Нека дружно да Благодарим на Хедра

  • 3 473
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
 
Искам в тази тема да кажа едно огромно благодаря от цялото си сърце на Хедра.Аз не пиша много в този форум но понеже съм кърмачка от скоро, чета по цял ден темите. Не знам нищо за Хедра , в началото си мислех че е модератор , но после разбрах че не е , писах и на лични за нещо което ме притеснява за кърменето и толкова мила беше и толкова ми помогна, после като четях темите из форума , видях че обикновенно тя се притича първа на помощ.
Затова съм сигурна че има и други мами които искат да и кажат Благодаря!
Още веднъж мила Хедра, БЛАГОДАРЯ ТИ !, Продължавай все така , да се образоваш за да можеш да ни помагаш. Желая ти много лично щастие и много усмивки всеки ден и всеки миг  Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 8 459
Присъединявам се!  bouquet  bouquet  bouquetГолям човек с голямо сърце,в което има място за всички,нуждаещи се от помощ.Хедра,не се изчервявай,истина е! newsm51

# 2
  • София
  • Мнения: 2 896
И аз и аз благодаря!!!    bouquet

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
И аз!  bouquet
 Но и на Бу, Джейд и всички други, които пишат тук, за да помагат! Страхотен форум!

# 4
  • Мнения: 119
Аз съм само от четящите форума и също искам да изкажа възхищението си  от търпението и компетентността, с които отговаря hedra! Благодаря!

# 5
  • Мнения: 435
 newsm51
Възхищавам се на това което правите ти и другите момичета !

# 6
  • Мнения: 790
newsm51
Възхищавам се на това което правите ти и другите момичета !

Подкрепям!  Hug
Както някоя мама беше написала - след постинга на Хедра не остава много да се добави.  :love

# 7
  • София
  • Мнения: 164
Огромно БЛАГОДАРЯ и от нас. И аз нямам време да пиша много много, пък и стаж нямам и толкова неща са ми неясни, но съм благодарна на мамите, които бързо бързо се отзовават с ясни отговори!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Благодаря hedra ,Бу и всички които ги е грижа и за другите.

# 8
  • Мнения: 453
Хиляди благодарности към hedra и от мен! Точно днес имах проблем с кърменето - Мини отказваше да се храни и аз се обърнах с молба за помощ към hedra . Благодарение на компетентния и съвет вече всичко е наред.
  bouquet

# 9
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
И аз се присъединявам да благодаря!  bouquet
На изчерпателната Хедра, на неуморната Бу, на терците Jade и Sladka hapka, на bella Belinda.....на всички момичета, сигурна съм, че пропускам много, ама ви ОБИЧАМ ВСИЧКИ. Hug

# 10
  • България
  • Мнения: 224
Хиляди благодарности и от мен!!!  bouquetХедра,бъди здрава,усмихната и все така отзивчива!!! Hug

# 11
  • Мнения: 2 220
И аз се присъединявам към благодарностите. Възхищавам се от начина, по който обяснява! И наистина, това важи и за Бу, и другите, които помагат винаги!

# 12
  • Мнения: 498
е то вече стана банално-ама и аз  и аз Joy

# 13
  • Мнения: 340
Айде и аз да благодаря, че без Хедра и останалите момичета, които редовно дават съвети щях сигурно да се откажа след обичайните трудности в началото... СУПЕР сте! 

# 14
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
И аз се присъединявам да благодаря!  bouquet
На изчерпателната Хедра, на неуморната Бу, на терците Jade и Sladka hapka, на bella Belinda.....на всички момичета, сигурна съм, че пропускам много, ама ви ОБИЧАМ ВСИЧКИ. Hug

 smile3501 newsm51 smile3525

Дано благодарение на тях има повече кърмещи мами и цокащи щастливи бебета!

Общи условия

Активация на акаунт