Търся електронна книга - тема 7

  • 139 453
  • 731
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 10 514
Търся книгите за възрастни на Астрид Линдгрен: Кати в Париж и Кати в Америка.

# 136
  • Мнения: 58
Търся книгите за възрастни на Астрид Линдгрен: Кати в Париж и Кати в Америка.

http://liternet.bg/publish12/a_lindgren/kati_v_parizh/content.htm

# 137
  • Мнения: 10 514
Katrine,   bouquet

# 138
  • Мнения: 61
Здравейте,
Търся електронните книги от поредицата Кросфайър.
Много искам да ги прочета ,но не успях да ги открия,така че много ви моля за тях,ако ги имате или съвет от къде да ги дръпна,ако знаете.
Много ви благодаря!

# 139
  • Мнения: 13
Здравейте,
Търся електронните книги от поредицата Кросфайър.
Много искам да ги прочета ,но не успях да ги открия,така че много ви моля за тях,ако ги имате или съвет от къде да ги дръпна,ако знаете.
Много ви благодаря!
Оххх боже не е много сложно просто да погледнеш първия пъст и да си изтеглиш мейлбуукс ! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 140
  • Мнения: 13
Търся книги на Филипа Грегъри, различни от тези в Читанка (Другата Болейн, Другата кралица, Наследството ма Болейн и Шутът на кралицата). Ще съм благодарна, ако някой сподели.

ето тук ги има
http://absolutetorrents.com/details.php?id=9832&category=6

# 141
  • Мнения: 1 452
Търся книги на Филипа Грегъри, различни от тези в Читанка (Другата Болейн, Другата кралица, Наследството ма Болейн и Шутът на кралицата). Ще съм благодарна, ако някой сподели.

ето тук ги има
http://absolutetorrents.com/details.php?id=9832&category=6

В този сайт книгите се повтарят с тези от Читанка.
Лекси търси други книги на Ф. Грегъри, но не ми е известно да има други излезли в е-вариант  Peace

# 142
  • Мнения: 61
Здравейте,
Търся електронните книги от поредицата Кросфайър.
Много искам да ги прочета ,но не успях да ги открия,така че много ви моля за тях,ако ги имате или съвет от къде да ги дръпна,ако знаете.
Много ви благодаря!
Оххх боже не е много сложно просто да погледнеш първия пъст и да си изтеглиш мейлбуукс ! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Ясно е,че хората с повече опит се дразнят от новодошлите и неопитни,но не е лошо за си спомните ,че и вие сте били новаци.Да,видях,че я има,ама не се справих с тегленето по този начин и за това попитах.Ще бъда благодарна,ако някой не толкова Crossing Arms да ми помогне все пак...Може и на лични,няма да отнеме повече от 1-2 минути да ми обясни как да го направя,благодаря....  bouquet

# 143
  • Мнения: 0
Здравейте,съжалявам че списъкът е толкова дълъг но никъде не мога да ги намеря,а умирам да ги прочета:
-Дарба
-Пленница на смъртта
Предимството да бъдеш аутсайдер
Синдер-Лунни хроники

Имейлът ми е: hrisipalahanova@abv.bg
Благодаря предварително!  bouquet  bouquet

# 144
  • София
  • Мнения: 28 109
Здравейте,
Търся електронните книги от поредицата Кросфайър.
Много искам да ги прочета ,но не успях да ги открия,така че много ви моля за тях,ако ги имате или съвет от къде да ги дръпна,ако знаете.
Много ви благодаря!
Оххх боже не е много сложно просто да погледнеш първия пъст и да си изтеглиш мейлбуукс ! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Ясно е,че хората с повече опит се дразнят от новодошлите и неопитни,но не е лошо за си спомните ,че и вие сте били новаци.Да,видях,че я има,ама не се справих с тегленето по този начин и за това попитах.Ще бъда благодарна,ако някой не толкова Crossing Arms да ми помогне все пак...Може и на лични,няма да отнеме повече от 1-2 минути да ми обясни как да го направя,благодаря....  bouquet

Книгите не се теглят от там, а пускаш заявка към определен потребител и чакаш да я изпълни.

# 145
  • Мнения: 275
Здравейте,
Търся електронните книги от поредицата Кросфайър.
Много искам да ги прочета ,но не успях да ги открия,така че много ви моля за тях,ако ги имате или съвет от къде да ги дръпна,ако знаете.
Много ви благодаря!
Оххх боже не е много сложно просто да погледнеш първия пъст и да си изтеглиш мейлбуукс ! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Ясно е,че хората с повече опит се дразнят от новодошлите и неопитни,но не е лошо за си спомните ,че и вие сте били новаци.Да,видях,че я има,ама не се справих с тегленето по този начин и за това попитах.Ще бъда благодарна,ако някой не толкова Crossing Arms да ми помогне все пак...Може и на лични,няма да отнеме повече от 1-2 минути да ми обясни как да го направя,благодаря....  bouquet

Здравей, маркираш книгата, която си избрала... натискаш бутона "Поискай"...
След като ти я изпратят, чрез бутона "Получи" (по-принцип, трябва да свети ако си я получила)
я приемаш... книгата се записва автоматично в папка "Books", която се е създала в папка  "MailBooks"...
горе вдясно от бутона "FTP" има бутон, с който също можеш да отвориш папката с получените книги... Успех...

# 146
  • Мнения: 2 755
Защо вече не се качват книги в Читанка, преди се качваха по три на ден, сега - нищо. Ако някой знае, да сподели информация, моля.

# 147
  • Мнения: 10 514
acer,
защото има проблеми със съществуването на сайта - пише си го на заглавната страница, както и защото качването на книга там изисква огромен труд по сканиране, редактиране и форматиране на книгата. А доброволци няма достатъчно.

# 148
  • в рaя
  • Мнения: 233
Здравейте, препоръчаха ми книгата на Уилям Йънг - Колибата, но не я намирам, а флибуста не ми се отваря. Не знам дали изобщо я има някъде, но ако някой я е засичал ще съм му благодарна за помощ  Hug

# 149
  • Мнения: 13
Здравейте, търся книгата "Бди над мен" от Даниела Сасердоти .

Общи условия

Активация на акаунт