Стряска се докато спи

  • 937
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 198
Моята бубка често потрепва докато спи и така се буди от време на време, има ли конкретна причина за това или всички бебета са така?

# 1
  • Мнения: 252
и при мен имаше нещо подобно за съжаление сега е още по зле - плаче на сън и едва успявам да я събудя.но педполагам че е нормално - и те сънуват, изживяват по някакъв свой начин емоциите от денят. надявам се да отшуми в най-скоро време

# 2
  • Мнения: 1 031
Почти всички бебчета се стряскат на сън, и моят юнак също. Много пъти се е събуждал плачейки. Мисля, че няма причина да се притесняваш Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 2 181
И аз мисля че няма повод за притеснения.Стела много се стряскаше като бебе,но го израстна.Сега проплаква само,но от зъби,а може и да сънува нещо.
Бебешка им работа..... Laughing

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Константин до скоро се стряскаше от най-малкия шум, подскачаше целия. thumbsup Казваха ми, че е "неспокоен".  Сега има здрав сън /когато наистина спи/, да чукна на дърво...
С времето и при вас ще отпадне този "проблем".

# 5
  • Мнения: 1 370
Това е само период. Ние го минахме. Не се притеснявай, всичко е наред Wink

# 6
  • Мнения: 287
Ние все още се стряскаме на сън. По същия начин и плачем, но някой ме беше успокоил че всичко ще си мине от само себеси.
Иначе забелязвач, че става все по спокоен и по спокоен.

# 7
  • Мнения: 445
И ние сме неспокойни от време на време. Дано този период скоро отмине.

# 8
  • Мнения: 272
Ние сме същите - стряскаме се и се будим с плач. Лекарката ми обясни от време на време им падало нивото на магнезия и тогава даже  се стряскали 3 пъти по-често! Така че -  Споко

# 9
  • Мнения: 2 381
Моята дъщеричка се стряскаше като спеше докато бяхме в родилното.А сега спейки се усмихва.
и те сънуват, изживяват по някакъв свой начин емоциите от денят.
И аз така мисля.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И моята бебка се стряска и събужда.Когато я завъртя на една страна продължава да спи,но до следващото обръщане по гръб.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 47
И ние много се стряскахме докато бяхме по-малки, но откъм годинката насам вече спи по-спокойно, предполагам че е период ,който израстват.

# 12
  • Мнения: 1 425
Може да е от зъбки. На моя приятелка детенцето изкара първото зъбче а 3-ри месеца и половина.
Моята дъщеря има много спокоен сън от бебе, но напоследък и тя се стряска, но венеца на кучешките зъбки е много подут и го отдавам на това.
Ако сънува също може да се стряска, аз съм засичала Вики да се смее с глас насън и каквато съм луда хукнах посред нощ да я снимам с камера как се смее на сън  Mr. Green луда работа  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 827
 А, и моят беше така. По едно време даже започна да се изправя сам в креватчето и да реве  Shocked После пък започна да си удря главатакъдето свари...Ще го мине и този етап  Wink

# 14
  • Мнения: 102
Инка не се притеснявай. Явно това е нещо нормално когато бебето е още малко. Дъщеря ми до 6-я месец постоянно се стряскаше на сън, а междо другото и не само на сън просто, ако се случи нещо неочаквано (примерно внезапен шум) също се сепваше. Аз също като теб се притеснявах, защото съм чувала, че един от признаците на рахит е неспокоен сън. Но естесвено това нищо не означава като ги няма другите признаци. Сега Савина е на 9 и половина и мога да кажа, че спи много по-спокойно. Е понякога може да проплаче на сън, но това е сигурно защото сънува. Така че не се безпокай както казват и другите момичета ще отмине.

Общи условия

Активация на акаунт