Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

on the beach

имам да свлям 2 кг но нз с коя диета.моля ви помогнете,препоръчаите ми някоя Blush
Цитирай

Paradise

Леле, за 2 килограма и диета Wink Пробвай Скарсдейл (май така се пишеше) или лунната диета.
Успех Peace
Цитирай

София

Ако спреш сладките и ограничиш хляба, гаранция, че за 2 седмици ще ги свалиш!
Цитирай

on the beach

май ще пробвам лунната,аз хляб не ям,но сладкото съвсем да го спра не мога.не се тъпча със сладки но 2 пъти в седмицата малко похапвам.някакви др идеики?
Цитирай

РусЙе

Стига де - бъзикаш ли с е? Хората имат по 20 да свалят, пък ти за 2 кг/.... Яко секс, и ще ги свалиш Mr. Green
Цитирай

Има толкова много теми за различни диети.

Разгледай ги и прецени коя е най-подходящата за теб.

Намали хапването и успех.
Цитирай

София

.... Яко секс, и ще ги свалиш Mr. Green

smile3521 newsm10
Цитирай

и аз имам толкова да свалям. Даже и в една друга тема писах, че се чудя дали да правя някаква диета . Защото за 2 кила наистина е силно казано да се прави диета, но пък как да се свалят. Лунната не мога да я спазвам, защото ми става лошо и просто няма смисъл. Сега ще погледна и темата за Скарсдейл /или каквото е там/. От 3 дни не ям тестено и сладко и се надявам да има резултат поне след 2 седмици. Обаче ми е много трудно без сладко - издържам, но си е трудно за човек като мен, който много обича сладки неща.
Цитирай

София

Беж към най-близката фитнес-зала.  Wink
Цитирай

София, Бели Брези

И аз имам толкова за сваляне и мисля да го направя със фитнес, плуване.....нещо такова
Цитирай

Направи веднъж, два пъти лунната и си готова  Very Happy
Цитирай

София, Бели Брези

Направи веднъж, два пъти лунната и си готова  Very Happy
не е сигурно, аз когато отслабвах сериозно правих и лунната диета. Ейййй, ужас свалям за деня 2кг. и на другия ден без да се оливам с храненето пак са си там, на мен не ми действаше тази диета, само си гладувах като куче..

пп. ОК, започвам вече да се обърквам, защо само се прекръстваш, тъкмо ти свикнах с Писаната и сега хоп, ново име. Добре, че ти познавам спящата красавица, че иначе съвсем се оплетам с тия чести смени
Цитирай

Фитнес!
Зарежи тия лунни диети, че два килограма ще ги свалиш за нула време и точно за толкова ще ги върнеш.
Цитирай

Lilly, след като се свърши с диетата, трябва да се хапва разумно, иначе нищо не помага  Rolling Eyes

П.П. Обещавам скоро да не се променям (от към ник) Mr. Green много Писани и Писанчовци се оказа, че има, та затова  Blush
Цитирай

Фитнес!
Зарежи тия лунни диети, че два килограма ще ги свалиш за нула време и точно за толкова ще ги върнеш.

Аз правя ли някаква по-така физическа дейност и озверявам от глад  #Crazy а лунна 2 пъти съм правила и 2-та пъти задържах -2 кг., важното е всеки да му хване цаката  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора