smileys »
÷итирай

ћнени€: 434
запис ето и аз да сподел€ гледах и се чудех, слаба раки€ Ќиколета сед€ на "‘" много смешно, слабо като предаване ако по другите “¬ н€ма какво да гледам... ще превключвам ...
 Sick от  она€ флегма —арачинкова мън мън  Sick
а Ќиколета и ¬алери то€ селтак досега го б€х виждала тук там на снимки ... как говори ужас ooooh!
«а двамката бих казала ,че са си лика прилика да си сед€т там и да си гледат д»тето.
÷итирай

ћнени€: 2 806
»ринито и т€ наредена там.. Rolling Eyes

»ван и јндрей са продуценти на предаването на Ќиколета Wink
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
45-59 от 132 отговора