Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте!
Преди време ми присаждаха коса в Дима Стил.,а цялата процедура ми излезе около 800 лв  #Crazy но след време реших че по-добре щте е да ми я махнат,заштото е много трудно поддържането..Сега искам да я продам,за да възвърна поне част от парите си,които според мен изхарчих напразно,защтото не бях доволна от крайният резултат и от обслужването.
Косата е  руса-тъмно руса,3 редчета(кичури) с дължина 42-43 см..
Можете ли да ми кажете къде по-точно мога да продам тази косА,и дали щте мога да я продам на половин цена??защтото неискам отново да правя грешки,и някой да вземе тази коса на много по-евтина цена отколкото аз съм дала за нея...разбирате ли ме?искам поне на половин цена да я продам..на някой сериозен човек,който щте предложи добра цена за нея.
Надявам се да има човек от форума който да може да ми помогне.Много щте съм щтастлива и благодарна!
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Цитирай

Ами защо не пробваш отново в Дима стил може да ти я изкупят или в някой друг салон където имат подобна услуга.
Цитирай

Виви, има разни обяви тук-там за изкупуване на коса.. Обаче незнам какви са цените... И все пак, това че на теб са ти взели 800 не значи, че самата коса струва толкова - нали са ти взели и за труд поне... И други консумативи...

http://dalavera.net/read.php?64,111037
http://www.ad-bg.net/readAds.php?Rub=Uslugi&Vid=Offer&PRub=Acc&page=2
http://www.pozvanete.bg/pozvanete/index.pl?ses=0&action=obia … pr=2703&grad=*&data=*&kol=1&ot=11

Както и да е... Защо наистина не пробваш в салоните?
Цитирай
Здравейте пак!
БлАГОДАРЯ за сайтовете с обяви.!
Аз иначе съм от Плевен,но незнам  тук в кой салон бих могла да отида..за това ако има някой от Плевен,можете ли да ме посъветвате в кой по точно салон да ида..но да е някой в който заплащтането е сериозно..че поне каТО неможах да и се нарадвам на тая коса,поне да я продам на добра цена.
Незнам за тази дължина колко мога да взема..?Добре ли е да я продам на половин цена,да речем около 300-400 лв??
Цитирай

в сърцето на любимия

Ами защо не пробваш отново в Дима стил може да ти я изкупят или в някой друг салон където имат подобна услуга.
Thinking
Цитирай

Незнам за тази дължина колко мога да взема..?Добре ли е да я продам на половин цена,да речем около 300-400 лв??
Дано успееш да я продадеш за 300-400лева,но на мен ми се струва доста. newsm78
Цитирай

София

Аз също си бях сложила 120 кичура и ми излезе 940 лв.  Crazy ама като по-нова беше супер  Cool
Ама ти колко време си я носила?Щото ако е по-дълго се проскубва!!! и остава наполовина...
Цитирай

Springfield, VA

Според мен цената, която казваш, за начална, тоест на теб която са ти взели ми се струва малко множко за дължината и броя на редовете, които казваш  Thinking Струва ми се, че РЕАЛНАТА цена на тази коса, която обявяваш е на половина(това, което ти си платила за нея!)..а ти колко можеш да и вземеш от тук нататък не знам.......
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.