Раждане в Сливен?

  • 808
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 111
От Бургас съм,но напоследък доста жени раждат в Сливен.Мамите от Сливен биха ли казали какви толкова са условията там.По принцип в Бургас било пълна мизерия,но да ходят чак до Сливен /100км./???

# 1
Зависи къде в Сливен ще раждаш.
Ако е в клиниката до хотелът на Лечков, условията са добри т.е. Стайте са приятни (като за болница) с по две легла,  TV и санитерен възел. Татковците могат да присъстват.
Всички са много любезни и се отнасят добре.
Аз съм доволна.

# 2
  • Мнения: 1 111
Незнам за коя клиника става дума.Тази до Лечков частна ли е ?Ти там ли си раждала?Ако имаш тел.на клиниката ще ти бъда благодарна

# 3
Клиниката е частна но работи със ЗК. Ще ти пратя координати след няколко дни, като се прибера в къщи.

# 4
  • Мнения: 143
kali76 Аз родих преди 20-тина дена в САГБАЛ "Ева" Сливен, частна е но работи със здравната каса, платих 26 лв и съм много доволна от клиниката и персонала. Ако реша да имам 2-ро пак бих искала да е там при същият персонал  Party
Ако си е ориентирала натам или те интересува друго с удоволствие ще ти разкажа  Peace

# 5
  • Мнения: 1 089
kali76  Ако реша да имам 2-ро пак бих искала да е там при същият персонал  Party
Само, че аз родих МБАЛ "Царица Йоана". за болницата, персонала, обслужването мога да говора само с добро. Също работят с ЗК. Престоят ми с включена храна  струваше около 20лв. (вече не си спомням точно колоко беше). но най-големите суперлативи са за д-р Дичева -  голям ПРОФЕСИОНАЛИСТ  и невероятен ЧОВЕК. Ако искаш координати пиши ми на лични.
Желая ти успех!  bouquet

# 6
  • Мнения: 143
tan Мисля че това е новото име на клиниката. Знам че преди е била с друго име но не се сещам как беше чух го някъде. Точно при д-р Дичева родих напълно те подкрепям за думите ти прекрасен лекар и човек е  Peace   

# 7
  • Мнения: 1 111
kali76 Аз родих преди 20-тина дена в САГБАЛ "Ева" Сливен, частна е но работи със здравната каса, платих 26 лв и съм много доволна от клиниката и персонала. Ако реша да имам 2-ро пак бих искала да е там при същият персонал  Party
Ако си е ориентирала натам или те интересува друго с удоволствие ще ти разкажа  Peace

Интересуват ме всякакви подробности,разказвай всичко по ред !

# 8
  • Мнения: 4 362
Аз също ще раждам в Сливен в клиника "Ева" при доктор Костадинов съм
Мога да ти дам телефони ако се интересуваш.

# 9
  • Мнения: 1 111
Казвайте всичко що знаете,че така ме наплашиха с бургаската болница  #Crazy

# 10
ако имаш вьзможност отивай в сливен.една моя позната ражда там и е супер доволна. а аз родих в бургас и само мога да каза не се подлагаи на това изпитание.;не се знае какво сте преживееш.приателката ми едва не умриа от безхаберието и некад6рността на бургаските лекари,а бебето и го погубиха.а за мрасотиата и мизериата не ми се говори,цял ден мога да пиша,на всичкото отгоре те изнудват и за пари.

# 11
  • Мнения: 4 362

АГ "Ева" се намира на ул. Ичеренско шосе № 117 /това е пътя от Сливен за Карандила, до вилната зона/, няма да я подминеш - синя двуетажна сграда и двор с райграс
Тел. на клиниката -  044/667074
Тел. на д-р Костадинов - 0888497744
От 8 до 14 часа всеки делничен ден е д-р Костадинов

Ако имаш въпроси пиши ми на лични,ние с теб сме май в един месец  Grinning

# 12
  • Мнения: 143
ако имаш вьзможност отивай в сливен.една моя позната ражда там и е супер доволна. а аз родих в бургас и само мога да каза не се подлагаи на това изпитание.;не се знае какво сте преживееш.приателката ми едва не умриа от безхаберието и некад6рността на бургаските лекари,а бебето и го погубиха.а за мрасотиата и мизериата не ми се говори,цял ден мога да пиша,на всичкото отгоре те изнудват и за пари.
И аз такава информация имам за бургаската  болница и за това избрах Сливен, доволна съм.  Освен това НИКОЙ не ме е изнудвал за пари и въпреки това немога да се оплача от отношението за персонала. За Бургас съм чувала че ако не дадеш някой лев тук и там  спукана ти е работата.

Общи условия

Активация на акаунт