Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
330-344 от 773 отговора

Анкета

На каква стойност бяха поръчките ви през Кампания 16?

Въведи твоя глас
И аз пуснах поръчка вчера преди 13 ч., фактурираха я и вечерта отворих фактурата. Двата кашона са в центр. поща и се надявам след работа като се прибирам да ме чакат в нашия клон.
Цитирай

Аз днес ще си взема поръчката от 15-ти каталог.
Аз имам проблем със сайта на Ейвън, все още ми се отваря стария каталог, при вас обновили ли са каталога?
Цитирай

Благодаря много на _re_ge   Hug Peace
Факт е, че тука много голяма част от вас помагат много с войната срещу Ейвън  Laughing

Втори факт е, че почти нямам време да чета и изпускам доста информация  Crossing Arms , поради което както често се оказва си плащам  Cool

И само искам да ви пусна един мейл между мене и Ейвън да се посмеете малко:
"Ако искам 1 к-т от брошури за К17 кой код на набера и каква ще бъде цената за к-та?

Здравейте, Уважаема Госпожо !
Кодът за поръчка на 1бр. Брошура 17 е 85605 с цена -  1.59 лв. 
Лек ден!
"

Какво питах, какво ми отговориха.........

Цитирай

Га-га, разсмя ме!  Hug

Ейвън са си печени отвсякъде.  35 35 35 Де ги чукаш, де се пукат.
Цитирай

И само искам да ви пусна един мейл между мене и Ейвън да се посмеете малко:
"Ако искам 1 к-т от брошури за К17 кой код на набера и каква ще бъде цената за к-та?

Здравейте, Уважаема Госпожо !
Кодът за поръчка на 1бр. Брошура 17 е 85605 с цена -  1.59 лв. 
Лек ден!
"

Какво питах, какво ми отговориха.........

Ох това е ужасно. Направо ужасно. Просто нямам думи. Защо там редом с компетентните работят толкова некомпетентни хора.
Цитирай

аз вчера получих смс от ейвън, но без да искам го изтрих без да го прочета...някой ако е получил некъв смс, да шушне тука, да не би да съм изтървала некоя важна информация  hahaha
Цитирай

аз вчера получих смс от ейвън, но без да искам го изтрих без да го прочета...някой ако е получил некъв смс, да шушне тука, да не би да съм изтървала некоя важна информация  hahaha

И аз получих вчера СМС. К-кт 5 брошури К17 и получаваш 5 мостри за Тудей. кодът е 85522.

А днес имах нов СМС, но го изтрих веднага и не го помня.

Ама хич не ме вълнуват тия.  ooooh!
Цитирай

http://petjia.snimka.bg/hobby/avon.543365.31954629
някоя и друга снимка на по-интересните за мен неща.
Смс-ите им ги трия веднага, защото в 99,9 % от случаите са със стара и вече непотребна информация,
Цитирай

Гардже, според мен не си задала правилно въпроса си, затова си получила дебилен отговор. От твоя мейл не става ясно какъв комплект брошури искаш: от 5, 10, 20 и т. н. бройки.  Peace
Цитирай

аз вчера получих смс от ейвън, но без да искам го изтрих без да го прочета...някой ако е получил некъв смс, да шушне тука, да не би да съм изтървала некоя важна информация  hahaha

вариантите са два

1. или комплект от 5 брошури със специален код и подарък мостри.
2. или комплект от 30 брошури с подарък Сеншуъл.

http://petjia.snimka.bg/hobby/avon.543365.31954629
някоя и друга снимка на по-интересните за мен неща.
Смс-ите им ги трия веднага, защото в 99,9 % от случаите са със стара и вече непотребна информация,

Разгледах снимките- благодаря.
Разгледах и старите разбира се  - видях бухалчето коледна играчка за която не можах да се вредя - блазе ти!
« Последна редакция: Пет., 08 Ноем. 2013, 23:10 от _re_ge »
Цитирай

Момичета, помогнете - "бутилчето" с магнитния лак, който е показан на стр.83 кой цвят е?
Цитирай

Момичета, помогнете - "бутилчето" с магнитния лак, който е показан на стр.83 кой цвят е?
30221 Fuchsia Force със сигурност е този тъй като тоцхно този лак е пред мен
Цитирай

_re_ge интересува ме вариант 2  - 30 брошури с какъв код са?
Цитирай

Узи, да вярно, не е посочила какъв точно комплект брошури иска Гарджето, НО можеха /предвид,че им изкарваме ние заплатите/ да посочат кодовете и за четирите комплекта - 5, 10, 20, 30
Цитирай

Аз не мога да разбера какви са тези специални кодове и смс-и и имейли...   Thinking Значи, ако поръчам просто комплект от 5 брошури нямам право на мостри.. и защо? Защото съм си пуснала поръчката преди да получа тъпия смс .. Не , че съм изпуснала кой знае какво, ама какви са тия номера от тяхна страна?! Смешна работа!  Crossing Arms
Цитирай

330-344 от 773 отговора